شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی | پایاتک گروپ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲ - ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵
طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی

عطر ها به عنوان اکسسوری های لاکچری هم از سوی خانم ها و هم آقایان خیلی مورد توجه می باشد. در صورتی که دکوراسیون داخلی عطرفروشی شما شیک و جذاب باشد احتمال اینکه اشخاص زیادتری را به خود جذب نمائید و درصد مشتری های خودتان را بالا ببرید، افزایش خواهد یافت. برای چیدمان دکوراسیون داخلی یک فروشگاه عطر می بایست مراحلی را دنبال نمائید تا به نتیجه مناسبی دست یابید. از قبیل انتخاب کردن تم برای فروشگاه، ویترین متناسب برای نشان دادن عطر ها، انتخاب کردن رنگ های متناسب برای محیط فروشگاه، رفع نمودن همه ی احتیاجات مشتری ها کارهایی می باشد که می بایست برای دکوراسیون خودتان انجام دهید. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲ در ادامه این مقاله از پایا گروپ شما را با مرحله های چیدمان دکوراسیون یک فروشگاه عطر آشنا می نمائیم. همینطور از تصاویر میتوانید جهت ایده گرفتن کمک دریافت کنید.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون ویترین مغازه

گام اول: الهام و ایده

در نخستین قدم می بایست ایده هایی برای دکوراسیون خود بیابید. فرقی ندارد که یک فروشگاه یا یک خانه را می خواهید دکور نمائید، یافتن ایده و الهام می بایست در اولویت شما قرار گیرد، سایت های گوناگون، اینستاگرام و پینترست منبع های مناسبی جهت یافتن دکوراسیون مورد علاقه تان می باشد.

گام دوم: تم فروشگاه

پس از این که ایده های خودتان را یافتید، موقع انتخاب تم می باشد. تمی که انتخاب می نمائید می بایست بتواند حس و حالی که در نظر دارید را به مشتری ها و مخاطبان شما منتقل کند. به عنوان مثال در صورتی که یک فروشگاه عطر مخصوص خانم ها دارید یا قصد دارید قسمتی از فروشگاهتان را به خانم ها اختصاص دهید، برای آن بهتر می باشد از رنگ های پاستلی و ملایم و جزئیات و اکسسوری های ظریف استفاده کنید. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲ یا در صورتی که مایل هستید همین کار را برای آقایان اجرا نمائید، رنگ های دارک و تیره و استفاده کردن از دکوری های شاخص تر می تواند جذابیت زیادتری به وجود آورد. برای منتقل کردن حس خاص بودن و لوکس بودن رنگ های طلایی، نقره ای، مشکی و سفید مناسب ترین انتخاب ها می باشند. متریال و بافت هایی که استفاده می نمائید هم در تاثیر گذاری حس و حال فروشگاه شما موثر می باشند. به عنوان مثال چوب و فلز می تواند احساس مدرن بودن را بدهد یا استفاده کردن از حریر و مخمل محیط را شیک می نماید.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش

گام سوم: رنگ ها

همان گونه که می دانید رنگ ها قدرت دارند و می توانند روی احساسات اشخاص اثر داشته باشند. برای منتقل کردن آنچه میخواهید و اثر روی مشتری های خود می بایست از رنگ ها کمک دریافت کنید. با کمک رنگ های تند و جذاب هیجان افراد را نشانه گرفته و آن ها برای خرید ترغیب نمائید یا با انتخاب کردن رنگ های ملایم و آرام بخش مثل آبی و سبز به آن ها تلقین نمائید که مورد اعتماد می باشید. می توایند از این رنگ ها در غالب یک تابلو نقاشی در بالای میز کنسول استفاده نمائید. شما می توانید نه تنها در دکوراسیون بلکه در بسته بندی کلاها هم از رنگ ها جهت رساندن پیام خود به مشتری هایتان استفاده نمائید. پیش از انتخاب کردن رنگ ها روی آنها و پیام هایی که در پی دارند تحقیق نمائید و همینطور آنچه می خواهید از مارک خود نشان دهید را هم در نظر بگیرید تا انتخاب های هوشمندانه ای داشته باشید.

گام چهارم: درگیر نمودن حواس

صحیح می باشد که در خصوص انتخاب کردن عطر همه چی به رایحه ختم می گردد ولی برای این که تاثیر زیادتری روی مشتری های بالقوه خودتان داشته باشید و بتوانید تعداد زیادتری از آن ها را به بالفعل تبدیل کنید، می بایست حواس دیگری به جز بویایی را هم هدف بگیرید تابر روی آن ها اثر داشته باشید. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲ به عنوان مثال برای تحریک کردن حس شنوایی از موزیک های جذاب و متناسب با تم فروشگاه خود کمک گرفته و یا به جای گذاشتن عطر ها در قفسه های ساده با ویترین های جالب و آینه ها حس بینایی مشتری ها را شگفت زده نمائید. با کمک بافت های گوناگون هم می توانید حس لامسه را جهت رسیدن به خواسته خود استفاده کنید.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

گام پنجم: توجه نمودن به جزئیات

برای این که قادر باشید یک دکوراسیون خاص برای فروشگاه عطر خود به وجود آورید، می بایست به همه ی جزئیات و چیز های کوچک که ممکن است از نظر خیلی ها اهمیت نداشته باشد توجه نمائید. از یاد نبرید که همین جزئیات می باشد که شما را از بقیه  متمایز می سازد و سبب می گردد که تجربه خرید مشتری های شما، آن ها را به مشتری های وفادار تبدیل نماید. چراغ ها و لوسترها، صندلی و نشیمن و مبلمان، پیشخوان ها و شلف ها، کمد ها، متریال مورد استفاده در کف و سقف، دکوری ها و اکسسوری ها تماما سبب می گردد مشتری شما حس نماید که خاص و در مرکز توجه می باشد و او را برای خرید ترغیب نماید.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه شال و روسری

گام ششم: تجربه خرید

مشتری های شما می بایست آزادی عمل در فروشگاه داشته باشند و به وسیله  فروشندگان به شکل  اختصاصی مشاوره دریافت نمایند. به عنوان یک متخصص در صورتی که بتوانید عطری را که با ویژگی ها و سلیقه مشتری شما هماهنگی دارد را به او ارائه کنید، او را به خودتان متعهد می سازید تا بار ها و بار ها از خدمات شما استفاده نماید. می توانید با ایده هایی مانند حک نمودن نام مشتری یا نوشتن نام روی پاکت به او توجه موردنیاز را بدهید و سبب گردید نتواند شما را فراموش نماید.

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید. همچنین میتوانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

دفتر کارخانه کرج

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون فروشگاهی…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×