شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون بوتیک لباس زنانه - پایاتک گروپ -  02634484956
دکوراسیون بوتیک لباس زنانه

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون بوتیک لباس زنانه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون بوتیک لباس زنانه

دکوراسیون بوتیک لباس زنانه

دکور بوتیک زنانه باید به گونه‌ای طراحی شود که جذابیت و تجربه خرید لذت‌بخشی را برای خانم‌ها فراهم کند. تکنیک‌های گوناگونی برای جذب کردن زنان به فروشگاه موجود است؛ با استفاده کردن از رنگ‌ های مناسب، نورپردازی جذاب و طراحی دکور جذاب، می شود یک محیط مطلوب و دلچسب برای مشتری های خانم ایجاد نمود. در این مقاله، ساده‌ترین ترفندها را برای جلب مشتری و راحتی او هنگام خرید معرفی می‌کنیم. ما به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن و اجرا کردن ۵ ترفند ساده این مقاله، مشتری‌های خانم بیشتری برای خرید وارد بوتیک شما خواهند شد.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی

۱. استفاده از نورپردازی موضعی روی محصولات برای تاکید بیشتر روی محصولات

بعضی مواقع محصولات بوتیک شما آنقدر متنوع و رنگارنگ می باشد که مخاطب یا مشتری را در زمان انتخاب گیج می نماید. گاهی تمرکز فروش بوتیک شما، فقط روی یک محصول و کالای خاص است. در این صورت باید با بهترین دیزاین دکور بوتیک، بتوانید نگاه خانم‌ها را به محصول موردنظرتان جلب کنید. یکی از ایده‌ های جالب جهت تاکید بر روی محصولات، استفاده کردن از نورپردازی موضعی یا دکوراتیو بر روی قفسه‌ ها می باشد. جدا از نورپردازی روشن محیط دکوراسیون، قادر هستید با نصب کردن نورهای مخفی در لا به‌ لای قفسه‌ های کمد لباس یا لامپ‌ های دیوار نمایشگاهی، یک کالا را بیشتر از بقیه ی محصولات، نمایش دهید.

۲. تلفیق ویترین با بوتیک؛ نمایش زیبایی محصولات درون دکوراسیون فروشگاه

یکی از ترفندهای ساده برای کشاندن مشتری به داخل فروشگاه،‌ حذف ویترین و تلفیق آن با نمای کل دکور بوتیک است. در واقع نمایش کل فروشگاه به‌عنوان ویترین، ایده‌ای خلاقانه برای جلب مشتری خواهد بود. دکوراسیون بوتیک لباس زنانه

۳. ایجاد محیطی آسوده برای نشستن با مبل های چوبی ظریف و خاص

در زمان طراحی دکوراسیون بوتیک زنانه به محیط استراحت و نشستن زنان نیز دقت نمائید. بهتر است مشتری را برای مدت زمان طولانی در حالت ایستاده نگه ندارید و مکانی را برای نشستن او پیشنهاد دهید. یکی از ترفندهای راحت ولی خیلی کاربردی جهت جلب رضایت مشتری، به خصوص زنان جزئی‌نگر، طراحی محیطی با مبلمان ظریف و ساده درون فروشگاه می باشد. حتی در زمان طراحی کلوزت روم یا اتاق پرو نیز می بایست مبلمانی جهت نشستن در نظر داشت. مبلمان این محیط را در تناسب با سبک دکوراسیون فروشگاه زنانه انتخاب نمائید. جهت تزیین و زیبایی محیط استراحت مشتری، از قرار دادن عنصرهای دکوراتیو، مجله‌ های مرتبط با صنعت فشن و گلدان‌های زیبا غافل نشوید.
بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

۴. تلفیق دکور بوتیک زنانه و کافه برای پذیرایی

آیا در جریان هستید که پذیرایی هتل‌ ها در زمان ورود، یک ترفند ساده و جالب برای جلب رضایت مشتری می باشد؟ به چه علتی شما از این ترفند ساده جهت جلب رضایت خریدارهای خودتان استفاده نمی نمائید؟! در زمان طراحی دکوراسیون بوتیک، محیطی را مثل کافه طراحی نموده و منوی جالبی از نوشیدنی‌ های فصل یا خوراکی‌ های خوشمزه به مشتریان در این محیط پیشنهاد بدهید. تنها با این ترفند ساده در دکوراسیون مغازه پوشاک، قادر هستید مشتری جدید را به یک مشتری وفادار و آشنا تبدیل نمائید. رگال‌ها و قفسه‌ها را در اطراف چیده و تجربه ی خرید را برای زنان یا خریدارها با تلفیق بوتیک و کافه، لذت‌ بخش‌ تر می نمائید.

