شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی

دکوراسیون مغازه خرازی هر کاری هست که یک شخص برای راه اندازی مغازه و نمایش گذاشتن محصولات و کالاهای خود به عنوان وسیله ای برای تبلیغ برند خود، زیاد شدن فروش و ایجاد یک تجربه عالی برای مشتری صورت می گیرد.

طراحی ویترین فروشگاه مهم است و اگر به خوبی اجرا شود می تواند به رشد کسب و کار شما و افزایش فروش کمک کند. از سوی دیگر، اگر این کار ضعیف انجام شود، می تواند به شما آسیب برساند و مشتریان را از فروشگاه شما دور کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی

نحوه طراحی دکوراسیون مغازه

این مقاله نکات و ترفندهایی را پوشش می دهد که به شما کمک می کند در هنر طراحی فروشگاه تسلط پیدا کنید، از دام هایی که مردم را دور می کند اجتناب کنید و فضای خود را به حداکثر برسانید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 7

1. بهترین چیدمان فروشگاه را انتخاب کنید

قبل از اینکه به برندسازی و تجارت بصری برای فروشگاه خود بپردازید، باید مقدمات را فراهم کنید و طرحی را انتخاب کنید که به کسب و کار شما خدمت کند. چیدمان مغازه خرازی به چیدمان استراتژیک وسایل و طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی اشاره دارد که برای ایجاد یک تجربه خرید مثبت و ترویج خرید طراحی شده است.

برای مطمئن شدن از انتخاب بهترین چیدمان برای کسب و کار خاص خود، حتما احتیاج ها و اهداف چیدمان مغازه خود را در مرحله های اولیه طراحی خود مشخص نمایید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور دفتر وکالت

انتخاب چیدمان مناسب مغازه با توجه به نوع کالا و میزان متراژ شما تعیین می شود. با ملاحظات صحیح، چیدمان فروشگاه می تواند فروش شما را افزایش دهد و تجربه لذت بخشی را برای مشتریان شما ایجاد کند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 1

2. ایجاد فضایی خاص در دکوراسیون فروشگاه خرازی

علاوه بر به حداکثر رساندن تجربه مشتری و دکوراسیون داخلی فروشگاه خود، باید در نظر داشته باشید که شما مالک فروشگاه چگونه از فضای خود استفاده می کنید، بنابراین به یاد داشته باشید که مناطقی را برای کارهای روزانه خود در نظر بگیرید. هنگام طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی، حتما از خود بپرسید که چه وظایفی به عنوان بخشی از نگهداری یا مدیریت فروشگاه انجام می شود. سپس، مطمئن شوید که فضایی را برای آن کارها اختصاص داده اید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 2

3. یک نقطه کانونی برای جلب توجه ایجاد نمایید.

هنگامی که مشتریان وسوسه شدند وارد فروشگاه شما شوند، ایجاد یک نقطه کانونی بسیار مهم است. راه های بسیاری برای رسیدن به هدف وجود دارد. ایجاد یک نقطه کانونی به مشتریان کمک می کند تا به راحتی در فروشگاه حرکت کنند، بین بخش های مختلف تفاوت قائل شوند و محصولات تبلیغاتی کلیدی شما را به وضوح شناسایی کنند.

یکی از موفق‌ ترین راه‌ حل ها برای ایجاد یک نقطه کانونی، به کار بردن از پدهای بلند یا مکعب‌ های نمایشگر برای ایجاد سطح های مختلف ابعاد هست. اطمینان پیدا کنید محصولی که در نظر دارید نقطه کانونی باشد در مرکز یا نزدیک‌ ترین نقطه به جلو باشد. به یاد داشته باشید که نورها، همراه با رایزرها، جلوه بصری خیره کننده ای ایجاد می کنند که توجه را به خود جلب می کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه پوشاک

نقاط کانونی قطعات نمایشی در فروشگاه شما هستند که برای جلب توجه مشتریان در فضای شما تزئین شده اند. به طور معمول، شما نقاط کانونی را در مناطق کلیدی، مانند ورودی ها، مناطق پرترافیک، قسمت های مرکزی یا داخل قفسه ها قرار می دهید.

