شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات | پایاتک گروپ - 02634484956 –  09121641842
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات -دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842 - پایا گروپ
ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش 

بهترین شیوه چیدمان ویترین فروشگاه زیورآلات 

 اجناس لوکس خودتان را انتخاب نمائید

شما می بایست بدانید که زیورآلات شما، ویترین اختصاصی شما می باشد بر همین اساس می بایست جهت بهتر دیده شدن و صحیح دیده شدن آن ها همه ی سعی خود را انجام بدهید.

قطعات زیورآلات را طوری بچینید که توجهات را به سوی آن ها جلب نمائید. اگر ویترین خودتان را شلوغ بچینید نمی توانید بازخورد صحیحی از آن دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه 

بر اساس شغل خودتان ویترین را بچینید

در صورتی که شما زیورآلاتی برای سن و سال های جوانتر دارید می بایست تلاش نمائید ویترین زیورآلات فروشی خودتان را با ابزار و لوازم دیگر جذاب نمائید و زیورآلات را طوری در میان آن ها قرار دهید که در زیباترین حالت خودشان به چشم بیایند.

اگر مخاطب شما بزرگسالان می باشند بهتر می باشد ویترین طوری چیده شود که اشخاص از دیدن آن حس شعف داشته باشند. میتوانید گوشه ای از ویترین را به صورت رمانتیک بچینید و‌ گوشه ی دیگر را پر زرق و برق جهت بیان کردن آمال و آرزوها. با این کار شما اشخاص را به سوی خود خواهید کشید زیرا بدون سخن، از آنچه که می خواهند تصویری تشکیل داده اید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کارگاه خیاطی 

چیدن زیورآلات ست در کنار یکدیگر در ویترین فروشگاه زیورآلات 

چیدن زیورآلات ست در کنار یکدیگر سبب می گردد شخص برای خرید زیادتر ترغیب شود. این کار می تواند به شخص انتخاب عمل بدهد تا بداند هر آنچه می خواهد را قادر است از مغازه شما خریداری نماید.

وسایلی که می توان با هم استفاده کرد را کنار یکدیگر بچینید تا دید وسیع تری به شخص بدهد.

همان گونه که می دانید جواهرات و وسایل ست به اشخاص احساس بهتری انتقال دهد، از سویی امکان دارد مشتریتان به دنبال ست زیورآلات باشد و شما با این حرکت کاملا به آن ها کمک نموده اید. شما همه ی تلاش خود را می نمائید تا ویترین جالب تری داشته باشید، از همین رو کنار یکدیگر چیدن ست ها به جذابیت هر چه تمام تر ویترین کمک خواهد نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کتابخانه 

ویترین فروشگاه زیورآلات  را با توجه به قیمت دسته بندی نمائید

به جهت اینکه ویترین منظم تری داشته باشید، زیورآلات گران قیمت را از دسته ارزان قیمت جدا نمائید. در این حالت نه تنها ویترین جالب تری خواهید داشت، بلکه مشتری شما بر اساس بودجه خود می تواند تصمیم گیری کند که سراغ چه قسمتی از کالاهای شما برود. افزون بر قیمت بهتر می باشد نمونه های قدیمی را از جدید جا نمائید.

برای نورپردازی تلاش نمائید زیورآلات مدرن را بیشتر در معرض دید قرار بدهید زیرا مشتری این دسته از وسایل زیادتر از موارد دیگر می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی سالن های ماساژ

 استفاده کردن از مانکن بدلیجات در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات

مانکن در ویترین فروشگاه زیورآلات به شما این امکان را می دهد که کالاهای خود را به بهترین روش به نمایش بگذارید. نیاز می باشد جهت خرید مانکن بدلیجات دقت زیادی داشته باشید تا بهترین مانکن ها را از بهترین جنس ها تهیه کنید.

مانکن دست امکان دارد برای انگشتر و یا دستبند استفاده شود. از سویی برای آویزان نمودن گردنبندها می توانید از مانکن های موجود استفاده کنید.

افزون بر مانکن می توانید سینی انگشتر نیز تهیه نمائید تا همه ی انگشترها در یک مکان جهت مشاهده شدن حضور یابند.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات -دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842 - پایا گروپ
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی 

گذاشتن استند بدلیجات درون ویترین زیورآلات فروشی

استند بدلیجات از نمونه های دیگری می باشد که در چیدمان ویترین کاملا می تواند به شما کمک نماید. انواع استند بدلیجات را می توانید در فروشگاه های مختلف بیابید. استندها برای شما ممکن می سازند که زیبایی زیادی به ویترین بدهید. جهت اینکه زیوآلات شما در ویترین بهتر به نظر بیایند نیاز می باشد از استند یا مانکن متناسب با خودش استفاده نمائید.

شما نمی توانید از یک استند کوچک جهت نگهداری یک آویز بلند استفاده نمائید. در صورتی که شما یک گردنبند کوچک را بر روی یک مانکن بزرگ بگذارید، ظاهر خیلی نامناسبی ایجاد نموده اید که امکان دارد برای مشتری دافعه ایجاد نماید. شما می بایست همه ی تلاش خود را انجام بدهید تا جالب ترین دکور را در مقایسه با رقیبان برای خودتان بسازید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات -دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842 - پایا گروپ
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی رستوران 

کف چین ویترین مناسب

می بایست بتوانید بهترین رنگ را برای ویترین فروشگاه زیورآلات انتخاب نمائید تا زیورآلات بر روی آن به طرز جالبی خودنمایی نمایند. بهترین رنگ، آن می باشد که با محصولات شما متضاد باشد تا کالا به خوبی خودش را نمایش دهد. برای بهتر مشاهده شدن محصولات نقره ای بهترین انتخاب رنگ های تیره می باشند.

در صورتی که کالاها رنگ طلایی دارند با مشکی و قرمز مکمل خیلی جذابی خواهند شد.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات -دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842 - پایا گروپ
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مراکز خرید

استفاده کردن از پایه های تزئینی در ویترین فروشگاه زیورآلات 

پایه ها با به وجود آوردن اختلاف طبقاتی، برطرف کردن خستگی مشتری را به همراه خواهند داشت. موقعی که شما از این ارتفاعات جهت نشان دادن زیورآلات استفاده می نمائید، مغز مشتری در حال پردازش اطلاعات می باشد و به شکل ناخودآگاه حس می نماید کالایی که بالاتر می باشد، ارزش زیادتری نیز دارد. این طبقه بندی ها به مشتری یک فهرست خرید و یا عدم خرید خواهد داد. میبایست یاد بگیرید تا از همه ی موارد استفاده نمائید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات -دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842 - پایا گروپ
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ 

استفاده کردن از نور به صورت مناسب

نور در ویترین سبب دو چندان شدن ارزش کالاها می گردد. به کار گرفتن درست نورپردازی در به وجود آوردن یک ویترین حرفه ای کمک زیادی می نماید که با دانش خودتان می توانید از آن بهره ببرید.

با نکته های بیان شده در این مطلب از پایاگروپ تلاش کردیم تا اطلاعات شما را جهت تهیه ویترین زیورآلات فروشی زیاد کنیم. در صورتی که شما نیز برای خرید مانکن، استند بدلیجات و یا کف چین ویترین به دنبال مغازه یا سایت معتبری هستید می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا بهترین جاها را برایتان بیان کنند.

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : ۰۹۳۳۳۶۹۵۱۲۱

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

 

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×