شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت

طراحی دکوراسیون مغازه موتورسیکلت فروشی و استفاده از رنگ های تیره در طراحی دکوراسیون می تواند نشان دهنده جسارت بالای شما باشد، هرچند ممکن است فکر کنید استفاده از رنگ های تیره محیط را کوچک تر نشان می دهد اما در اصل این گونه نیست.

آیا تا به حال به استفاده از رنگ تیره در طراحی دکوراسیون فکر کرده اید؟

اگر در چهار طرف دیوار از رنگ های تیره استفاده شود، حس فضای بزرگ تری را ایجاد می کند.

به این ترتیب با استفاده از رنگ های سرد، فضا دنج و راحت تر به نظر می رسد. در ادامه مهرازک دکوراسیون فروشگاه موتور سیکلت را با رنگ های تیره طراحی می کند، با توضیحات جذاب فروشگاه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: ۷ ایده طراحی داخلی برای گل فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت

طراحی دکوراسیون نمایشگاه موتورسیکلت های برقی

نمایشگاه Ecomobility Trade Centre واقع در مرکز سویل یک نمایشگاه بزرگ چند برندی است که به نمایش و فروش موتورسیکلت های برقی و محصولات مرتبط اختصاص دارد.

ایده اصلی ایجاد فضایی پویا برای نمایشگاه و موتورسیکلت های برقی است که با افزایش کیفیت محیط و کیفیت انرژی پاک همراه است و در عین حال با ایجاد یک محیط دکوراسیون جدید در جستجوی فضایی جدید است. راهی برای درک تجربه موتورسواری برای انعکاس این اصول، طبیعتا فضا باید از تکنولوژی، پاکیزگی، سکوت و سرسبزی الهام گرفته شود.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه عینک فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت 1

دیوارها و سقف ها به رنگ تیره رنگ آمیزی شده اند که این رنگ تیره و خشن به آنها عمق بیشتری می دهد. مواد به کار رفته در فضای نمایشگاه بسیار طبیعی بوده و مواد اولیه آنها خام است تا زیبایی طبیعی به آن ببخشد.

چوب های بامبو و گیاهان طبیعی به عنوان تقسیم کننده فضا، پالت مواد را برای این فضا ترسیم می کنند. نورپردازی این فضا با نور نقطه ای که محصولات را متمرکز می کند کم است.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون شرکت کامپیوتری

این فضای دلپذیر، همراه با صفحات فولادی ضد زنگ آینه های بزرگ پر از آب، به کاربران کمک می کند تا در مقایسه با گرمای معمولی که در خیابان های سویا در طول سال تجربه می شود، احساس خنکی کنند.

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت 3

طراحی داخلی نمایشگاه موتور سیکلت هوندا

جدیدترین نمایشگاه موتور سیکلت هوندا واقع در تایلند با نام Big Wing توسط شرکت معماری Whitespace طراحی و اجرا شده است. معمار ارشد این شرکت معماری به نام دیوید مایر طرحی با تکنولوژی بالا و پیشرفته برای این پروژه ارائه کرد. فضای داخلی این نمایشگاه با تاثیر از روش های طراحی جسورانه موتورسیکلت های هوندا طراحی شده است.

تیم معماران سعی در طراحی این نمایشگاه داشته اند تا از تمامی ویژگی های محصولات هوندا بهره مند شوند. دیوید مایر با مطالعه تاریخچه شرکت هوندا تصمیم گرفت سبک کاری خود را به ویژگی های صنعتی این شرکت اضافه کند.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی آتلیه عکاسی

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت 5

یکی از چالش هایی که معماران در طراحی این پروژه با آن مواجه بودند، چیدمان هر قسمت از نمایشگاه بود. به خصوص زمانی که قصد دارید فناوری را در اکثر مصالح و عناصر معماری به نمایش بگذارید. از این رو معمار پروژه بر تقویت احساسات درونی مشتریان و حرکت دادن شور و شوق برای ایجاد فضایی منحصر به فرد متمرکز شده است.

بازدیدکنندگان با ورود به این نمایشگاه در نگاه اول موتور سیکلت ها و دوچرخه های بسیار قدیمی و حتی تاریخی به جا مانده از جنگ جهانی دوم شرکت هوندا را مشاهده خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت 6

بازدیدکنندگان با گذر از بخشی از موزه مانند این نمایشگاه، مدل های جدیدی از موتورسیکلت ها را در فضایی وسیع و روی غرفه های ویژه مشاهده می کنند. در نیم طبقه، قسمت مدیریت و نظارت نمایشگاه قرار دارد که به خوبی بین دو ستون ساختمان اصلی قرار گرفته است. به طوری که از نظر بصری سطح بالایی داشته باشد و همچنین اجرای آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت 7

کفپوش این فروشگاه یکی از نکات قابل توجه در طراحی این پروژه می باشد. ترکیب دو متریال پارکت چوب بلوط تیره با آسفالت مواج ترکیبی متناقض ایجاد می کند. در قسمت آسفالت موتور و قسمت فروش انواع تجهیزات موتورسواران تعبیه شده است.

برای ایجاد بیشترین هماهنگی بین اجزای کلی و جزئی نمایشگاه، تمامی غرفه ها و قفسه های این قسمت با نگرشی به خطوط طراحی کل مجموعه شکل گرفته است.

بیشتر بخوانید: نکات طراحی فروشگاه بوتیک ساده اما موثر

طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت1

ضلع جنوبی نمایشگاه موتور سیکلت هوندا به خدمات و خدمات پس از فروش اختصاص دارد. ادغام این عرصه با نمایشگاه به دلیل شرایط فنی و نهادی امکان پذیر نبود.

به عنوان مثال، نصب پمپ باد و گودال تعمیر با محوطه فروش ظاهر خوبی ندارد، اما محل فروش و خدمات با نصب دیوار شیشه ای از هم جدا شده و هر دو قسمت برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده است. انعطاف پذیری از فضا دلیل اصلی نشان دادن بخش خدمات در فروش برای ایجاد ارتباط قوی تر بین هر دو حوزه است.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون مغازه موتور سیکلت، پوشاک، طراحی فروشگاه بوتیک، دکوراسیون داخلی مغازه موتور سیکلت و طراحی دکوراسیون رستوران و طراحی دکور مغازه موتور سیکلت و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×