۵. به وجود آوردن یک دیوار شاخص جهت معرفی متفاوت کالاها

تمام دیوارهای بوتیک را با قفسه و رگال پوشش ندهید و یک دیوار را برای راحتی و آسایش چشم‌ها، از کالاها خالی بگذارید. طراحی یک دیوار را تحت عنوان مکانی برای معرفی محصولات انجام بدهید. استفاده کردن از صفحه های مانیتور بزرگ، ابزار مناسبی جهت اجرا کردن این ایده می باشد. اگر فضای داخل فروشگاه کوچک می باشد، از آینه همراه با یک تلویزیون LED جهت بزرگنمایی فضا و معرفی محصولات استفاده کنید. سعی کنید در چیدمان مغازه کوچک از کمدها و رگال‌های کمجا و مدرن استفاده کنید تا فضایی برای قرار دادن مانیتور روی دیوار شاخص باقی بماند. دکوراسیون بوتیک لباس زنانه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

جذابیت و راحتی؛ مهم‌ترین فاکتور در طراحی دکور بوتیک زنانه

ایجاد حس راحتی هنگام خرید، یکی از دلایل بازگشت مشتری به بوتیک شماست. همیشه برای یافتن مشتری و خریدار بیشتر، به تبلیغات گسترده در سطح شهر نیاز ندارید. با منظم چیدن کالاها در قفسه‌ها و ظاهر زیبا، قادر هستید دکوراسیون بوتیک زنانه را جالب و مناسب نمایش دهید. از ترفندهای ساده مثل یک لبخند مهربان به مشتریان یا پذیرایی از او در کنار طراحی دکوراسیونی زیبا و کاربردی استفاده نمائید. برای نورپردازی دکوراسیون اهمیت قائل شده و از نورهای دکوراتیو بر روی کالاهای شاخص و جدید خودتان کمک بگیرید. شما به‌ عنوان یک مالک بوتیک زنانه چه طراحی و ترفندهایی را در دکوراسیون فروشگاه به انجام رسانده اید؟ اگر خریدار هستید، چه ویژگی‌هایی در دکور بوتیک یا رفتار فروشنده‌ها شما را به فروشگاه قبلی برای خرید مجدد بازگردانده است؟ برای ما در بخش نظرات جواب‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فروشگاه و مغازه لوازم ورزشی 

اهمیت دکوراسیون بوتیک لباس زنانه در فروش

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باعث برتری خرید حضوری نسبت به آنلاین است، جو و اتمسفر فروشگاه‌هاست. مردم علاقه دارند در محیط خرید قرار گرفته و جنس را لمس نمایند؛ ولی به جهت اینکه افراد وارد فروشگاه شما گردند، می بایست به گونه ای توجهشان را جلب نمائید. دکور اسیون بوتیک زنانه این کار را برای شما انجام خواهد داد. دکوراسیون بوتیک لباس زنانه یک دکور بوتیک زنانه خوب باعث می‌شود:

فروش شما بیشتر شود

دکوراسیونی زیبا و جالب توجه مشتریان را جلب می نماید و سبب می گردد میان خریداران و فروشگاه و کالاهای شما رابطه ای بر مبنای احساسات ایجاد گردد. به‌طور کلی، فروشگاه‌های لباس نه‌تنها کالاها را می‌فروشند، بلکه در حال فروش فضایشان هم هستند؛ مثل رستوران‌ها که علاوه بر غذا، حال‌وهوا و فضای خود را هم می‌فروشند. چیدن دکور به‌نوعی سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارتان است؛ چون دکوری ساده نمی‌تواند مثل یک ویترین خلاقانه مشتری‌ها را به سمت بوتیک شما بکشاند و به خرید از شما ترغیب کند.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی 

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی بوتیک ، دکور مغازه پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه لباس فروشی و طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
 

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×