شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون رستوران - پایاتک گروپ -  02634484956
دکوراسیون رستوران

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون رستوران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون رستوران می بایست قسمتی ضروری از استراتژی بازاریابی رستوران شما شود، چون ظاهر رستوران شما برای برندسازی شما خیلی اهمیت دارد. طراحی دکوراسیون شما نخستین چیزی می باشد که مشتری در زمان عبور از درب ها متوجه آن می گردد.

این نخستین برداشت نشان خواهد داد که آنها چه احساسی نسبت به رستوران شما می یابند و انتظار چه سطحی از خدمات را خواهند داشت.

نکته های طراحی دکوراسیون رستوران

در حالتی که سبک طراحی دکوراسیون شخصی شما متعلق به شما می باشد (تا موقعی که برند رستوران خودتان را مدنظر داشته باشید)، چند نکته را می بایست در زمان چیدمان و تزئین محیط خودتان در نظر بگیرید.

دکوراسیون رستوران

۱.طرح رستوران خودتان را به طور دقیق برنامه‌ریزی نمائید

پیش از آغاز انتخاب مبلمان و رنگ آمیزی، طراحی جلوی آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه خودتان را برنامه ریزی نمائید. اطمینان حاصل کنید که کارکنان و مهمان های شما محیط کافی برای قدم زدن در اطراف دارند. رستوران شما نباید دارای شلوغی باشد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه مبلمان 

2. به نورپردازی توجه نمائید

نورپردازی مناسب قادر است محیط رستوران شما را زیباتر نماید، تلاش نمائید ترکیبی از نور طبیعی و مصنوعی را مورد استفاده قرار دهید. چراغ هایی را نصب نمائید که قادر باشید با توجه به زمان روز آنها را تنظیم نمائید.

3. از رنگ های مناسب برای دکوراسیون رستوران خودتان استفاده نمائید

رنگ‌ ها اطلاع از برند را تا 80 درصد زیاد می کنند و 85 درصد از تصمیم های خرید را تحت تأثیر قرار خواهند داد، بر همین اساس اهمیت دارد که رنگ رستوران خودتان را با دقت انتخاب نمائید. از رنگ‌ های کسل‌ کننده دوری نمائید و در عوض رنگ‌ های پر جنب و جوش را برای روشن‌ تر نمودن محیط مورد استفاده قرار دهید. حواستان باشد که زیاده‌ روی ننمائید.

4. موزیک را در خاطر داشته باشید

رستوران شما امکان دارد غذا و دکوراسیون مناسبی داشته باشد، ولی در صورتی که در انتخاب کردن آهنگ برای رستوران خودتان دقت کافی نداشته باشید کل تجربه مشتری امکان دارد از بین برود. در زمان انتخاب کردن موسیقی رستوران مخاطب های خودتان را در نظر داشته باشید.

دکوراسیون رستوران

ایده‌ های دکوراسیون رستوران

۱. محیط ورودی جذابی ایجاد نمائید

از همان اول بهترین نمای خودتان را نمایش دهید و اطمینان حاصل کنید که ورودی رستوران شما جذاب می باشد. با تابلوها و صندلی‌ های خاص برای مهمان هایی که منتظر میز می باشند، احساس ورود گرم و جذاب ایجاد نمائید.

2. از گیاهان برای دکوراسیون رستوران خودتان استفاده کنید.

گیاهان احساس آرامش‌ بخشی به محیط می‌دهند و مهم تر از آن، تقویت کننده های خلق و خوی می باشند و استرس را از بین خواهند برد و قادر هستند سموم هوا را تا 87 درصد در عرض 24 ساعت کم کنند.

با گذاشتن گیاهان در قفسه ها، به وجود آوردن یک دیوار کامل، یا آویزان نمودن آنها از سقف از گیاهان استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

3. با تزئین یکی از دیوارها به دکوراسیون رستوران خودتان جلوه ببخشید

تزئین دیوار چشم مشتری های شما را به یک نقطه کانونی خواهد کشاند. یک دیوار برجسته همینطور به شما این فرصت را خواهد داد تا رنگ ها و شخصیت برند خودتان را به رخ بکشید و تم طراحی دکوراسیون رستوران خودتان را تقویت نمائید.

