شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور دفتر وکالت - پایاتک گروپ -  02634484956
طراحی دکور دفتر وکالت

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکور دفتر وکالت می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکور دفتر وکالت

طراحی دکور دفتر وکالت

دکور دفتر وکالت بر روی دیدگاه و اعتماد موکل اثر مستقیمی خواهد گذاشت. با دارا بودن یک طراحی شیک و ظریف، به‌ صورت غیرمستقیم به موکل خودتان خواهید گفت که برای جزئیات در کار اهمیت قائل هستید و نکته‌ بین می باشید. با استفاده کردن از رنگ‌ های جالب، مبل های باکیفیت، نورپردازی مناسب، محیط کارآمد، عنصرهای طراحی مدرن و ایجاد محیطی آرام قادر خواهید بود دفتر وکالت شیک و جذابی ایجاد کنید. برای ایجاد دکور شیک در دفتر وکالت، 6 راهکار خاص و منحصربه‌فرد موجود است که در این مقاله معرفی می نمائیم. ایده‌های این مقاله، تعامل و رابطه با اشخاص و مشتریان را بهبود داده و سبب ایجاد آرامش و آسدگی در زمان کار بر روی یک پرونده دفاعی سخت می گردند. طراحی دکور دفتر وکالت
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

۱. مجسمه‌ ها و نمادهای عدالت؛ جهت دیزاین دکور دفتر وکالت

روی میز یا قفسه ی کتاب، نمادها و مجسمه‌های مربوط به عدالت مثل مجسمه بانوی عدالت قرار بدهید. شما قادر هستید از لوازم دکوراتیوی مثل چکش قضاوت، مجسمه‌ های خاص و مدرن همراه با وسایل شیک برای دیزاین میز وکالت استفاده نمائید. برای تابلوها و قاب های روی دیوارها، به سراغ موضوع هایی مربوط به عدالت بروید. درمجموع، جهت دیزاین دفتر وکالت توصیه می کنیم لوازم زیر را در گوشه کنار اتاق استفاده نمائید.
  • گلدان‌ های گل برای رابطه با طبیعت و آرامش
  • استفاده کردن از قاب عکس‌ های خانوادگی بر روی میز شخصی جهت جلب اعتماد مشتریان
  • آثار هنری مثل مجسمه‌ های برنزی یا نقاشی‌ دیواری
  • مدرک های شخصی مرتبط با وکالت
  • جعبه خاصی برای عود و جاعودی یا انواع چای و نوشیدنی بر روی میز پذیرایی
ایده  یکاغذ دیواری چاپی، طراحی دیوار دفتر وکالت با طرح خاص را برای شما فراهم می نماید. تنها کافی می باشد تا طرح مدنظر خودتان مربوط به موضوع عدالت را انتخاب کرده و بر روی کاغذ دیواری چاپ نمائید. کاغذ دیواری‌ های چاپی، یکی از نوع های کاغذ دیواری تازه می باشد که هنوز هم طرفدارهای خود را دارد. طراحی دکور دفتر وکالت
بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه مبلمان 

۲. کاغذ دیواری پتینه؛ به وجود آورنده ی بافت و عمق در محیط دفتر وکالت

از دیوارهای سفید گچی و ساده برای طراحی دکور دفتر وکالت استفاده نکرده و با لوازم دکوراتیو یا کاغذ دیواری طرح‌دار به محیط شخصیت بدهید. بهتر می باشد محیط دفتر وکالت را بازسازی نموده و مجددا رنگ و لعابی درخور فعالیت خودتان به آن بدهید. ایده ی استفاده کردن از کاغذ دیواری برای دکور دفترهای وکالت، یک ایده‌ ی مقرون‌ به‌ صرفه و شیک می باشد. جهت اجرا کردن این ایده، طرح‌ هایی را جهت پوشش دیوارها انتخاب نمائید که عمق، بافت و رنگ را به محیط دکوراسیون می افزایند. یک کاغذ دیواری طرح‌ دار تمام این خصوصیات را خواهد داشت. در صورتی که میان طرح‌ های گوناگون کاغذ دیواری سردرگم می باشید و نمی‌ دانید کدام طرح هندسی یا سنگی را تهیه نمائید،‌ ما تهیه ی کاغذ دیواری پتینه را به شما توصیه می کنیم. این گونه کاغذ دیواری، رنگ، بافت و عمق به محیط دفتر داده و با عنصرهای دیگر دکور کلاسیک به‌ درستی هماهنگ می گردد.

