شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه پوشاک - پایاتک گروپ -  02634484956
دکوراسیون مغازه پوشاک

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون مغازه پوشاک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه پوشاک

دکوراسیون مغازه پوشاک

آیا شما نیز قصد دارید مغازه پوشاک افتتاح نمائید؟ در خاطر داشته باشید اولویت برای این کار جذب مشتری می باشد که با استفاده کردن از یک دکوراسیون صحیح قادر خواهید بود به این هدف خودتان دست یابید.

ما در این مطلب حائز اهمیت ترین نکات را برای داشتن دکوراسیون مغازه پوشاک جذاب در اختیار شما قرار می دهیم. این مطلب را بخوانید و از ایده‌ های آن برای دکوراسیون مغازه خودتان استفاده کنید.

سبک دکوراسیون خودتان را مشخص نمائید

برای اینکه قارد باشید دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه مناسبی داشته باشید که تمام سلیقه‌ ها را جذب نماید، اول می بایست بدانید که کدام سبک برای مغازه شما مناسب می باشد. سبک ‎‌های گوناگون به شما کمک می نمایند تا در داشتن دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه بهترین انتخاب‌ها را انجام دهید.

ما در اینجا حائز اهمیت و بهترین سبک‌ها را به شما معرفی خواهیم نمود:

دکوراسیون مغازه پوشاک

استفاده کردن از تم مینیمال

یکی از سبک‌ های جدید جهان که توجه اشخاص زیادی را به سمت خود جلب می نماید، تم مینیمال می باشد که برای دکوراسیون مغازه پوشاک ساده استفاده می گردد. این سبک اغلب بر روی سادگی تأکید داشته و در آن رنگ‌ های سفید، لیمویی یا صورتی روشن مورد استفاده قرار می گیرد.

در این سبک باید مغازه را شلوغ نکرده و برای ویترین مغازه پوشاک زنانه ساده قادر هستید از یک یا دو نمونه لباس یا یک نماد جهت مغازه خودتان استفاده نمائید.

این سبک افزون بر سادگی چشم را اذیت نکرده، سبب افزایش قدرت خلاقیت بیننده می گردد و در نتیجه مشتری زیادتری به طرف شما خواهد آمد.

بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

استفاده کردن از تم های فصلی

برترین انتخاب برای دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه استفاده کردن از تم فصلی می باشد. بیشتر مشتری های شما متناسب با احتیاج فصلی خود اقدام به تهیه ی لباس می نمایند؛ به همین علت شما هم می‌ توانید از این فرصت استفاده نمائید و بهترین لباس فصل خودتان را پشت ویترین مغازه پوشاک زنانه قرار دهید.

برای جذاب‌ تر گشتن دکوراسیون می‌توانید از رنگ غالب فصل یا نماد آن استفاده نمائید. همان گونه که در فصل تابستان رنگ‌ های روشن و زرد را باید استفاده کرد، در فصل پاییز از رنگ‌ های نارنجی و قهوه‌ ای استفاده نمائید.

دکوراسیون مغازه پوشاک

 استفاده کردن از تم رنگارنگ و جالب

کالاهای شما تنوع زیادی در رنگ و طرح دارد؛ بر همین اساس می‌توانید به‌ درستی از آن‌ ها استفاده کنید و دکوراسیون خودتان را رنگارنگ و پرنقش نمائید. برای اینکه زیادتر این تم به چشم آید از وسایل خود در این راستا استفاده کنید. همینطور می‌ توانید برای توازن زیادتر ابزار خودتان را به رنگ خنثی تهیه کنید یا آن‌ ها را هماهنگ با رنگ‌ ها انتخاب نمائید.

استفاده کردن از تم گل دار

یکی از تم‌ های خیلی جذاب و جدید برای دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه تم‌ های گل‌ دار می باشد. البته این تم اغلب برای فصل بهار مناسب می باشد، با این‌ حال حتی در صورتی که در فصل زمستان هم آن را انتخاب نمائید قادر خواهید بود مشتری های زیادی را جذب نمائید.

گل‌ های ریز و درشت روی پوشاک و لباس‌ ها به شما کمک می نمایند. خودتان هم قادر هستید با کمک گل‌ های مصنوعی، ساخته ی دست‌ و کاغذی یا حتی گلدان‌ های خاص طبیعی تم خودتان را جذاب‌ تر نمائید.

برای طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک چه وسایلی احتیاج است؟

بعد از انتخاب کردن سبک موردنیاز برای طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک نوبت به انتخاب کردن یک سری لوازم موردنیاز برای مغازه پوشاک خواهد رسید. جهت انجام این کار می بایست محیط و بودجه خودتان را در نظر داشته باشید.

در ادامه، ما به شکل کلی وسایل مورد نیاز برای دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه را بررسی می نمائیم.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

استفاده کردن از آینه دیواری

هنگامی که شخصی برای نخستین بار لباسی را به تن می کند و قصد دارد آن را برای خرید انتخاب نماید، نیاز می باشد خود را دیده و با معیارهایش آن را انتخاب نماید.

تعریف شما یا همراه ها موقعی قادر است تاثیرگذار باشد که او خودش را در حین شنیدن جمله ها در آینه مشاهده کند.

در خاطر داشته باشید با هر سبکی و محیطی که دارید یک آینه دیواری را در مغازه خودتان قرار بدهید. در صورتی که از اصول استفاده کردن از آینه در دکوراسیون آگاهی ندارید، حتماً با یک طراح متخصص صحبت نمائید.

دکوراسیون مغازه پوشاک

استفاده کردن از دیوارکوب

دیوارکوب‌ ها ابزاری می باشند که قادر هستند همزمان دو هدف را برای شما برآورده نمایند. هم جنبه ی زیبایی و تزئینی داشته و هم قادر هستید قسمتی از لباس‌ ها را روی آن چیده و جلوی دید مشتری قرار دهید.

دیوارکوب را قادر هستید در تناسب با سبک دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه خودتان انتخاب نمائید و نزدیک به محل خودتان قرار بدهید که در صورت احتیاج در دسترس شما باشد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

 میز پیشخوان مغازه پوشاک

دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه بدون میز پیشخوان ممکن نمی باشد. شما می بایست محلی را در نظر داشته باشید که قادر باشید در آن ایستاده و به مشتری خودتان خدمات ارائه کنید. در ضمن می بایست محلی هم برای استراحت خودتان تدارک ببینید.

شما به‌ سادگی قادر خواهید بود ابزار و لوازم مورد نیاز مثل دستگاه کارت‌ خوان یا بقیه ی لوازم را روی میز پیشخوان قرار بدهید. جهت این امر بهتر می باشد پیشخوانی را انتخاب نمائید که اندکی بلند باشد؛ در نتیجه مشتری قادر نیست بعضی بخش ها را دیده و از دید او دور می باشد.

از سویی بعضی میزهای پیشخوان که ویترین دارند را قادر هستید انتخاب کنید و بعضی از اجناس را که امکان دارد بیشتر جلب‌ توجه نمایند در آنجا بگذارید. این میزهای پیشخوان برای هر نوع مغازه ای با محیط کوچک خیلی مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور فروشگاهی و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×