شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه بستنی | پایاتک گروپ - 09121641842
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی - مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید - 09121641842 – 02188559485

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه بستنی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی

دکوراسیون فروشگاه بستنی فروشی شامل یک طراحی ساختار یافته می گردد که رعایت کردن اصل هایی در آن خیلی اهمیت دارد. بستنی به عنوان یک خوراکی قدیمی و همینطور یکی از پرطرفدارترین غذاهای جهان می باشد که نه تنها خوراکی خوشمزه ای میباشد که در موردهای خاص سرو می گردد، بلکه برای کسانی که عاشق شیرینی و شکلات هستند یک اشتیاق سیری ناپذیر دارد. این شیرینی یخ زده به خصوص در گرم ترین روزهای تابستان زیادتر مورد توجه مردم می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی - مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید - 09121641842 – 02188559485
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون اداری لوکس

امکان دارد زمانی که برنامه های خود جهت باز نمودن فروشگاه بستنی فروشی خود را اعلام می نمائید، از طرف اطرافیان تشویق و ترغیب شوید ولی امکان دارد به علت کمبود ایده های طراحی و نبود یک طرح جامع انگیزه تان نابود شود. یک طراحی دکوراسیون فروشگاه ساختار یافته و پیگیری اجرای آن اهمیت زیادی دارد. هدف از طراحی این می باشد که رهگذران را به وارد شدن به درون فروشگاهتان وسوسه نمائید و این کاری می باشد که با داشتن ایده های طراحی دکوراسیون فروشگاه بستنی فروشی می شود به آن دست پیدا کرد.

صرف نظر از اینکه مغازه بستنی فروشی شما ساده یا تخصصی و پیشرفته باشد، به وسایل بسیاری نیاز خواهید داشت. با توجه به مقدار خلاصه یا کامل بودن لیست شما، فهرست تجهیزات لازم شما به صورت تصاعدی رشد خواهد نمود. این نکته کلیدی اهمیت زیاد داشتن محیط ذخیره سازی و انباری را نشان خواهد داد. قصد دارید چطور مواد غذایی خشک و سرد را ذخیره نمائید. تصمیم گیری در این مورد به شما وابسته است ولی حداقل می بایست سطل های ذخیره سازی و قفسه های ضد آب تهیه کرده باشید. به یخچال هم نیاز خواهید داشت.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی - مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید - 09121641842 – 02188559485
بیشتر بخوانید: طراحی داخلی سالن های ماساژ

طراحی دکوراسیون فروشگاه و مبلمان بستنی فروشی

دقیقاً مثل هر فروشگاه دیگری، طراحی و چیدمان دکوراسیون فروشگاه بستنی فروشی یکی از راه حل های اصلی موفقیت در آن میباشد. جهت پیکربندی و چیدمان فروشگاه به تلاش و نیروی انسانی احتیاج می باشد. از یک طرح به طور معمول جهت اثرگذاری بر رفتار مشتری استفاده می گردد. با گذاشتن درست محصول، طراحی داخلی، رنگ بندی، آرم تجاری و فضا می شود یک طراحی اصولی ایجاد کرد.

در فروشگاه بستنی فروشی کوچک در صورتی که طراحی صحیح انجام شود، یک دید کلی درباره ی مقدار درآمد در هر مربع می دهد. در صورت استفاده درست، این اطلاعات می تواند نقطه های قوت و ضعف طراحی بستنی فروشی را ارزیابی نماید. صاحبان بستنی فروشی ها می بایست بدانند که داشتن جایگاهی که مشتری ها بتوانند با آن در ارتباط باشند و آن را در خاطر داشته باشند، یکی از مواردی می باشد که بازدیدهای مکرر را افزایش می دهد. مالکان به طور معمول می خواهند مشتری هایشان در زمان بازدید از فروشگاهشان حس آرامش و راحتی داشته باشند و این کار را با منتقل کردن همان احساسات به مواد غذایی و کالاهای تهیه شده به انجام می رسانند.

فاکتورهای دیگری از قبیل چیدمان پیشخوان فروشگاه بستنی فروشی (محل فروش)، رنگ های ثابت از قبیل صندلی های فلزی روی بستنی فروشی، چهارپایه های میله ای گردان در کنار میز و محیط سرو و نشیمن از عنصرهای دیگری می باشند که اثر بسیاری در ذهن مشتری ها به وجود می آورند. مشتریان به یک فروشگاه بستنی فروشی وارد می شوند، به انواع بستنی ها نگاه کرده، بعد هزینه یکی را که انتخاب می نمایند پرداخت می نمایند. بر همین اساس اهمیت دارد که یک بخش جهت نشستن و سرو بستنی با فراغ بال به وجود آورید که با این فعالیت ها  تضاد نداشته باشد. صندلی های نشیمن و بقیه میز ها می بایست دورتر از پیشخوان قرار داده شوند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه بستنی فروشی فرصت شگفت انگیزی جهت خلاقیت می باشد. الهام را می شود از رنگ، شکل، حتی ساختار بلوری این دسر منجمد خوشمزه پیدا کرد. جای تعجب نمی باشد که چنین مغازه هایی بهترین اشکال تجسمی را در جهان طراحی تجاری ارائه می کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی - مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید - 09121641842 – 02188559485
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کتابخانه

تابلو بستنی فروشی

تابلو بستنی فروشی نخستین چیزی می باشد که مشتری با آنمواجه می گردد. در این تابلو می بایست نام برند به همراه خلاقیت و نوآوری درمورد چیزی که ارائه می نمائید موجود باشد. جذابیت و اصول برند سازی چیزی می باشد که در اینجا حتما می بایست رعایت نمود. یک گوشه از کالایی که می فروشید را در تابلو نمایش دهید تا مشتری به وارد شدن ترغیب گردد.

چیدمان لوازم فروشگاه

راه انداختن یک کسب و کار مربوط به بستنی می تواند یک کار هیجان انگیز برای کارآفرینان باشد. چیدمان مغازه بستنی فروشی شما می تواند در کارایی و کمک به مشتری های شما در داشتن تجربه مثبت موثر باشد. هنگامی که آغاز به چیدمان بستنی فروشی خود نمودید، به دنبال نمونه هایی جهت الهام بخشیدن به طراحی دکوراسیون خود باشید. پیش از آغاز به کار بستنی فروشی، فهرستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه نمائید. نکته های مفید دیگری هم موجود است که می توانید از آن ها برای آغاز استفاده نمائید، از قبیل طراحی برند و انتخاب کردن تزئینات ساده.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آبمیوه، بستنی - مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید - 09121641842 – 02188559485
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

در صورتی که در اداره فروشگاه بستنی مجرب نمی باشید، جستجوی نمونه بقیه بستنی فروشی ها می تواند برای چیدمان شما فایده داشته باشد. به بقیه بستنی فروشی ها سر زده و درباره ی چیدمان هر مغازه یادداشت هایی تهیه کنید. محیط شما می بایست با بقیه مشاغل تفاوت داشته باشد، ولی در خاطر داشته باشید به هر آنچه که درباره ی فروشگاه های دیگر علاقه دارید یا علاقه ندارید،‌ توجه نمائید.

همینطور، به روش عبور و مرور از درب ورودی تا خروج از فروشگاه در سایر بستنی فروشی ها توجه ویژه نمائید. انجام دادن این نوع تحقیقات به عنوان یک نقطه آغاز برای چیدمان و منبع الهام شما می باشد. دیدن تمام حوزه های یک تجارت می تواند به شما کمک نماید تا درباره ی روش راه اندازی دکور فروشگاه بستنی فروشی خودتان ایده بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه ها

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×