شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون بوتیک لباس فروشی - پایاتک گروپ -  02634484956
دکوراسیون بوتیک لباس فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون بوتیک لباس فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون بوتیک لباس فروشی

دکوراسیون بوتیک لباس فروشی

چیدمان از قانون خاصی تبعیت نمی نماید ولی موارد کلی می باشد که انجام دادن آنها قادر است به شیک و زیبا بودن بوتیک شما کمک نماید، این موردها عبارتند از:

  1. دیواری منحصر به فرد به وجود آورید: دیواری را در درون بوتیک به معرفی برند و محصول خودتان اختصاص بدهید. به طور مثال در صورتی که می‌خواهید دکوراسیون بوتیک لباس زنانه طراحی نمائید قادر هستید دیواری را با نقاشی یا پوستر لباس‌های جدید یا دیوار را با رنگ و نورپردازی از بقیه ی قسمت های بوتیک جدا نمائید. تلاش نمائید این دیوار پس از وارد شدن به بوتیک در طرف راست قرار گیرد، زیرا تجربه نشان می دهد اشخاص بعد از وارد شدن به مغازه به طرف راست توجه زیادتری دارند.
  2. استفاده کردن از آینه و شیشه در دکور: آینه و شیشه‌های پاکیزه قادر است جذابیت دکور بوتیک شما را دوچندان نماید و در نورپردازی اثر مثبت ایفا کند، استفاده کردن از شیشه جهت نمای مغازه در طراحی نورپردازی نمای مغازه اثر فوق العاده ای دارد زیرا با این کار نور طبیعی را به درون مغازه هدایت می نمائید.
  3. چیدمان: نظم و ترتیب در چیدمان مغازه چشم هر مشتری و مخاطبی را خیره می نماید، در چیدمان خلاقیت داشته باشید به گونه ای که مشتری قادر باشد خودش محصول مد نظرش را بررسی نماید، این کار در جلب اعتماد مشتریان اثر دارد.
  4. استفاده کردن از رنگ های جالب: رنگ دکوراسیون می بایست براساس بازار هدف انتخاب گردد. برای مثال در یک بوتیک اسباب‌بازی فروشی نباید از رنگ‌ های تیره استفاده‌ نمود، مسلماً می بایست از رنگ‌ هایی باشد که کودکان را به درون بوتیک کشانده و برای آنها جالب باشد.
دکوراسیون بوتیک لباس فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

دکور بوتیک مردانه با طراحی خاص

 طراحی دکور متفاوت و به یاد‌ماندنی شدیدا مشتری را جذب می نماید، بنابراین از آن غفلت نکنید. در بوتیک مردانه، طراحی دکور شامل ویترین، نمای فروشگاه و فضای داخلی می گردد.

ویترین و نمای فروشگاه نخستین چیزی می باشد که در بوتیک ها به چشم مخاطب خواهد آمد، در این قسمت نیز می بایست بازار هدف و سبک کار مشخص گردد.

اشخاص بزرگسال به ویترین‌ های منظم و رسمی چیدمان شده با نور پردازی روشن گرایش داشته و اشخاص جوان به طرف ویترین‌ هایی که خلاقیت در آن چاشنی طراحی گردیده و متفاوت از بقیه ی ویترین‌ها می باشد که کشیده می گردند.

در ویترین‌ های بوتیک مردانه قادر هستید از لوازم تزیینی که مطابق سلیقه مشتری ها می باشد، استفاده نمائید. ویترین مانند یک شناسه می باشد برای بوتیک، زیرا سبک اجناس درون مغازه را برای مخاطب مشخص می نماید.

برای مانکن‌ های درون ویترین از لباس های تکراری استفاده ننموده و تلاش نمائید تنوع اجناس درون مغازه را در ویترین نمایش دهید.

