شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکور مغازه شیک - پایاتک گروپ
دکور مغازه شیک

ما در این مقاله به مبحث دکور مغازه شیک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکور مغازه شیک

آیا شما هم تصمیم دارید که چگونه یه دکور شیک برای مغازتان انتخاب نمایید؟ فراموش نکنید که اولویت برای این کار جذب مشتری است که با دکوراسیون مناسب می توانید به آن دست پیدا کنید. در این مطلب مهم ترین نکات برای داشتن یک دکور جذاب فروشگاه لباس زنانه را در اختیار شما قرار می دهیم. این مقاله را بخوانید و از ایده های آن برای دکوراسیون مغازه خود استفاده کنید.

دکور مغازه شیک

سبک دکوراسیون خود را مشخص کنید

برای اینکه دکوراسیون بوتیک زنانه مناسبی داشته باشید که همه سلیقه ها را به خود جذب کند، ابتدا باید بدانید که کدام سبک مناسب مغازه شماست. سبک های مختلف به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب ها را در داشتن دکور فروشگاه لباس زنانه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی

دکور مغازه شیک 1

در اینجا مهم ترین و برترین استایل ها را به شما معرفی می کنیم:

از حداقل تم استفاده کنید

یکی از سبک های مدرن دنیا که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند، تم مینیمال است که برای دکور فروشگاهی لباس ساده استفاده می شود. این سبک بر سادگی تاکید دارد و از رنگ های سفید، لیمویی یا صورتی روشن استفاده می کند.

در این سبک نباید مغازه را زیاد شلوغ کنید و برای یک ویترین لباس زنانه ساده می توانید از یک یا دو نمونه لباس یا نمادی برای مغازه خود استفاده کنید. این سبک علاوه بر سادگی، چشم را آزار نمی دهد، خلاقیت بیننده را افزایش می دهد و در نتیجه مشتریان بیشتری به سمت شما خواهند آمد.

دکور مغازه شیک 2

از تم های فصلی استفاده کنید

بهترین انتخاب برای دکور فروشگاه لباس زنانه استفاده از تم فصلی است. اکثر مشتریان شما بر اساس نیازهای فصلی خود لباس می خرند. به همین دلیل شما نیز می توانید از این فرصت استفاده کنید و بهترین لباس فصل خود را پشت ویترین فروشگاه لباس زنانه بگذارید.

برای جذابیت بیشتر دکور می توانید از رنگ غالب فصل یا نماد آن استفاده کنید. از آنجایی که فصل تابستان نیاز به رنگ های روشن و زرد دارد، در فصل پاییز از رنگ های نارنجی و قهوه ای استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون رستوران

از تم های رنگارنگ و جذاب استفاده کنید

محصولات شما دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح هستند. بنابراین می توانید از آنها کمک بگیرید و دکوراسیون خود را رنگارنگ و رنگارنگ کنید. برای اینکه این تم بیشتر به چشم بیاید، از لوازم جانبی خود در این زمینه کمک بگیرید. همچنین می توانید برای تعادل بیشتر ابزار خود را با رنگ خنثی خریداری کنید یا آن ها را متناسب با رنگ ها انتخاب کنید.

دکور مغازه شیک 4

از تم های گلدار استفاده کنید

یکی از تم های جذاب و جدید برای دکور فروشگاه لباس زنانه تم های گلدار است. البته این تم بیشتر برای فصل بهار مناسب است، با این حال حتی اگر آن را در فصل زمستان انتخاب کنید، می توانید مشتریان زیادی را جذب کنید. گل های کوچک و بزرگ روی لباس به شما کمک می کند. همچنین می توانید با کمک گل های مصنوعی، دست ساز و کاغذی یا حتی گلدان های طبیعی زیبا، موضوع خود را جذاب تر کنید.

برای طراحی دکوراسیون یک فروشگاه لباس به چه لوازمی نیاز دارید؟

بعد از اینکه سبک مورد نظر خود را انتخاب کردید، قدم بعدی انتخاب اکسسوری های متناسب با دکوراسیون فروشگاه لباس زنانه در ایران خواهد بود. برای این کار باید فضا و بودجه خود را در نظر بگیرید. در ادامه به طور کلی به بررسی لوازم مورد نیاز برای دکوراسیون داخلی لباس زنانه می پردازیم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور دفتر وکالت

دکور مغازه شیک 3

استفاده کردن از آینه دیواری

وقتی فردی برای اولین بار لباسی را به تن می کند و تصمیم به خرید آن می گیرد، لازم است خودش را ببیند و با توجه به معیارهایش آن را انتخاب کند. تمجید از شما یا همراهان زمانی می تواند موثر باشد که هنگام گوش دادن به جملات خود را در آینه ببیند. فراموش نکنید که در مغازه خود یک آینه دیواری با هر سبک و فضایی که دارید قرار دهید. اگر اصول استفاده از آینه در دکوراسیون را نمی دانید، حتما با یک طراح ماهر صحبت کنید.