نقاط کانونی می توانند چیزهای زیادی باشند اما برای ایجاد یک فروشگاه هیجان انگیز و جذب مشتری ضروری هستند. خریداران به دلیل جذابیت بصری خود به طور غریزی به سمت آنها جذب می شوند، بنابراین این مکان های دیدنی به طور طبیعی مردم را در فضای شما راهنمایی می کنند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 6

نقاط کانونی خود را در تمام مناطقی که می خواهید مشتریان به آنجا بروند قرار دهید و مطمئن شوید که آنها محصولات و خدمات را در نقاط تعیین شده خود منعکس می کنند.

از رنگ های روشن استفاده کنید: استفاده از رنگ هایی که متفاوت یا روشن تر از بقیه فروشگاه شما هستند به جلب توجه کمک می کند.

چشم افراد به طور خودکار به سمت نقاط بلند کشیده می شود، بنابراین از ارتفاع برای ایجاد جذابیت بصری استفاده کنید.

خلاق باشید: لازم نیست نقاط کانونی قابل خرید باشند، بنابراین با نمایشگرهای خود خلاقیت به خرج دهید.

اضافه کردن نورپردازی چشمگیر: هایلایت، نور و کنتراست به ایجاد جذابیت بصری بیشتر و جلب چشم کمک می کند.

یکنواخت بودن را از بین ببرید: اگر منطقه ای از فروشگاه شما تنوعی ندارد، از یک نقطه کانونی برای ایجاد شکلی جذاب تر و جذب مشتری استفاده نمایید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 3

4. از رنگ کاری برای جلب توجه استفاده نمایید

وقتی صحبت از قفسه فروشگاه خرازی می شود، رنگ بسیار مهم است. رنگ ها احساسات را جرقه می زنند. آن ها به بقیه احساس شادی یا الهام می دهند و می توانند راحتی، گرما و حتی آرامش را به بقیه می دهد.

بیشتر بخوانید: دکور مغازه شیک

استفاده از رنگ هنگام نمایش کالا در یک فروشگاه هدیه می تواند به جلب توجه به بخش های خاصی از فروشگاه شما کمک کند. در حالی که رنگ های زنده و نشاط آور مطمئناً مخاطب شما را مجذوب خود می کنند، باید مطمئن شوید که رنگ هایی که استفاده می کنید برای صحنه مورد نظر شما مناسب است و با ویترین فروشگاه شما مطابقت دارد.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 4

5. از نمایش محصولات زیاد خودداری کنید

شلوغی یا داشتن محصولات و تزئینات زیاد بدترین دشمن طراحی مغازه است. با توانایی خریداران در جهت یابی بصری و فیزیکی در فضای شما تداخل می کند و می تواند یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند دشوار کند.

نه تنها این، بلکه یک ویترین درهم و برهم می تواند این تصور را ایجاد کند که برند شما نادیده گرفته شده و سازماندهی نشده است. برای جلوگیری از مشکلات یک فروشگاه شلوغ، ابتدا باید مقدار مناسبی از محصولات را با فضای و نوع کسب و کار خود تعیین کنید.

کلا فروشگاه های زیبا حتما محصولات کمتری را به نمایش بگذارند و محیط بدون استفاده بیشتری را در زمین باقی بگذارند، چون این امر ارزش درک شده کالا را زیاد می کند. از سوی دیگر، فروشگاه های بزرگ یا فروشگاه های تخفیف باید از هر اینچ فضایی که دارند استفاده کنند زیرا این تصور را تقویت می کند که خریداران در حال معامله هستند و به فروش محصولات بیشتر کمک می کند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه خرازی 5

6. استفاده از محصولات در دکوراسیون فروشگاه خرازی

یکی از بهترین راه‌ها برای به حداکثر رساندن زیبایی در مغازه‌های دستفروشی، استفاده از محصولات به عنوان دکور است. بزرگترین چیزی که باید مراقب آن بود، ایجاد تعادل بین جذابیت بصری و قابلیت خرید محصول است. از جایی که محصولات خود را قرار می دهید و اینکه آیا مردم مایل به خرید از نمایشگرهای شما هستند یا خیر آگاه باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون اداری مینیمال

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون فروشگاهی، پوشاک، دکوراسیون داخلی فروشگاه خرازی، دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین مغازه پوشاک و دکور مغازه و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×