شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور بوتیک مردانه - پایاتک گروپ
طراحی دکور بوتیک مردانه

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکور بوتیک مردانه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکور بوتیک مردانه

طراحی دکور بوتیک یکی از مهمترین مراحل در کسب و کار فروشندگان است. طراحی دکور و فضای بوتیک به صورت اصولی و با رعایت نکات آن به طور مستقیم بر جذب مشتری، میزان فروش و حتی راحتی در حین کار تاثیر می گذارد.

طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی بوتیک مردانه شامل قسمت های مختلفی از جمله دکوراسیون ویترین مغازه، میز پیشخوان بوتیک، نورپردازی بوتیک و … می باشد.

طراحی دکور بوتیک مردانه

اصول طراحی بوتیک مردانه

طراحی ورودی بوتیک

ورودی بوتیک از درب ورودی شروع می شود و حدود 10 متر از فضای داخلی فروشگاه را در بر می گیرد که تاثیر زیادی در نظر مشتری در مورد نوع کالا و نحوه کار شما دارد. سعی کنید رنگ های جذاب و نورپردازی مناسبی در این قسمت ایجاد کنید تا حتی افرادی که صرفاً برای سوال پرسیدن وارد فروشگاه می شوند، ترغیب شوند که دوباره به قسمت های دیگر فروشگاه سر بزنند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

طراحی دکور بوتیک مردانه 1

ابعاد و فضای داخلی بوتیک مردانه

با توجه به اینکه طراحی یک بوتیک کوچک با یک سالن بزرگ متفاوت است، در نتیجه باید ابعاد و چیدمان کلی مغازه را مشخص کنید که برای آن می توانید از نرم افزارهای سه بعدی مانند 3DMAX استفاده کنید تا نتایج را می توان واقعی تر دید.

چیدمان بوتیک مردانه

چیدمان و طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه نقش بسیار مهمی در جذب مشتری دارد. بیشتر مشتریان جذب بوتیک هایی می شوند که طراحی داخلی جذاب تری دارند و در یک نگاه توجه مخاطب را به اقلام داخل بوتیک جلب می کنند، بنابراین برای جذب مشتری بیشتر نکات و اصول دکوراسیون بوتیک را رعایت کنید.

چیدمان اقلام باید تمیز و مرتب و در دسترس مشتری باشد. برای این کار می توانید از مانکن ها، حلقه های سلطنتی، قفسه های دیواری، کمد لباس های شیک و میزهای بلند استفاده کنید.

طراحی دکور بوتیک مردانه 2

نورپردازی بوتیک مردانه

سبک و مدل نورپردازی موضوع بسیار مهمی است. اگر فروشگاه شما مدرن است و طراحی منحصر به فردی دارد، باید از نورها و روش های نورپردازی مدرن مناسب فروشگاه خود استفاده کنید.

شما نمی توانید یک بوتیک تقلبی را که مشتریان همیشگی خود را دارد، به همان صورتی که یک فروشگاه لباس بزرگ و مدرن را روشن می کنید، روشن کنید. اگر سبک نوری که انتخاب می کنید با حال و هوای کلی فروشگاه شما سازگار نباشد، مشتریان در مورد محصولات سردرگم می شوند.

نورپردازی مناسب داخل فروشگاه لباس یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی است. اگر از طرح لباس های کلاسیک در مغازه خود استفاده می کنید، می توانید نور مغازه را افزایش دهید و اگر لباس های استفاده شده در مغازه شما آنتیک هستند، بهتر است نور مغازه متعادل باشد.

بیشتر بخوانید: اصول طراحی دکوراسیون مغازه

کفپوش در دکور بوتیک مردانه

یکی از اصول طراحی دکوراسیون بوتیک و اجرای دکور بوتیک مردانه توجه به ورودی و کف مغازه می باشد. در عین حال داشتن طراحی خلاقانه می تواند دکوراسیون بوتیک را منحصر به فرد کند.