محیط داخلی بوتیک مردانه به طور معمول ساده و در عین حال شیک با نورپردازی های متنوع می باشد. چیدمان بوتیک را به طور دوره‌ای تغییر بدهید، قسمت ورودی بوتیک خیلی اهمیت دارد، در این قسمت با استفاده کردن از رنگ های جالب و نورپردازی فوق العاده قادر هستید اشخاص را ترغیب به بازدید از همه ی قسمت های بوتیک نمائید.

به طور مثال رنگ سیاه و سفید برای بوتیک مردانه خیلی جالب و مورد پسند می باشد و قادر است انتخاب مناسبی باشد. انتخاب کردن رنگ و نورپردازی به سبک لباس های موجود در بوتیک وابسته است، اینطور که برای لباس‌های کلاسیک از نورپردازی لایت و برای لباس های سبک آنتیک از نورپردازی ملایم استفاده نمائید.

دکوراسیون بوتیک لباس فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی

دکور بوتیک زنانه با طراحی خاص و مدرن

همان گونه که در دکور بوتیک مردانه نیز بیان شد رنگ و نور دو مولفه حائز اهمیت و هوشمندانه می باشند. ویترین در بوتیک‌ زنانه نخستین قسمتی می باشد که به چشم می آید، بنابراین ویترین را با جنس های شیک و متنوع و با اکسسوری ها تزیین نمائید.

در طراحی دکور بوتیک به قسمت هایی مانند قفسه‌ بندی، نور پردازی، طراحی سقف و کف، شکل قرار گرفتن مانکن‌ها و چیدمان توجه نمائید. در بوتیک زنانه از رنگ ها قادر هستید جت مرزبندی اجناس داخل قفسه استفاده نمائید.

با طیفی از رنگ های مکمل یا متضاد به فضا تنوع بدهید. توجه کنید که نورپردازی به گونه ای نباشد که ماهیت و رنگ لباس در دید مشتری تغییر نماید، برای مثال با استفاده کردن از نور آفتابی و مهتابی زیبایی بوتیک خودتان را دو چندان نمائید.

دقت نمائید اجناس به طور منظم و ترتیب خاصی چیده بشوند و همه ی اجناس به سادگی در معرض دید و لمس اشخاص باشند، رگال‌ ها و اتاق پرو را در محلی قرار بدهید که مشکلی جهت رفت و آمد اشخاص ایجاد نشود.

رنگ های پر مخاطب در بوتیک‌ های زنانه رنگ‌ های شاد و پر انرژی مانند طلایی، آبی، صورتی و… می باشد. برای طراحی دکور در بوتیک‌‌های زنانه می شود از سبک‌های پر‌طرفداری مانند مدرن، پاپ آرت، کلاسیک، سنتی، مینیمال و‌‌… استفاده نمود.

دکوراسیون بوتیک لباس فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

اجرا کردن دکور مغازه و بوتیک با کناف

استفاده کردن از کناف در طراحی سقف فروشگاه ها و بوتیک‌ها و همینطور فروشگاه‌ های بزرگ، معماری و نورپردازی متفاوتی را به وجود آورده است. در حال حاضر طراحی سقف کاذب فروشگاه با کناف دارای طرح‌های گوناگونی می باشد که با طرح‌ های خاص و مدرن جلوه‌ گر سقف و دیوارهای بوتیک شما می گردد.

رنگ و نورپردازی توسط کناف را قادرهستید مطابق طراحی دکور داخلی مغازه انتخاب نمائید و نور‌های مخفی در کناف، نور موردنیاز در بوتیک را فراهم می نماید.

در فروشگاه های بزرگ بهتر می باشد رنگ سقف کاذب مغازه تیره بوده تا صمیمیت را به مخاطب القا نماید و در فروشگاه ها و بوتیک‌ های کوچک از رنگ‌ کناف روشن استفاده نمائید تا کوچک بودن مغازه خیلی به چشم نیامده و فضا بزرگ تر مشاهده شود.

با این مدل نورپردازی و انتخاب کردن رنگ در کنار آینه و شیشه بوتیک جالب و بزرگی دارید.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه  و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکوراسیون مغازه فروشگاه پوشاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×