شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین

معماری و طراحی داخلی تاثیر بهتری در تاریخ صنعت خودرو داشته است. طراحی معماری و ثانیاً دکوراسیون نمایشگاه خودرو تا حد قابل توجهی تکامل می یابد که وجود انسان بیشتر به فناوری های مدرن مربوط می شود.

یکی از سازه هایی که باید خود را با زمان و تکنولوژی تطبیق دهد، طراحی دکوراسیون نمایشگاه خودرو است. طراحان هنگام طراحی فضای داخلی نمایشگاه خودرو باید عناصر مهمی مانند نوع محصول، برند، نور، میزان فضای مورد نیاز، روحیه مصرف کنندگان و عوامل دیگر را در نظر بگیرند.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین

در دکوراسیون نمایشگاه خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟

از آنجایی که خودرو یکی از خریدهای گران قیمت و لوکس است. نمایندگی شما در صورتی موفق خواهد بود که طیف وسیعی از مشتریان و نیازهای آنها را برآورده کند. اگر می خواهید مشتریان بیشتری جذب کنید، حتما روی دکوراسیون نمایشگاه خودروی خود سرمایه گذاری کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی

نمایشگاه های خودروی امروزی نقش مهمی در کمک به مشتریان در تصمیم گیری دارند. نمایشگاه ها باید به گونه ای طراحی شوند که تأثیری قدرتمند بر روی مشتری ایجاد کنند و در نهایت منجر به فروش برند شوند.

به همین خاطر جای تعجب نیست که بهترین نمایشگاه های خودرو نتیجه برنامه ریزی دقیق و همکاری میان نمایندگان برند، معماران، طراحان داخلی، مهندسان سازه و بقیه مشاوران باشد.

دکوراسیون نمایشگاه خودرو به ایجاد ارتباط عاطفی میان مشتری و خودروهای نمایش داده شده کمک می نماید و در نتیجه منجر به زیاد شدن فروش می شود.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 1

طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو:

بهتر است فضای نمایشگاه خودرو به گونه ای طراحی شود که صاحبان این مشاغل بتوانند به راحتی تمامی خودروهای گران قیمت و ارزان خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند. برای طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو به صورت پر زرق و برق و کاربردی از مواد جدید و مدرن استفاده شده است.

اگر نمایشگاه خودرو به طور مدرن طراحی شده باشد و دارای دکوراسیونی گرم و دوست داشتنی و محیطی دلنشین باشد، مشتریان احساس راحتی زیادتری در نمایشگاه خواهند داشت.

یکی از مهم ترین موارد در نمایشگاه خودرو، مبلمان است که می توانید از بین سبک های مختلفی که متاثر از عناصر طبیعی و اقلام موجود در خودروسازان هستند، آن را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 5

مشتریان باید بتوانند آزادانه در فضای داخلی نمایشگاه خودرو حرکت کنند تا وسایل نقلیه مورد نظر خود را بررسی کنند.

نوع خودروهای ارائه شده در نمایشگاه و استراتژی فروش صاحب نمایشگاه در انتخاب سبک، طرح، رنگ و نور بسیار مهم است و باید به این موارد توجه ویژه ای شود. در طراحی دکوراسیون نمایشگاه خودرو، وگرنه فقط شما طرحی زدید که مناسب برند و تجارت شما نیست. حتی اگر زیبا باشد…

طراحی و دکوراسیون نمایشگاه خودرو فقط برای زیبایی نیست و در انتخاب اقلام مختلف طراحی مانند رنگ روشن و … باید عوامل روانی و نکات فروش را رعایت کرد.

بیشتر بخوانید: دکور دفتر اداری

اگر با برند خاصی کار می کنید، می توانید رنگ نمایشگاه خود را با رنگ و لوگوی شرکت خودروسازی هماهنگ کنید. اگر نه، می توانید از رنگ های برجسته و متمایز استفاده کنید. انتخاب رنگ برای طراحی داخلی نمایشگاه خودرو نیز بسیار مهم است. از آن برای طراحی داخلی نمایشگاه استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 2

نکات اساسی در دکوراسیون نمایشگاه خودرو

کاربردی بودن یک نمایشگاه به اندازه تاثیرگذاری آن مهم است.

