شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه کفش فروشی - پایاتک گروپ
دکوراسیون مغازه کفش فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون مغازه کفش فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی

دکوراسیون مغازه کفش فروشی

اولین قدم در تجارت و کسب موفقیت، مخاطب شناسی و معرفی حرفه است. در مغازه داری و مشاغل آزاد، مهم‌ترین رکن، جذب مشتری است. در هر صنفی که باشید، ویترین و دکوراسیون مغازه، در جذب مخاطب، تاثیر فوق العاده ای دارد.

ویترین خوب، مثل نشانه عمل کرده و در ذهن رهگذران مانده و ناخودآگاه مشتری را به سمت مغازه می کشاند. نکات کلیدی و مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین زدن در تمام حرفه‌ها ثابت است، در پست قبلی در مورد نکات مهم برای دکور ویترین مغازه صحبت کردیم، اما در این پست مهم‌ترین نکات را در مورد دکوراسیون مغازه کفش فروشی بررسی می‌کنیم.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی را با در نظر گرفتن نکات این مطلب، شیک و متحول کنید.

طراحی دکوراسیون و چیدمان مغازه با توجه به کالایی که ارائه می‌شود، نیاز به طراحی خاص مجموعه‌ی مورد نظر می‌باشد. دکوراسیون مغازه کفش فروشی هم از این قاعده مستثنی نیست. اول از همه می بایست به احتیاج مشتری توجه گردد.

وقتی به سراغ خرید کفش می‌روید، چه نیازی دارید؟ چطور کفش خود را انتخاب می کنید؟ تا به حال با چه مشکلی در انتخاب کفش در یک مغازه مواجه شده اید؟ قبل از طراحی دکور کفش فروشی یا هر مغازه ای، به عنوان مشتری و مخاطب تمام جنبه ها را بررسی کنید، با پاسخ به سوالات، نکات مهمی را برداشت خواهید کرد.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی

چه نکاتی در دکور کفش فروشی قابل اهمیت است؟

دکوراسیون مغازه کفش فروشی، علاوه بر جنبه جذب و زیبایی، اگر به صورت اصولی طراحی و اجرا شود، سبب سهولت کارتان شده و از بهم ریختگی و شلوغی به واسطه مدل های متعدد جلوگیری می‌شود. حتما محیط پرو کفش مشتری و رفت و آمد را کنترل نمائید. به نورپردازی داخل توجه کنید، استفاده از نور مناسب و دید کافی، نظر مخاطب را تغییر می‌دهد.

اینکه برخی از مغازه ها نور کمی دارند، شاید بنظرشان لوکس و زیباست اما نکته مهم در مغازه کفش فروشی، ارائه محصول شما با بهترین کیفیت و تعامل با مشتری است.برای خرید مشتری باید دید کافی از تمام ابعاد کفش و جنس و کیفیت آن داشته باشد.

باهوش باشید و از کارتن کفش ها هم، دکور محبوبتان را بسازید. ویترین و دکور کفش فروشی منحصر به فرد، سبب می‌شود، چند پله از رقیبان خود فاصله بگیرید.

بازار کفش فروشی را نگاه کنید، در یک خیابان یا پاساژ با تعداد زیادی مغازه، کدامیک از آنها مشتری بیشتری دارد؟ بله کیفیت درست است، اما دو واحدی که کالای یکسان از تولیدی را ارائه می‌کنند، دکور مغازه، نوع چیدمان و تعامل با مخاطب است که برتری را تعیین می‌کند.

پس برای ماندن در بازار، به روز باشید و از بهترین‌ها استفاده کنید. زیبایی، سادگی و خوانایی، فضا را شیک و محبوب می کند. از سر کنجکاوی و جذب بصری هم که شده، مشتری به مغازه آمده و به خرید وسوسه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

طراحی دکور مغازه کفش فروشی با انواع ایده های خلاقانه

طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس، دکوراسیون فروشگاه موبایل و دکوراسیون فروشگاه کفش و … کار نسبتا دشواری است بنابراین بهتر است شما ابتدا از دکوراسیون های موفق که به مرحله اجراء رسیده اند الگوبرداری نمائید بعد اقدام به طراحی دکور داخلی فروشگاه خودتان کنید.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

دکوراسیون داخلی فروشگاه کفش

در مغازه کفش فروشی زیبایی قسمت ویترین و قسمت داخلی فروشگاه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و اثر بسیاری در جذب مشتری دارد بر همین اساس بهتر می باشد شما دکوراسیون داخلی مغازه کفش فروشی و ویترین آن را به شکل کاربردی و همه پسند طراحی نمائید.

در زمان طراحی داخلی فروشگاه کفش فروشی می بایست محیطی شیک و مناسب جهت چیدمان کفش ها طراحی گردد که شما قادر هستید از قفسه های مدرن با طرح و رنگ های گوناگون برای قرار دادن کفش ها استفاده کنید.

افزون بر نصب کردن قفسه ها در محیط مغازه کفش فروشی می بایست تعداد مناسبی آینه یر روی دیوار نصب نمائید و محیطی مناسب از فروشگاه را جهت نشستن و امتحان نمودن کفش اختصاص دهید.

در زمان قرار دادن کفش ها روی قفسه می بایست به روش قرار گرفتن کفش و نورپردازی اطراف قفسه توجه کنید و افزون بر این کفش ها را طوری بر روی قفسه ها قرار دهید که طرح و رنگ آن برای مشتری به راحتی قابل دید باشد.

دکور فروشگاه کفش فروشی با متراژ بزرگ و کوچک بهتر می باشد به روشی مدرن و مرتب طراحی گردد تا انتخاب مدل و رنگ کفش برای مشتریان راحت تر گردد.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

طراحی نورپردازی فروشگاه کفش

طراحی درست دکور مغازه کفش فروشی تنها محدود به عواملی مانند انتخاب کردن کفپوش و دیوارپوش شکیل و قفسه و جنس های زیبا و لوکس نمی باشد و عوامل حائز اهمیت دیگری مانند طراحی نورپردازی و … نیز هستند که باید به آن ها توجه ای ویژه داشته باشد.

طراحی نورپردازی صحیح و کافی برای فضای داخلی فروشگاه کفش فروشی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اگر فروشگاه دارای نورپردازی مناسبی باشد فضایی گرم و دعوت کننده در آن ایجاد می شود که این فضا مشتریان را برای ورود به مغازه تشویق می کند.

بنابراین علاوه بر طراحی نورپردازی برای ویترین فروشگاه کفش فروشی باید فضای داخلی فروشگاه نیز از نورپردازی با روشنایی کافی برخوردار باشد.

دکوراسیون مغازه کفش فروشی

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کفش فروشی ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه کفش فروشی و طراحی دکور فروشگاه کفش و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×