4. محیط آشپزخانه را به شکل باز طراحی نمائید

آشپزخانه قلب تپنده ی هر رستورانی می باشد. با طراحی آشپزخانه باز آن را در جلو و مرکز بگذارید تا مشتری ها آن را مشاهده نمایند.

دکوراسیون رستوران

5. به سراغ فضای مینیمالیستی بروید

به قول معروف کمتر، بیشتر می باشد. اغلب طراحی‌ های داخلی رستوران‌ های مدرن سبک مینیمالیستی با محیط سفید زیاد و رنگ‌ های پراکنده خواهند داشت.

6. از گچ استفاده نمائید

افزون بر اینکه استفاده کردن از گچ سرگرم کننده می باشد و یادآور روزهای بی دغدغه دوره ی کودکی می باشد، همه کاره و موقتی می باشد، بر همین اساس می توانید از آن در رستوران خودتان برای تابلوهای خوش آمدگویی، تابلوهای مخصوص روزانه و حتی نمایش منو استفاده نمائید.

7. تایپوگرافی را امتحان نمائید

استفاده کردن از تایپوگرافی به عنوان ایده ی دکوراسیون رستوران قادر است به القای برند شما در محیط کمک نماید. تلاش نمائید یک دیوار برجسته به نام رستوران خودتان ایجاد نمائید.

8. در طراحی کفپوش خلاق باشید

کفپوش نباید ملالت آور باشد! خلاقیت در کفپوش یک ایده ی سرگرم کننده برای دکوراسیون رستوران می باشد، الگویی را انتخاب نمائید که مکمل سایر دکوراسیون شما باشد.

دکوراسیون رستوران

9. چشم‌ ها را به سقف خیره نمائید.

جهت جلب توجه به این بخش نیازی نمی باشد سقف رستوران خودتان را مثل کلیساها طراحی نمائید. قادر هستید با به کار گرفتن یک رنگ یا طرح خاص در طراحی سقف چشم‌ ها را به آن جذب نمائید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

سبک‌ های گوناگون دکوراسیون رستوران

در زمان برنامه‌ ریزی برای یک رستوران جدید، انواع گوناگونی از سبک رستوران موجود است که قادر هستید از میان آنها انتخاب نمائید. تصمیم‌ گیری درباره ی اینکه کدام سبک مناسب شما می باشد ممکن است دشوار باشد.

قبل از انتخاب کردن سبک ستوران این پرسش ها را از خودتان داشته باشید: مخاطبان شما چه افرادی می باشند؟ محدوده ی قیمت شما چقدر می باشد؟ آیا سرو نوع ویژه ای از غذاها را در نظر دارید؟ در یاد داشته باشید که سبک طراحی رستوران شما قادر است رستوران شما را منحصربه‌فرد نماید.

دکوراسیون رستوران

پرسش های رایج:

دکوراسیون رستوران چقدر مهم است؟

دکور مناسب در طراحی رستوران حیاتی می باشد. دکوراسیون به ایجاد جو کمک می نماید. امری که به منحصر به فرد گشتن رستوران شما کمک می نماید. بی شک انتخاب کردن دکوراسیون به سبک و تم رستوران شما وابسته است.

5 مورد از المان‌ های دکوراسیون رستوران چه می باشد؟

نورپردازی؛ موزیک؛ رایحه؛ چیدن صندلی‌ ها و سرویس‌ های بهداشتی

چطور می‌توانم رستوران خود را دنج طراحی نمایم؟

برای ایجاد محیطی دنج، از صندلی‌ ها و مبل های راحت، رنگ‌ های آرام و نور ملایم استفاده نمائید.

در زمان طراحی دکوراسیون رستوران خودمان چه نکاتی را می بیاست در نظر داشته باشیم:

طرح کلی محیط رستوران شما کمی شبیه یک خانه می باشد. محیط های جداگانه ای دارید که می بایست هم مستقل از همدیگر و هم با هم عمل نمایند.

به تعداد صندلی‌ ها فکر نمائید.

محل های نشستن را در نظر داشته باشید.

سرویس‌ بهداشتی را طراحی نمائید.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون دفتر املاک ، دکور رستوران و طراحی داخلی رستوران و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×