طراحی دکور بوتیک مردانه 3

مشخص کردن مکان استراحت کوتاه مشتری در بوتیک مردانه

خرید و گشت و گذار در بازار قطعاً همه را خسته می کند، علاوه بر این، بسیاری از مشتریان همراهانی دارند که برای خرید باید مدتی صبر کنند. در این شرایط باید مبلمان و صندلی های زیبا و متناسب با فضای داخلی بوتیک مردانه را انتخاب کنید و در مکان های مناسب قرار دهید. توجه داشته باشید که محل استراحت نباید مانع رفت و آمد افراد دیگر شود.

نحوه چیدمان عناصر در طراحی دکوراسیون بوتیک

در طراحی دکوراسیون داخلی بوتیک، چیدمان عناصر باید بسیار دقیق انجام شود. قفسه ها، مانکن ها، مبلمان، میزهای پیشخوان و لوازم تزیینی باید متناسب با سبک دکوراسیون، ابعاد بوتیک و سلیقه مشتریان در مکان های مناسب قرار گیرند. مشتری می تواند به راحتی به کالا دسترسی داشته باشد.

طراحی دکور بوتیک مردانه 4

سبک دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه

در طراحی دکور بوتیک مردانه و سایر محیط های کاری می توانیم بر اساس بودجه شما و همچنین سلیقه و خواسته شما سبک های مختلفی را انتخاب کنیم، دکوراسیون بوتیک مردانه مدرن با دکوراسیون مینیمال و سبک های دیگر که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. با توجه به روحیه مخاطب شما، مخاطب اصلی و کوچک یا بزرگ بودن، محیط فروشگاهی به سبک ایده آل را انتخاب می کنیم.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه بوتیک

عوامل موثر در دکوراسیون بوتیک مردانه

  • انتخاب سبک
  • چیدمان مناسب
  • ویترین
  • خاص کردن محیط
  • کانتر فروش

طراحی دکور بوتیک مردانه 5

نکات مهم در دکوراسیون بوتیک مردانه

در طراحی دکور بوتیک مهم ترین موضوعی که باید به آن توجه کرد محل و نوع مشتریان مغازه یا فروشگاه از نظر سطح درآمد است. برای مثال اگر مشتریان بوتیک شما به برند خاصی علاقه مند هستند، طراحی و ساخت دکور مغازه باید کاملا لوکس و گران قیمت باشد. در چنین مواقعی باید به آرامش روحی و جسمی مشتریان خود توجه ویژه ای داشته باشید.

توجه به سیستم گرمایشی و سرمایشی مغازه، چیدمان مبلمان برای استراحت مشتریان، نورپردازی صحیح و روشن، عدم استفاده از رنگ های تند و پرهیز از دکور شلوغ.

طراحی دکور بوتیک مردانه 7

اطلاعات بیشتر

یکی از سبک های خیلی خاص که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است اکسسوری های دکوری با بشکه فلزی هست که می توان از آن در دکوراسیون داخلی و خارجی مغازه ها، کافه ها، محل کار و … استفاده نمود که این سبک کار جلوه ویژه ای به محیط اطراف شما به علت ظاهر صنعتی آن.

شما می توانید از این سبک خاص کار برای طراحی داخلی منزل، کافه و مغازه خود استفاده کنید. و لوگو و طرح مورد نظر خود را روی این بشکه ها درج کنید تا جلوه خاصی به فضای اطرافتان ببخشد.

طراحی دکور بوتیک مردانه 6

بحث پایانی

طراحی و اجرای مناسب دکور بوتیک مردانه ارتباط مستقیمی با جذب مشتری دارد. طراحی دکوراسیون داخلی بوتیک های کوچک مردانه و یا مغازه های بزرگ زمانی می تواند به بهترین شکل طراحی و اجرا شود که توسط تیمی مجرب انجام شود. پایا تک گروپ با بهترین تیم طراحی و اجرای داخلی از طراحی تا اجرا می باشد.

با افتخار در کنار شما عزیزان در این مقاله سعی شده است تا نکات مهم برای طراحی داخلی بوتیک مردانه را مرور کنیم، پس از طراحی دکوراسیون بوتیک، تغییرات را با توجه به موقعیت فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، دکوراسیون دفتر وکالت، دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه و دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×