شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون دفتر املاک - پایاتک گروپ - 02634484956
طراحی دکوراسیون دفتر املاک

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون دفتر املاک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون دفتر املاک

طراحی دکوراسیون دفتر املاک

برای طراحی دکوراسیون دفتر املاک نخستین و حائز اهمیت ترین موضوع قسمت ورودی می باشد. منظور ما از قسمت ورودی این می باشد که محیطی خلق گردد که حالت دعوت شونده برای مشتری ها به وجود آورد و به گونه ای حس و حال خوش آمد گویی به آنها انتقال دهد.

یعنی باید قسمت ورودی به گونه ای طراحی گردد تا مشتری رغبت برای وارد شدن به درون دفتر املاک را داشته باشد. این مورد در دکوراسیون دفتر املاک اهمیت بسیاری دارد.

قدم بعدی این می باشد که یک سری متریال های مناسب و اقتصادی استفاده گردد تا شرایط برای جلسه های خصوصی و جمعی در درون دفتر املاک فراهم گردد. در قانون های طراحی دکوراسیون دفتر املاک انتخاب متریال خیلی اهمیت دارد.

متریال می بایست به گونه ای انتخاب گردد که با محیط کلی دورن بنگاه املاک سازگاری داشته باشد، یعنی در عین حال که محیط باز و ساده ایجاد می گردد، المان‌های شلوغ کم شده و طراحی دفتر املاک به گونه ای باشد که مشتری ها قادر باشند حس راحتی داشته باشند.

مدل نورپردازی و شدت آن می بایست مشخص گردد، در صورتی که احتیاج به المان های تزئینی می باشد، باید در طراحی کلی میزان اجرای المان تزئینی بررسی شود. اگر دفتر املاک لاین های گوناگون دارد قطعاً پارتیشن بندی مهم خواهد شد.

گاهی احتیاج می باشد که یک سری فایل ها اجرا گردد تا نقش نظم دهنده در درون دفتر املاک را فراهم کند و تمام این موارد باید در طرح کلی املاک شبیه سازی گردد.

طراحی دکوراسیون دفتر املاک
بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه مبلمان 

طراحی دکوراسیون دفتر املاک با استفاده از ایده های کاربردی

شما قادر هستید دفتر املاک خودتان را به صورت خاصی دیزاین نمائید. برای مثال می‌ توانید از متریال چوب در قسمت های گوناگون درون دفتر املاک استفاده نمائید همچنین می‌ توانید از کفپوش هایی که مشابه به ظاهر چوب می باشند، کمک گرفته و یا قسمتی از دیوار را با استفاده از ایده های چوبی تزیین نمائید.

قادر هستید از کتابخانه های چوبی استفاده نمائید و یا متریال چوب را در قسمت سقف ها استفاده کنید. چوب باعث گرما بخشی به درون دفتر املاک می گردد و ایده خیلی جالبی می باشد. در صورتی که علاقه دارید محیط درون دفتر املاک کمی فانتزی تر به نظر بیاید می شود از چوب هایی که رنگ آمیزی شده اند، استفاده کرد.

ایده دیگری که می شود در دکوراسیون دفتر املاک اجرا نمود، استفاده کردن از روف گاردن و یا گل و گیاهان زینتی می باشد البته دقت نمائید که در این حوزه نباید افراط وجود داشته باشد.

قادر هستید کنجی از دیوار دفتر املاک خودتان را برای نشان دادن گل و گیاه زینتی در نظر داشته باشید که محیط درونی بنگاه را خیلی جذاب تر خواهد نمود.

در صورتی که احساس می نمائید گل و گیاه زینتی طبیعی دردسر بسیاری دارد می توانید از طراح درخواست کنید تا از بخش بلا استفاده دفتر املاک شما برای اجرا کردن روف گاردن های سرسبز استفاده نماید.

اجرا کردن کتابخانه های فانتزی در دکوراسیون دفتر املاک از دیگر ایده هایی می باشد که باعث خواهد شد فضای درونی دفتر جذاب تر به نظر بیاید.

می شود از کتابخانه‌ هایی از جنس چوبی و فلزی استفاده کرد و مجله‌ هایی درون آن قرار داد تا فضای درون دفتر املاک، علمی به نظر بیاید. چنین وضعیتی به جذابیت زیادتر دفتر املاک شما کمک بسیاری خواهد نمود.

طراحی دکوراسیون دفتر املاک
بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

چیدمان صحیح مبلمان دفتر املاک

یکی از موضوع های حائز اهمیتی که در دکوراسیون دفتر املاک در نظر قرار داده می شود روش چیدمان صحیح مبلمان می باشد.

به هر حال ارباب رجوع بعد از وارد شدن به درون دفتر املاک باید دعوت به نشستن گردد بر همین اساس مبلمان را به صورتی بچینید تا اشخاص به راحتی بتوانند نشسته و احتیاج به حمل و نقل و جابجایی مبلمان نداشته باشند.

همچنین مبلمان و صندلی ها نبایست در مسیر رفت و آمد قرار داده شود، در صورتی که محیط درون دفتر املاک شما کوچک می باشد قطعاً سایز مبلمان را کوچک در نظر داشته باشید و از تهیه کردن صندلی هایی با مدل های عجیب و غریب پرهیز نمائید به هر حال ارباب رجوع میبایست آرامش و امنیت و اعتماد را احساس کند.

طراحی دکوراسیون دفتر املاک
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

انتخاب صحیح میز پیشخوان در دفتر املاک

یکی دیگر از موردهایی که در دکوراسیون دفتر املاک می بایست به آن دقت گردد انتخاب صحیح میز پیشخوان می باشد.

دقت نمائید که شخصی که به عنوان مشاور املاک قرار می باشد به ارباب رجوع مشاوره های موردنیاز را ارائه کند می بایست در یک استایل رسمی و قابل اعتماد ظاهر گردد بر همین اساس اینکه تنها کت و شلوار زیبایی به تن نماید قطعاً نخواهد توانست اثربخشی کافی را ایجاد کند، میز پیشخوان نوعی میز خوشامدگویی به ارباب رجوع می باشد.

توصیه ی ما این می باشد که متریال چرم را برای صندلی و در بخش دکوراسیون مبلمان دفتر املاک خودتان قرار بدهید. به همین ترتیب می توانید حس سازمانی بودن را به محیط داده و شرایط را خیلی زیبا در نظر داشته باشید که البته این موضوع در حد توصیه بوده و با توجه به سلیقه شما شرایط تفاوت خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون دفتر املاک
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

اجرا کردن استاندارد کفپوش ها

در دکوراسیون دفتر املاک قطعاً کفپوش ها می بایست تمیز و براق باشند این دو فاکتور خیلی اهمیت دارد می توانید رنگ های تیره و تقریبا براق را مورد استفاده قرار دهید که حالت لاکچری به محیط درون دفتر املاک شما می دهند. کفپوشی که انتخاب می نمائید نباید لیز باشد بر همین اساس از جنس آن مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر املاک ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون دفتر املاک ، دکور دفتر املاک و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×