شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی - پایاتک گروپ -  02634484956
دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی

راز فروش زیادتر با نحوه درست طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس در ارتباط می باشد. هر محیط تجاری، فروشگاهی و… در صورت داشتن دکوراسیون داخلی زرق و برق دار، افزون بر ایجاد محیطی دنج و دلپذیر، مشتری های بالقوه را جذب خواهد نمود.

با کمال خوشبختی، دکوراسیون های مدرن و امروزی، نمای ساده و جذابی داشته که احتیاج به هزینه زیادی نخواهند داشت. در نتیجه با به وجود آوردن محیط فروشگاهی مدرن، به سادگی مشتریان بسیاری را جذب خواهید نمود. دکور مدرن از نظر مشتری ها در وهله اول یعنی فروشگاهی به روز که لباس های مدرن و باکیفیت نیز خواهد داشت.

در این مطلب، نکته هایی را درباره ی دکوراسیون داخلی مغازه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. میخوانیم که چطور می شود مغازه یا بوتیک لباس خودمان را به محیطی دلپذیرتر برای مشتری ها تبدیل نمود؟

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی
بیشتر بخوانید: دکوراسیون مطب پزشک 

از ویترین فروشگاه آغاز نمائید

ویترین قادر است مثل یک بنر تبلیغاتی عمل نماید. لباس های ترند و تازه تر خودتان را حتما در ویترین بگذارید. برای این از کلمه ترند استفاده نمودیم زیرا در جذب رهگذران کنجکاو تاثیرگذار می باشد. بوتیک های بزرگتر از مانکن های زیادی برای تزیین ویترین استفاده می نمایند.

در صورت هزینه بر بودن در اول کار، قادر هستید براساس سلیقه خودتان فقط یک یا دو مانکن تهیه نموده و مابقی لباس ها را تا نموده و به شکل مرتب روی یکدیگر بچینید.

از چیدن ویترین بوتیک یا فروشگاه خودتان فیدبک بگیرید. مدام در بازه های زمانی گوناگون و مناسبت ها نوع و استایل لباس ها را تغییر داده تا زیادترین بازدهی را از ویترین خود دریافت کنید. در خاطر داشته باشید که ویترین نوعی تبلیغات برای مغازه ی شما می باشد.

تغییر در بازه های زمانی خیلی طولانی، در جهت جذب مشتری های ثابتی که به مغازه شما زیاد سر میزنند تاثیر منفی خواهد داشت.

از گذاشتن المان هایی مانند مجسمه و ریسه نور( برای شب) و گل های مصنوعی جالب و هر المانی که مرتبط با محصولات شما می باشد دریغ نکنید. در ویترین قادر هستید نوع احساسی را که علاقه دارید مشتری هایتان حس نمایند ایجاد نمائید.

البته ویترین شما نباید بیشتر از اندازه شلوغ باشد. دکوراسیون شلوغ نوعی بی نظمی ایجاد می کند که آن را پیشنهاد نمی نمائیم. همینطور لوازم تزئینی بیشتر از اندازه مانع توجه مشتری ها به لباس ها خواهد شد.

 در انتها با حوصله و زمان کافی ویترین خودتان را بچینید تا مشتری ها برای بررسی مدل ها و سایر رنگ های لباس ها متقاعد گردند و پا به درون فروشگاه شما بگذارند.

لطفا توجه نمائید در زمان مشاهده ویترین به واسطه رهگذران تحت هیچ شرایطی برای آن ها مزاحمت ایجاد ننموده و اجازه دهید خودشان با قصد و میل خودشان وارد مغازه گردند. بدون شک نحوه چیدمان اصولی ویترین در انتها باعث این امر خواهد گردید.

اخیرا ویترین ها را با نمای خلوت تری چیدمان می کنند. در صورتی که ویترین خلوت و خاص در نظر شما می باشد، درون فروشگاه را به گونه ای بچینید که از بیرون مشتری متوجه گردد که تنوع لباس های شما حقیقتا کم نمی باشد.

چون در غیر این صورت میل زیادی برای وارد شدن نخواهند داشت.

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

یک مسیر فروش ایجاد نمائید

موقعی که رهگذران جذب فروشگاه شما گشتند، اکنون وقت آن می باشد که با مشخص کردن یک مسیر فروش ، از آن ها استقبال نمائید. حتی در کوچک ترین بوتیک ها نیز می بایست محل وارد شدن خلوت باشد تا به مشتری ها حس آشفتگی دست ندهد.

در صورتی که فروشگاه شما بزرگ می باشد، تلاش نمائید با میز و کنسول و انواع رگال ها مسیر عبور را مشخص نمائید. در نظر بگیرید که مکان عبور مابین رگال ها به گونه ای باشد که به سادگی دونفر از کنار یکدیگر عبور نمایند.

از شلف های دیواری جهت منظم نمودن البسه اضافی استفاده نمائید و از تعداد رگال های اواسط فروشگاه کم نمائید تا عبور راحتتر گردد.

دقت نمائید که شما می بایست متناسب با محیط خود لوازم و پوشاک قرار بدهید. برخوردهای بیشتر از اندازه، مشتری ها را دلزده می نماید و آن ها ترجیح خواهند داد از مغازه خارج گردند. حتی در صورتی که به تعداد بسیاری تنوع لباس و پوشاک داشته باشید.

به واسطه نورپردازی زیادتر یا دکوراسیون برجسته تر قادر هسید طوری به مسیر حرکت مشتری ها جهت دهید. این جهت دهی سبب ایجاد انگیزه و هیجان در مشتری می گردد و کنتراست زیاد چیدمان مدام آن ها را به حرکت وا خواهد داشت.

دکور فروشگاه لباس مثل یک داستان قادر است دارای حرفی برای گفتن باشد.

 
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

تغییرهای مداوم و مرتب دکوراسیون

مغازه های بزرگ و حتی کوچک براساس بودجه خود قسمتی از آن را مختص تغییرات دکور می نمایند. تغییرهای کلی دکوراسیون شاید کار هزینه بر و صحیحی نباشد ولی تغییرات کوچک خیلی آسان تر و مقرون به صرفه تر می باشند.

در نتیجه در ارتباط با دکوراسیون داخلی همواره تلاش نمائید که از فروشگاه های رقیب خودتان به روز تر و جلوتر قرار گیرید. البته که کیفیت کالاها در اولویت می باشند. اما برای فروش زیادتر کافی نمی باشند.

هرچه دکوراسیون شما زیبا تر و محیط رفت و آمد آزادتر باشد مشتری برای مدت زیادتری در مغازه شما خواهند بود.

دکوراسیون فروشگاه لباس فروشی
بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

نورپردازی

مشاهده ی نورهای گرم و زرد برای چشم ها ساده تر می باشد، در حالی که نورهای سفید حس سردبودن می دهند. با این حال، هیچ چیز از نور طبیعی بهتر نمی باشد. نور طبیعی قادر است هر محیطی را لطیف تر و آرام تر نماید.

گرمایی که نور طبیعی به وجود می آورد، نور مصنوعی هیچوقت ایجاد نخواهد نمود.

بر همین اساس در صورتی که مغازه ی شما با پنجره های بزرگ ساخته شده است، در خاطر داشته باشید که آنها را به صورت مرتب تمیز نمائید تا از این نور طبیعی حداکثر استفاده را داشته باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی لباس فروشی ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون لباس فروشی ، دکور فروشگاهی و ویترین مغازه لباس فروشی و طراحی دکوراسیون فروشگاه مبلمان و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×