شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی داخلی سالن های ماساژ | پایاتک گروپ - 02634484956 –  09121641842

ما در این مقاله به مبحث طراحی داخلی سالن های ماساژ می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی داخلی سالن های ماساژ

آیا طراحی داخلی و دکور سالن ماساژ شما، برای مشتری هایتان آرام بخش و دلپذیر می باشد؟ در صورتی که علاقه مند هستید یک سالن آرامش بخش و سرشار از رضایت را برای مشتری های خود ایجاد کنید، همراه ما باشید. تقاضا برای ماساژ تا سال 2024، 22 درصد زیاد خواهد شد. بنابراین، در صورتی که خواهان آغاز یک تجارت خوب می باشید، می توانید تفکر به یک سالن ماساژ را هم انجام دهید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

ملاحظات دکوراسیون در سالن های ماساژ

با این حال، تنها یادگیری ماساژ و افتتاح کردن سالن ماساژ اهمیت ندارد، بلکه می بایست  بدانید که چطور یک طراحی داخلی و دکوراسیون مناسب برای سالن خود داشته باشید. اغلب مردم ماساژ را به عنوان یک رویکرد عملی جهت  سلامت کلی و درمان درد پذیرش نموده اند. زمانی که مشتری به سالن ماساژ شما وارد می شود، کل فضا بر روحیه او اثر دارد. بنابراین با ایجاد یک فضای آرام، به مشتری های خود کمک می نمائید تا در طول جلسه آرام باشند.

استراحت کردن در یک اتاق نامرتب دشوار می باشد و همینطور سبب کم شدن اثر کلی فرایند ماساژ خواهد شد. هنگامی که به دکوراسیون سالن ماساژ فکر می نمائید، طرح ها و لوازم دکوراسیونی را انتخاب نمائید که هم به شما و هم به مشتریان آرامش دهند.

طراحی داخلی سالن های ماساژ -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

در اینجا ایده هایی موجود است که می توانید در دکوراسیون سالن ماساژ خود استفاده نمائید.پیش از انتخاب کردن مواردی که می بایست در طراحی اتاق ماساژ خود استفاده کنید، بودجه ای که می خواهید خرج نمائید را در نظر داشته باشید. دو نکته اصلی که می بایست درباره ی بودجه به آن ها توجه شود، کارکرد محیط و رضایت مشتری می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی سالن انتظار

درب و ورودی

هنگامی که مشتری ها به سالن ماساژ شما می آیند، ورودی نخستین بخش می باشد. روش وارد شدن افراد به سالن های ماساژ مهم است.درب، ورودی یک مهارت چشمگیر به وجود آورید و قدرت دکوراسیون درب، را دست کم نگیرید.افزون بر بخش داخلی درب، برای بخش خارجی درب نیز می توانید از تابلوهای زیبا و چشمگیر جهت جلب توجه مشتریان استفاده نمائید.

طراحی داخلی سالن های ماساژ -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

دیوارها و کف

دیوارها تعادل اتاق را مشخص می نمایند. بعضی از ایده ها برای دیوار شامل رنگ آمیزی با رنگ های گرم می باشد که به آرامش ذهن کمک می نماید. رنگ هایی را انتخاب نمائید که گرما را انعکاس می دهد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر رنگ سایه های گوناگونی دارد. از سوی دیگر، می توانید از کاغذ دیواری قابل شستشو استفاده نمائید. کاغذ دیواری بهتر می باشد رنگ های خنثی با الگوهای جذاب داشته باشد.

کف

در صورتی که از کفپوش مناسب استفاده ننمائید، دکوراسیون سالن ماساژ شما تکمیل نخواهد شد. پوشش هایی که برای کف انتخاب می نمائید، بر سبک کلی سالن اثر دارد. سراغ کفپوشی بروید که هم شیک باشد، هم با دوام باشد و در مقابل رفت و امد خیلی مقاومت می نماید.

در سالن های ماساژ بهتر می باشد که از کفپوش های نرم مثل بالشتک استفاده گردد. همینطور استفاده کردن از کفپوش pvc و پارکتی مثل پارکت لمینت می تواند انتخاب مناسبی برای این سالن ها باشد.

پارکت های لمینت تچرا پلاس، افزون بر زیبایی، با دوام می باشند و در کاربردهای تجاری 5 سال گارانتی دارند. این پارکت ها تمیزی ساده را برای سالن های ماساژ ایجاد می کنند.

طراحی داخلی سالن های ماساژ -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ساعت های زیاد روی یک سطح ایستاده اید. بر همین اساس، از کفپوش های سخت مثل سنگ مرمر و گرانیت پرهیز نمائید. در انتخاب کردن کفپوش، به دنبال طرح های تک رنگ باشید تا در عین به وجود آوردن یک فضای هماهنگ، سالن بزرگتر به نظر بیاید.

بیشتر بخوانید: نکات طراحی دکوراسیون در داروخانه ها

صندلی

این ایده عاقلانه ای می باشد که از لوازم نشستن برای سالن ماساژ خود استفاده نمائید. این امر به مشتری های شما تا موقعی  که منتظر شروع ماساژ می باشند، محیطی برای نشستن می دهد. آنها همینطور امکان دارد همراهانی با خود داشته باشند که همراهان آنها می بایست مکانی راحت جهت نشستن و انتظار داشته باشند.

نکته هایی درباره ی طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ

آشفتگی را منظم نموده و سازماندهی نمائید.حتماً این جمله به گوشتان رسیده است که می گویند، کمتر بیشتر می باشد. تلاش نمائید دکوراسیون کم، ولی عالی را برای اتاق ماساژ در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که محیط کافی برای کارکرد مطلوب دارید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی
طراحی داخلی سالن های ماساژ -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

راحتی

پیش از خریدن تخت و لوازم ماساژ، حتما آنها را تست نمائید و مشاهده کنید آیا به میزان کافی راحت و آرام بخش می باشند یا خیر. نقطه های خشن، لبه های تیز و سطح های ناهموار را چک نمائید.

همینطور دمای اتاق ماساژ می بایست به درستی کنترل شود.

در صورتی که بعضی از مشتری ها علاقه دارند اتاق خنک باشد، بعضی دیگر آن را به صورت گرم و دنج ترجیح می دهند. سیستم تهویه مطبوع خود را در وضعیت کار بی نقص نگه دارید تا احتیاج های مشتری های شما برآورده گردد.

در نظر بگیرید که موسیقی ملایمی را در دسترس داشته باشید.در صورتی که بعضی از مشتری ها خواهان فضایی آرام می باشند، بعضی دیگر آرزو دارند که صداها یا موسیقی آرام بخشی داشته باشند. پیش از اغاز کار با مشتری های خود مشورت نمائید.

هنگامی که همه چیز تنظیم شد، در خاطر داشته باشید که شما عنصر حائز اهمیت در آن اتاق ماساژ می باشید. دکوراسیون اتاق ماساژ امکان دارد مناسب باشد، ولی در صورتی که نگرش شما نسبت به مشتری ها وحشتناک باشد، آن ها را از دست خواهید داد. حرفه ای بودن خودتان را حفظ نموده و با توجه به مشتری های خود آرام باشید.

طراحی داخلی سالن های ماساژ -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید. همچنین میتوانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

دفتر کارخانه کرج

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×