شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکور مغازه پوشاک - پایاتک گروپ - 02634484956
دکور مغازه پوشاک

ما در این مقاله به مبحث دکور مغازه پوشاک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکور مغازه پوشاک

دکور مغازه پوشاک

برای شما که به تازگی قرار می باشد بوتیک خودتان را راه‌اندازی نمائید، دانستن این نکته که چطور دکور خودتان را طوری طراحی نمائید که جالب باشد از نکته های خیلی مهم و حیاتی می باشد.

اینکه مغازه خودتان را چطور بچینید و چه نکته هایی را در نظر داشته باشید تضمین می نماید که مشتری های زیادتری جذب فروشگاه شما می گردند.

ما در این مطلب به بررسی بهترین نکته ها برای دکوراسیون مغازه پوشاک پرداخته ایم و ایده‌ های طلایی و نابی را در این حوزه به شما خواهیم داد. در صورتی که برای چیدمان دکوراسیون فروشگاه لباس‌ فروشی خودتان سردرگم می باشید، این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

1. استفاده کردن از آینه و شیشه در دکور مغازه پوشاک

آینه و شیشه برای مغازه‌ هایی که محیط خیلی محدودی دارند و برای دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه گزینۀ خیلی مناسبی می باشند. آینه و شیشه به بازتاب نور کمک می نمایند و مغازه را بزرگ‌تر نشان خواهند داد تا جذاب تر از همیشه باشد.

از سویی برای امتحان لباس در فروشگاه پوشاک بدون شک مشتری به آینه احتیاج دارد تا تن‌خور لباس را چک کرده و در انتها اقدام به خرید نماید.

دکور مغازه پوشاک

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی

2. استفاده کردن از دیوارکوب

یکی از عنصرهای خیلی مهم در مغازه‌ ها انواع دیوارکوب می باشد که در جذاب‌ تر گشتن دکوراسیون مغازه پوشاک بزرگ به شما کمک شایانی می نماید. این ابزار تنها قسمتی از دیوار را پوشش می دهد و نواقص بوتیک شما را جبران می نمایند.

شما قادر هستید از طبقه‌ ها برای گذاشتن لباس و برای قرار دادن لوازم تزیینی مربوط به فروشگاه خود استفاده نمائید و به همین ترتیب مشتری‌ های زیادتری را جلب نمائید.

3. میز کانتر مغازه پوشاک

میز پیشخوان یا میز کانتر قسمتی از مغازه می باشد که به شما اجازه خواهد داد به عنوان فروشنده محلی را اختصاصی برای خودتان در نظر داشته باشید. این میزها به صورتی می باشند که قادر هستید مثل ویترین مغازه چندین نمونه از جنس ها یا اکسسوری‌ های مربوط به پوشاک را جهت دید بهتر مشتری در آن بگذارید.

این میزها یا چوبی می باشند یا از متریال‌ های دیگری تهیه می گردند. این امکان برای شما وجود دارد که براساس دکوراسیون مغازه پوشاک و محیطی که دارید بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

دکور مغازه پوشاک

4. استفاده کردن از پارتیشن جهت جداسازی فضا

در صورتی که مغازه شما محیط مناسب و بزرگی دارد از پارتیشن به عنوان یک ابزار استفاده نمائید تا مغازه را به چند قسمت گوناگون تقسیم نماید.

به کمک پارتیشن، دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه و زنانه یا شلوارها را از پیراهن‌ ها جدا می نمائید تا مشتری برای انتخاب مناسب تر به قسمت موردنظر برود. استفاده کردن از پارتیشن سبب نظم دادن و ایجاد دیسیپلین به مغازه شما می شود.

5. استفاده کردن از آویز سقفی

یکی دیگر از وسایل مفیدی که هم به زیبایی مغازه کمک می نماید و هم سبب می گردد مغازه نظم و ترتیب مناسب تری داشته باشد، استقاده کردن از آویز سقفی می باشد. آویزهای سقفی یا بادبانی برای فروشگاه هایی با محیط محدود گزینۀ مناسبی می باشد و سبب صرفه‌جویی در محیط فروشگاه می گردد.

این آویزها نیز قادر هستند رگال‌ هایی باشند که پوشاک را به آن می افزایید و هم قادر هستند ابزارهای جانبی باشند که بر روی نورپردازی یا زیباتر گشتن مغازه شما اثر دارند.

دکور مغازه پوشاک

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

6. استفاده کردن از صندلی برای فروشگاه پوشاک

بهتر می باشد افزون بر صندلی که برای نشستن خود تهیه می نمائید، یک یا چند صندلی را هم برای مشتری هایی بگذارید که خسته می باشند.

در بعضی موارد مشتری ها با همراهانی وارد مغازه می گردند که مایل هستند دقایقی بنشینند؛ به همین ترتیب آن‌ها اندکی زمان دارند که به اجناس و محصولات شما دقت و گزینۀ مناسبی را برای خرید بیابند. استفاده کردن از صندلی یکی از بهترین وسایل در دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه هم شناخته می گردد.

7. قفسه بندی دکور مغازه پوشاک

دکوراسیون مغازه پوشاک ساده بدون قفسه فروشگاهی ممکن نمی باشد. ممکن است قادر باشید تعداد محدودی از لباس‌ ها را بر روی رگال آویزان نمائید، ولی این کار برای تمام لباس‌‎ها ممکن نمی باشد.

بهتر میباشد از قفسه‌ هایی استفاده نمائید که هم در صرفه‌جویی محیط به شما کمک می نماید و هم سبب می گردد لباس‌ ها در دسته‌ های گوناگون و مشخص در جایی قرار داده شوند. از سوی دیگر این قفسه‌ها از چروک شدن لباس‌ها ممانعت می کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

8. استفاده کردن از کمد برای دکور مغازه پوشاک

بعضی از لباس‌ ها گران‌ تر می باشند و قادر نیستید آن‌ ها را در معرض گردوخاک بگذارید؛ در نتیجه نیاز می باشد تا در کمد لباس قرار دهید که هم دیده شوند و هم صدمه نبینند.

از سویی گاهی بعضی مشتری‌ ها بی توجه به نظافت، با دست‌های خودشان لباس را لمس می نمایند و سبب آلودگی آن می گردند. این کمدها به طور معمول در‌ب های شیشه‌ ای دارند که در عین محافظت از لباس‌ ها سبب دید بهتر لباس هم میگردد.

دکور مغازه پوشاک

9. توجه کردن به نورپردازی مغازه پوشاک

یکی از عنصرهای خیلی مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک و هر فروشگاه دیگری، نورپردازی می باشد. نورپردازی شامل نور فضا و نور دکوراتیو می باشد که سبب برجسته‌ تر گشتن قسمتی از مغازه می گردد. قادر هستید نورهای دکوراتیو را اطراف دیوارکوب یا قسمتی از قفسه‌ ها بزنید تا سبب گردید مشتری اول به آن بخش توجه نماید.

استفاده کردن از رنگ و جای مناسب در نورپردازی اهمیت خیلی زیادی دارد. بعضی نورها سبب خستگی چشم می گردند و مشتری را از مغازه دور می نمایند، برخی نورها هم مثل نور آبی زیبایی پوشاک شما را افزایش خواهند داد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی 

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکوراسیون مغازه پوشاک و طراحی دکوراسیون مغازه لباس فروشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×