شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - 09121641842 – 02188559485

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش

طراحی ویترین فروشگاه ها می بایست بر اساس اصول و استاندارد انجام شده و افراد را به سوی خود جذب کند. می بایست مسائل را در نظر داشته باشید و بعد چیدمان ویترین خود را شروع نمائید. ما در این مطلب تصمیم داریم تا طراحی دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش را بررسی کنیم.

طراحی ویترین

نخستین موضوعی که مهم است طراحی ویترین فروشگاه است به علت اینکه نخستین بخشی می باشد که خریدار با آن روبرو می‌شود و می بایست خلاقیت و طراحی متفاوتی داشته باشد.

زمانی که طراحی ویترین یک فروشگاه انجام می شود می بایست در اول کار نوع کالاهایی که قرار می باشد به فروش برسد را مدنظر قرار داد به علت اینکه ویترین فروشگاه ها بر اساس نوع کالاها چیده می شوند.

هموراه تلاش کنید از ایده‌های خاص استفاده نمائید و حوصله بسیاری برای دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه خود به خرج دهید. همواره طراحی های خاص می باشند که مشتری ها را به سوی فروشگاه سوق می دهند.

ارتفاع مناسبی را جهت ویترین فروشگاه کیف و کفش در نظر داشته باشید تا وسیله را بر روی آن بگذارید تا افراد به سادگی بتوانند آن را ببینند و تمیز بودن ویترین اهمیت زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

هموراه و هر هفته لوازم را گردگیری نمائید و اجازه دهید که تمام وسیله ها با وجود منظم بودن که در کنار یکدیگر قرار بگیرند خود را نیز نشان دهند.

در حقیقت ما دو نوع ویترین داریم که طراحی آن به گونه ای می باشد که در نمونه اول فقط محصول را در آن می بینیم و در نمونه دیگر افزون بر محصول می‌توان محیط داخلی فروشگاه نیز دید.

بخش ورودی

ولی بعد از اینکه طراحی خلاقانه انجام دادیم بهتر می باشد به بخش ورودی آن بپردازیم. در بخش ورودی به طور معمول می بایست محیط کافی برای وارد شدن و خارج شدن افراد وجود داشته باشد به علت اینکه در هنگامی که ازدحام جمعیت ایجاد می شود افراد دچار دشواری در تردد نشوند و بتوانند به سادگی مسیر خود را ادامه دهند.

در بخش ورودی به طور معمول از المان های زیبایی استفاده می شود که افراد در زمان ورود به فروشگاه جذب آن شوند.

طراحی داخلی فروشگاه

بعد از اینکه بخش ورودی را رد کردیم به بخش کلی فروشگاه خواهیم رسید.

با وارد شدن به درون فروشگاه غالباً ۹۰ درصد افراد به سمت راست فروشگاه می روند و به آن بخش دیوار قدرت میگویند.

طبق نظریه روانشناس ها زمانی که افراد به مغازه ها وارد می شوند به طور معمول به سمت راست فروشگاه مایل هستند که وارد شوند و بهتر می باشند در آن بخش محصولات خاص و با کیفیت را قرار دهید به علت اینکه فروش کالاهایتان بیشتر خواهد شد و از نظر بصری نیز برای خریداران جذاب تر می باشد.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون فروشگاه

تصور نمائید که فروشگاهی را با تزیینات زیاد و هزینه بالای چیده اید ولی تا هنگامی که نور بر روی کالاها و فروشگاه نتابد قطعاً جلوه اصلی که می بایست داشته باشند را نخواهند داشت.

برای همین بهتر می باشد که از نور پردازی های جذابی استفاده نمائید که کالاها را به رخ بکشند و محیط اصلی فروشگاه نیز از سادگی و تیرگی خارج شود.

به طور معمول در تزیینات دکوراسیون داخلی فروشگاههای کیف و کفش نور پردازی طوری می باشد که بر روی طبقات کوچک قرار دارند که اصطلاحا نورهای نقطه‌ای به آنها اطلاق می‌شود که به شکل پایین تاب و بالا تاب می باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه قنادی

نکته های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش:

  • در نظر داشتن بودجه و ایده شخصی کارفرما حتما در طراحی دکوراسیون اثر خواهد داشت.
  • توجه به جنسیت و سبک کالاها که آیا این فروشگاه کیف وکفش زنانه می باشد یا فروش همزمان دارد. در زمینه اسپرت یا رسمی، بچه گانه و … ، فعالیت می نماید.
  • حتما طراحی ورودی و ویترین مناسب بر اساس برند مدنظر در دکوراسیون فروشگاه کیف وکفش اثر زیادی دارد.
  • خودداری از تقلید کورکورانه در طراحی و دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش، نکته مهمی می باشد. مسلم می باشد که دکوراسیون فروشگاه های گوناگون نسبت به متراژ، برندینگ، سبک کار و…. ، می بایست دارای طراحی متفاوت باشد.
  • منطقه بندی صحیح فروشگاه و روابط اصولی میان این فضاها، برای مثال جداسازی محیط انبار از قفسه ها، جایگاه نشیمن و پوشیدن کفش، فضای فروش و صندوق نکته مهمی می باشد.
  • مکان قرارگیری قفسه و یا جایگاه کیف و کفش ها در طراحی دکوراسیون فروشگاه اهمیت زیادی دارد. برای مثال کفش هایی که دارای یک سبک و قیمت نزدیک به هم میباشند را، در قفسه های کنار یکدیگر قرار دهیم تا مشتری خرید راحت تری داشته باشد. در صورتی که کناره یک کفش زیبا به نظر می آید طوری کفش را در قفسه ها بگذارید که آن بخش نمایان تر باشد.
  • خودداری از آشفتگی در دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش، به نشان دادن بهتر کالاها کمک خواهد نمود.
  • به کارگیری آینه های زیبا، باکیفیت و در جای مناسب در فروشگاه کیف و کفش نقش بسیاری در خرید راحت مشتریان دارد.
  • انتخاب کردن چیدمان مناسب و محیط مناسب میان قفسه ها، برای حرکت آسان مشتریان نکته مهمی می باشد.
  • توجه کردن به نورپردازی مناسب در جلوه زیادتر کیف و کفش و انتخاب بهتر مشتریان اثر بسیاری دارد. نورپردازی میبایست رنگ کیف و کفش ها را به شکل اصلی نشان دهد و مشتریان را گمراه نکند.
  • به قرار دادن کیف و کفشهای ست در قفسه ها، جهت نمای بهتر می بایست توجه ویژه ای نمود.
  • به طور معمول جانمایی صندوق نباید در سمت راست فروشگاه باشد، زیرا مشتری با وارد شدن به فروشگاه در ابتدا به سمت راست نگاه می کند.
یشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه ها

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×