شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون فروشگاه مبلمان - پایاتک گروپ
دکوراسیون فروشگاه مبلمان

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون فروشگاه مبلمان می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون فروشگاه مبلمان

دکوراسیون فروشگاه مبلمان

دکوراسیون فروشگاه مبلمان به کمک خواستن از یک طراح دکوراسیون داخلی احتیاج دارد. در ادامه این مقاله تصمیم داریم تا به شما در این حوزه کمک نمائیم. مسلما دانستن مولفه های حائز اهمیت در این زمینه قادر است باعث بشود که در طراحی دکور فضای خود، کارکرد بهتری داشته باشید.

اهمیت توجه کردن به دکوراسیون فروشگاه مبلمان

بهتر می باشد اول بدانیم که چرا می بایست به دکوراسیون فروشگاه مبلمان خود توجه نشان بدهیم. دانستن علل این موضوع قادر است به ما کمک نماید تا در مورد مولفه هایی که قرار می باشد در این زمینه رعایت نمائیم، توجه زیادتری نشان دهیم.

استفاده از همه ی فضا

نخستین مورد در خصوص استفاده نمودن از همه ی فضایی می باشد که برای فروشگاه مبلمان خودتان در اختیار دارید. این مدل از فروشگاه ها به طور معمول محیط زیادی را نیاز دارند تا قادر باشند حداقل 20 مدل از مبل ها و میز و صندلی را نمایش دهند.

همین موضوع باعث خواهد شد تا با استفاده ی بهینه از یک دکوراسیون فروشگاه مبلمان خوب، بخواهید از همه ی فضای مورد نظرتان به صورت بهینه استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

تصویر سازی

هنگامی که برای تهیه ی مبلمان به یک فروشگاه مبلمان می روید، نخستین موضوعی که در نظر دارید آن می باشد که چه نوع مبلمانی قادر است با فضای منزل و یا محل کار شما دارای هماهنگی و یکسانی باشد.

این موضوع باعث می گردد تا همه ی مشتری ها محتاج یک تصویر سازی سه بعدی از روش چیدمان مبلمان هایی که مشاهده می کنند، باشند.

اگر بخواهید مبل ها و صندلی ها را به شکل قطاری و…در پشت همدیگر قرار بدهید، به احتمال زیاد این مورد نه تنها برای مشتری به شکل گنگ و حل نشده باقی می ماند، بلکه جلوه ی خیی بدی هم می یابد که باعث خواهد شد هیچ فردی نسبت به خرید آن مبل ها رغبت نداشته باشد.

دکوراسیون فروشگاه مبلمان

القای احساس راحتی به مخاطب

مورد بعدی القا نمودن حس آرامش و راحتی به مخاطب ها و مشتری ها می باشد. در خاطر داشته باشید که مبلمان یک منزل و یا یک دفتر کار و سالن انتظار مطب پزشک، می بایست به گونه ای طراحی گردد که برای آن محیط آسودگی داشته باشد.

این موضوع را مشتری ها در همان نگاه ابتدایی می بایست حس نمایند، بر همین اساس می بایست دقت داشته باشید که دکوراسیون فروشگاه مبلمان خود را به صورت مناسبی اجرا نمائید تا مشتری هایی که وارد محیط نمایشگاه می گردند، قادر باشند این احساس را از آن سرویس مبل خاص دریافت نمایند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

مولفه های حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون فروشگاه مبلمان

هارمونی رنگ ها

نخستین مورد در خصوص ایجاد یک هارمونی رنگی متناسب میان دکوراسیون، مبلمان و فضای اطراف می باشد. قطعا همه ی مبلان هایی که در فضای یک مغازه یا فروشگاه یا نمایشگاه مبلمان قرار دارند به یک رنگ طراحی و تولید نگشته اند.

همین موضوع باعث خواهد شد تا احتیاج به ایجاد یک هارمونی میان دکوراسیون فروشگاه مبلمان و آن مبل ها باشد.

به عنوان مثال فرض نمائید که یک مبلمان به رنگ کرم و یا قهوه ای می باشد و گوشه ای از فروشگاه را به خود اختصاص داده است، به جهت اینکه قادر باشیم آن را به طور صحیح به نمایش درآوریم، نیاز می باشد تا چند فاکتور را در آن فضا مدنظر قرار بدهید.

نورپردازی که برای آن قسمت ایجاد می گردد قادر است هارمونی رنگی بسیاری را ایجاد کند؛ مورد بعدی هم مرتبط با رنگ دیوارهایی می باشد که مبلمان در کنار آن قرار گرفته اند.

دکوراسیون فروشگاه مبلمان
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

روش چینش

مورد بعدی در خصوص روش چینش مبلمان می باشد. در زیباسازی دکوراسیون نمایشگاه مبلمان می بایست به روش چیدن مبلمان های گوناگون که از انواع گوناگونی می باشند و اندازه ها و ابعاد گوناگونی دارند، توجه به خصوصی داشته باشید.

به صورت کلی مبلمان هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ را در قسمت های کناری سرویس مبلمان چیدمان کرده و مبل هایی که سایزهای کوچک تر دارند را در قسمت های وسطی قرار خواهند داد. با این کار قادر هستید یک بالانس و تعادل متناسب را در محیط ایجاد نمائید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مطب پزشک 

تزئینات استفاده شده

مورد بعدی در خصوص تزئیناتی می باشد که در محیط دکوراسیون فروشگاه مبلمان از آن ها استفاده می نمائید. این تزئینات که شامل موردهای همچون تابلوهای نقاشی، گلدان ها و…می گردند، می بایست دارای چند مولفه حائز اهمیت و کاربردی باشند.

نخستین مورد در خصوص رنگ تزئینات می باشد. رنگ تزئینات مورد استفاده می بایست با رنگ مبل ها هماهنگی داشته باشند و ایجاد هارمونی نمایند. دومین موضوع در خصوص ابعاد و سایزهای آن ها می باشد.

فراموش نکنید که در صورتی که مبلمان مدنظرتان کوچک باشد، می بایست تزئینات را اندکی بزرگ در نظر داشته باشید، ولی در صورتی که مبلمان مدنظرتان از نوع سلطنتی باشد، بهتر می باشد تزئینات را در ابعاد متوسط و یا کوچک ایجاد کنید.

دکوراسیون فروشگاه مبلمان
بیشتر بخوانید: دکوراسیون کافی شاپ مدرن و کلاسیک

تراکم مبلمان ها

بعضی مواقع به بعضی از نمایشگاه ها وارد می گردید و نخستین چیزی که در آن دکوراسیون فروشگاه مبلمان می تواند نظر شما را جلب نماید، مرتبط با تراکم مبلمان و سرویس چوب هایی می باشد که در آنجا قرار دارد.

صحیح می باشد که در صورتی که مقدار تراکم و تنوع کالاها بالا باشد، به مشتری ها این موضوع را القا می نماید که فروشگاه شما دارای تنوع محصولی بسیاری می باشد، ولی در عین حال هم می تواند مشتری را در انتخاب خودش دچار سردرگمی نماید.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور فروشگاهی و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکوراسیون فروشگاه مبلمان و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×