۳. پارکت یا موکت های نرم؛ برای کفپوش انواع دکور دفترهای وکالت

دفتر وکالت، محیطی می باشد که اشخاص، باصلابت یا تند بر روی آن گام بر می دارند. برای کفپوش این اماکن،‌ به سراغ رنگ‌ های سرد سرامیکی یا بتنی نرفته و از رنگ‌ های گرم استفاده نمائید. کفپوش های پارکت طرح چوب یا اپوکسی‌ های مات همراه با یک فرش خاص ایرانی ایده‌ های مناسبی برای دکور دفتر وکالت می باشند. یک کفپوش با بافت نرم مثل موکت نیز برای ایجاد محیط آکوستیک در طراحی دکور دفتر وکالت مناسب میباشد. این نوع کفپوش، احساسی از گرما و آسودگی به اتاق خواهد بخشید. در صورتی که صدای راه رفتن بر روی کفپوش‌ های چوبی لابی یا اتاق انتظار دفاتر وکالت آزاردهنده می باشد، به‌ جای آن از کفپوش پی وی سی استفاده نمائید. این نوع کفپوش، خصیصه ی عایق صدا را با ظاهر کفپوش چوبی خواهد داشت. همینطور، قیمت کفپوش پی وی سی و نصب کردن آن، ارزان‌ تر از سایر کفپوش‌ ها تمام خواهد شد. طراحی دکور دفتر وکالت
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

۴. مبل های ارگونومیک و راحت؛ ایجاد احساس اعتماد و آسودگی در موکل

استفاده کردن از کاغذ دیواری اداری در کنار یک دست مبل راحتی، محیطی شیک، مدرن و امروزی ایجاد خواهد کرد. شما قرار می باشد ساعت‌ های طولانی بر روی صندلی و پشت میز نشسته باشید؛ بنابراین حتما میز و صندلی ارگونومیک انتخاب نمائید تا در تناسب با قد و جثه شما باشد. برای مهمان های خودتان، انتخاب کردن یک مبل تک نفره کوچک از صندلی اداری بهتر می باشد. یک مبلمان راحتی با پارچه لطیف، ایده‌ ی خلاقانه ای برای آرام نمودن یک مشتری عصبانی یا ناراحت می باشد. برای مبل ها به سراغ چوب‌ های لوکسی مثل ماهون و گردو و دارای رنگ‌ های گرم بروید.

۵. رنگ‌ گرم قهوه‌ای؛ برای به وجود آوردن احساس ثبات و امنیت

رنگ‌ ها در دکور دفتر وکالت نقش زیادی دارند؛ چون آثار روان‌ شناختی متفاوتی بر روی افراد خواهد داشت. برای دکوراسیون محیط دفتر وکالت، استفاده کردن از تنالیته رنگ‌ های آبی، قهوه‌ ای، سبز و سفید توصیه می گردد. شما قادر هستید از ترکیب رنگ و کاغذ دیواری جهت طراحی متفاوت دیوارها استفاده نمائید؛ رنگ قهوه‌ ای، احساس ثبات و امنیت ایجاد نموده و قادر هستید در اتاق پذیرایی یا دفتر کار شخصی وکالت از این رنگ استفاده نمائید. اتاق مدیریت یا گردهمایی را با رنگ سفید بزنید تا محیطی منظم برای تصمیم‌ گیری‌ ها با یک ذهن باز داشته باشید. رنگ سبز را تحت عنوان رنگی طبیعی با گلدان‌ های سبز داخل محیط استفاده کنید، تا احساس آرامش زیادتری به محیط ببخشید. طراحی دکور دفتر وکالت

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر وکالت ، پوشاک ، طراحی دکور دفتر وکالت ، دکوراسیون دفتر وکالت و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×