نکاتی که در طراحی اولیه باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

  • تعداد اتومبیل برای نمایش
  • جریان فعالیت های روزانه (از جمله سهولت جابجایی خودروها در داخل و خارج از نمایشگاه)
  • قسمت پذیرش
  • مکان ها و مناطق کارکنان (محل استراحت، WC)

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 3

ملاحظات طراحی و دکوراسیون نمایشگاه خودرو

نحوه نمایش خودروها

محوریت نمایشگاه خودرو، خودرو است. توجه دقیق به نحوه نمایش خودروها بسیار مهم است زیرا هر چیز دیگری در نمایشگاه در درجه اول برای بهبود و افزایش فروش خودرو است.

از آنجایی که خودروها کالاهای لوکسی هستند، ارائه آنها باید متناسب با قیمت و شرایط آنها باشد. خودروها باید در داخل نمایشگاه چیده شوند تا مشتری بتواند به راحتی بین آنها حرکت کند و هر وسیله نقلیه را از نزدیک ببیند. بنابراین، خودروها باید به میزان مناسبی از هم پارک شوند نه خیلی دور، بلکه خیلی نزدیک به هم.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 4

روشنایی

اتومبیل های لوکس اغلب به گونه ای نمایش داده می شوند که گویی یک اثر هنری هستند. بنابراین باید اطمینان حاصل شود که وسایل نقلیه به بهترین شکل نمایش داده می شوند. نورپردازی مناسب در بهترین موقعیت به نمایان شدن زیبایی خودروها، فرم، شکل و شخصیت آنها کمک می کند و نظر مشتری را به خود جلب می کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور بوتیک مردانه

استفاده از نور مخفی در سطح دیوارها و سقف کاذب باعث می شود خودروها جلوه منحصر به فردی داشته باشند. علاوه بر این انعکاس نور بر روی خودروها، این حس را در مشتری ایجاد می کند که خودروی لوکس با رنگ مناسب خریداری کرده است.

شما می توانید در طول روز از نور خورشید بهره ببرید، به طور کلی یک نمای شیشه ای عریض که اجازه نور طبیعی زیادی را می دهد مناسب است. این امر باعث می شود خودروها از پشت ویترین به راحتی قابل مشاهده باشند.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 6

رنگ و متریال دکوراسیون نمایشگاه خودرو

رنگ استفاده شده در نمایشگاه نباید بر ظاهر خودروها غلبه کند، بلکه باید باعث جذابیت بیشتر خودروها شود.

رنگ های کفپوش می تواند به عنوان پس زمینه برای خودروها عمل کند. مخصوصاً زمانی که نمایشگاه دارای میزانسن باشد، چون خودروها از بالا دیده می شوند، باید در این قسمت دقت ویژه ای داشت.

به طور کلی برای دکوراسیون نمایشگاه خودرو در انتخاب رنگ، متریال و بافت کفپوش، دیوارها و حتی سقف نمایشگاه دقت کنید. همه اجزا را به گونه ای انتخاب کنید که با یکدیگر هماهنگی و تناسب داشته باشند.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 7

روش های نمایش و چیدمان خودروها

فضای نمایشگاه خودرو و چیدمان خودروها باید به گونه ای باشد که مشتریان بتوانند به راحتی در نمایشگاه قدم بزنند و به راحتی از هر خودرو بازدید کنند.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 12

در سطح کف نمایشگاه

این رایج ترین روشی است که در آن خودروها در نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند.

زیرا به فضای کمتری نیاز دارد. در این مدل به راحتی می توان خودروها را در داخل و خارج از نمایشگاه مانور داد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه کفش فروشی

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 8

روی سکوهای مرتفع و میزهای گردان

هنگامی که اتومبیل ها بر روی سکوهای مرتفع یا میزهای گردان نمایش داده می شوند، به معنای واقعی کلمه بر دکور نمایشگاه اتومبیل شما تأثیر می گذارند. این خودروها به نقاط کانونی «روی صفحه» تبدیل می شوند و توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. اما ماشین های نمایش داده شده روی میزهای گردان فضای زیادی را اشغال می کنند.

طراحی دکوراسیون نمایشگاه ماشین 10

ماشین ها در سطوح مختلف نمایش داده می شوند

این حالت نمایش یک راه بسیار آسان برای تبدیل یک صفحه نمایش خسته کننده و مسطح به یک نمایشگر پویاتر است.

نمایش خودروها در سطوح و زوایای مختلف به بینندگان این امکان را می دهد که خودروها را با محدوده وسیع تری مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید: انواع طراحی دکوراسیون رستوران

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون نمایشگاه ماشین، پوشاک، دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین، طراحی دکور نمایشگاه ماشین و طراحی داخلی نمایشگاه ماشین و طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکوراسیون داخلی نمایشگاه ماشین و طراحی دکور نمایشگاه ماشین….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×