شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون اداری لوکس | پایاتک گروپ - 02634484956 –  09121641842

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون اداری لوکس می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون اداری لوکس

کارکنان یک اداره ساعت های طولانی از روز را در محیط های اداری و فضاهای کاری به سر می ‌برند . بر همین اساس طراحی دکوراسیون داخلی آن می بایتس طوری باشد که اشخاص در زمان حضور درازمدت در آن فضا حس خستگی نداشته باشند و بتوانند در فضایی آرامش بخش و کارآمد کار کنند. محیط های اداری جزو محیط هایی هستند که طراحی دکوراسیون داخلی آن خیلی زیاد مهم است.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری و شرکت ها محتاج این می باشد که فاکتورهای گوناگونی را در نظر داشته باشید تا کارکنان بتوانند بدون هیچ اشکال و مانعی به کار و فعالیت خود مشغول شوند، طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری میبایست صحیح و اصولی و توسط اشخاص متخصص و مجرب در این حوزه انجام شود. از این رو شرکت دکوراسیون پایا گروپ مجموعه ای از مهندسان مجرب و متخصص در حوزه دیزاین و طراحی محیط های اداری در نظر گرفته است تا بتوانند بر اساس کارکرد محیط های اداری ، متراژ و … بهترین طرح ها را ر خدمت شما دوستان قرار دهند.
طراحی دکوراسیون اداری لوکس - -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842
بازسازی و طراحی با دقت و اصولی با توجه به قوانین و استانداردها سبب زیاد شدن مقدار بهره وری کارمندان، بهتر شدن کارکرد کارکنان و … می گردد.
بیشتر بخوانید: طراحی داخلی سالن های ماساژ

● مزیت های طراحی دکوراسیون اداری چه می باشد؟

طراحی داخلی اداری در صورتی که به وسیله افراد ماهر در این حوزه انجام‌ گیرد، سبب ایجاد محیطی آرامش بخش برای کارکنان و مراجعان، زیاد شدن بهره وری کارکنان، ایجاد محیطی کاربردی و عملکرد گرایانه می شود.
افزون بر موارد نام برده شده با بهینه سازی محیط های اداری می شود فضای کاربردی تری به وجود آورد و از حداقل محیط بیشترین استفاده را داشت. به این نکته توجه کنید که نظم و ترتیب و ساماندهی فضا سبب می‌ گردد که افراد با تمرکز زیادتری به کار خود ادامه دهند و همین امر سبب زیاد شدن راندمان و بهبود کارکرد کارمندان می شود. برای این کار می بایست اول برای کارمندان محیط کافی و قفسه بندی مناسببگذارید تا بتوانند لوازم و مدارک خود را در آن بگذارند. دسترسی به آرشیو و فایل های لازم برای کارکنان می بایست به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد یعنی می بایست قفسه بندی در فاصله اندکی از میز و صندلی کارمندان قرار بگیرد تا به سادگی و در اسرع وقت به آن دسترسی داشته باشند.
طراحی دکوراسیون اداری لوکس - -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

● چه رنگ هایی مناسب طراحی محیط های اداری می باشند؟

رنگ ها اثر چشمگیری بر روحیه و خلق و خوی اشخاص می گذارند. بر همین اساس می بایست هوشمندانه و با دقت زیادی آنها را انتخاب نمائید و با ترکیب رنگ های مناسب در کنار یکدیگر محیطی آرامش بخش با ظاهری زیبا به وجود آورید، در انتخاب کردن رنگ برای محیط های اداری بهتر می باشد خلاقانه عمل نمائید. برای مثال می شود از ترکیب رنگی برای دکوراسیون محیط های داخلی استفاده نمائید که آرم شرکت به آن رنگ طراحی گردیده باشد و یا رنگ را بر اساس نوع عملکرد و کاربرد اداره انتخاب نمائید.
به صورت کلی از پر استفاده ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها و اداره ها می شود به رنگ سفید، آبی، سبز، قهوه ای، طوسی و … اشاره نمود.

● پارتیشن اداری چه می باشد؟

پارتیشن اداری وسیله ای می باشد جهت تفکیک محیط های گوناگون اداری که برای بهینه سازی محیط و زیاد شدن راندمان کاری کارمندان استفاده می شود.
یکی از مزیت های پارتیشن های اداری به وجود آوردن حریم خصوصی و نیمه خصوصی برای کارکنان است که به این ترتیب بتوانند با تمرکز زیادتری کارشان را انجام دهند. از سایر مزیت های پارتیشن های اداری می شود به قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن ها اشاره داشت.
استفاده کردن از پارتیشن ها بر اساس هر محیط و نوع کارکرد آن ها متفاوت است. برای مثال در صورتی که در فضا سکوت و تمرکز خیلی اهمیت دارد می بایست از پارتیشن هایی استفاده گردد که عایق صوتی هم است.
طراحی دکوراسیون اداری لوکس - -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

● نورپردازی در محیط های اداری به چه شکلی می باشد؟

یکی از مهمترین مرحله ها در طراحی دکوراسیون اداری، طراحی نورپردازی درست و متناسب با احتیاج افراد است.
رعایت کردن قواعد و اصول اولیه نورپردازی در اداره ها می‌ تواند سبب زیاد شدن راندمان کارکنان گردد. مقدار نور موجود در یک فضا می بایست به میزان لازم افراد باشد و بیشتر یا کمتر بودن آن قطعاً ایراداتی به وجود می آید و سبب می گردد که به نتیجه مطلوبی دست یابید.
بهره گرفتن از نور طبیعی در یک محیط اداری می تواند اثر چشمگیری بر روی افراد داشته باشد. البته به این نکته توجه کنید که در وضعیتی خاص به علت محل قرارگیری ساختمان و … امکان دارد نور طبیعی همه ی بخش ها در دسترس نباشد و همین امر سبب می گردد که از نور پردازی مصنوعی جهت تامین نور لازم برای افراد استفاده نمائید.
نورپردازی مصنوعی می بایس طوری طراحی و اجرا گردد که افزون بر تامین نور لازم برای افراد سبب زیباتر شدن محیط های داخلی هم گردد.
طراحی دکوراسیون اداری لوکس - -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842
مقدار نور مورد نیاز افراد در قسمت های گوناگون بر اساس کاربرد آن متفاوت است، واحد سنجش سطح نور لوکس است، طبق تحقیقات انجام گرفته مقدار نور کافی در محیط های اداری که کارکنان آن ملزم به استفاده کردن از رایانه می باشند حداقل ۵۰۰ لوکس می باشد ولی زیاد شدن نور تا مرز ۱۰۰۰ لوکس هم مجاز و قابل طراحی است.
جالب می باشد بدانید که زیاد شدن مقدار نور البته تا حد مجاز آن می‌ تواند اثرات مثبتی بر سرعت پردازش اطلاعات و دقت بینایی انسان داشته باشد.
طراحی دکوراسیون اداری لوکس - -طراحی دکوراسیون - دکوراسیون داخلی - 09121641842– 02188559485 - 02634484956 –  09121641842

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید. همچنین میتوانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

دفتر کارخانه کرج

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×