استفاده کردن از دیوارکوب

دیوارکوب ها ابزاری هستند که می توانند همزمان دو هدف را برای شما انجام دهند. هم زیبا و هم تزیینی هستند و می توانید قسمتی از لباس را روی آن قرار دهید و جلوی مشتری بگذارید.شما می توانید چراغ دیواری را با توجه به سبک دکوراسیون فروشگاه لباس زنانه خود انتخاب کنید و آن را نزدیک محل خود قرار دهید. تا در هنگام احتیاج در اختیار شما دوستان عزیز قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه پوشاک

دکور مغازه شیک 6

استفاده کردن از صندلی راحتی در بوتیک

خرید صندلی راحتی را دست کم نگیرید. مشتریان شما اغلب برای چندین ساعت بیرون بوده اند و احتمالا خسته شده اند. گاهی با همراهان یا فرزندان خود به خرید می آیند و دوست دارند دقایقی را روی یک صندلی راحت بگذرانند. این می تواند به مشتریان شما امکان دهد زمان بیشتری را در فروشگاه بگذرانند و محصولات بیشتری را ببینند. زیرا او نگران یاران خود نیست و می داند که در مکانی راحت استراحت می کنند.

دکور مغازه شیک 8

میز پیشخوان فروشگاه

دکور فروشگاه لباس زنانه بدون میز پیشخوان امکان پذیر نیست. شما باید مکانی را در نظر بگیرید که بتوانید بایستید و به مشتری خود خدمت کنید. در عین حال، باید مکانی را برای استراحت خود نیز آماده کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

به راحتی می توانید وسایل و لوازم مورد نیاز مانند دستگاه کارتخوان یا سایر لوازم جانبی را روی میز پیشخوان قرار دهید. برای این کار بهتر است پیشخوانی انتخاب کنید که کمی بلند باشد. در نتیجه مشتری نمی تواند برخی از قسمت ها را ببیند و از دید او دور است.

از طرف دیگر، برخی از میزهای پیشخوان دارای ویترین هایی هستند که می توانید وسایلی را در آن قرار دهید که ممکن است توجه بیشتری را به خود جلب کنند. این میزهای پیشخوان برای مغازه هایی با فضای کم بسیار مناسب هستند.

استفاده کردن از گل و گیاه

استفاده از چند گلدان طبیعی در جلوی مغازه می تواند به لطافت فضای شما کمک کند. گل ها می توانند ظاهر زیباتری به مغازه شما ببخشند و آن را در اختیار مشتریان فهیم قرار دهند. در عین حال این گلدان ها می توانند حس فصل را نیز به مشتری منتقل کنند و گزینه بسیار خوبی به حساب می آیند.

INTERIOR PHOTOGRAPHY

استفاده کردن از تابلوهای هنری

تابلوهای هنری می توانند مغازه شما را بسیار دلپذیر و جذاب کنند. از طرفی به مشتری نشان می دهند که شما به خوبی با هنر و زیبایی آشنا هستید و می توانند برای انتخاب بهتر روی کمک شما حساب کنند. تابلو را با توجه به تم و سبک دکوراسیون فروشگاه لباس زنانه انتخاب کنید و در صورت امکان هر از چند گاهی برای جذابیت بیشتر آنها را تغییر دهید.

استفاده کردن از مبلمان برای فروشگاه لباس زنانه

برای مکان هایی که فضای زیادی دارند، یک تکه مبلمان می تواند بسیار جذاب باشد و مغازه را مجلل و فانتزی کند. برای این کار می توانید مبلمانی با رنگ خنثی خریداری کنید. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که مبلمان بادوام را انتخاب کنید. زیرا افراد با وزن ها و سبک های مختلف نشستن روی آن می نشینند و ممکن است سریع بشکند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون سوپرمارکت

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی اسباب بازی فروشی، پوشاک، طراحی دکور اسباب بازی فروشی، دکوراسیون دفتر وکالت و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×