شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485
نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی -طراحی دکوراسیون داخلی -طراحی دکوراسیون مغازه - دکوراسیون داخلی فروشگاه - 09121641842 – 02188559485

ما در این مقاله به مبحث نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی 

طراحی ورودی ساختمان در مرکزهای تجاری و فروشگاهی

ورودی ساختمان نخستین چیزی می باشد که در یک ساختمان مشاهده می گردد و اغلب مواقع با طراحی نمای ساختمان به شکل یکپارچه طراحی می شود ولی در ساختمان ها و مرکزهای تجاری و فروشگاه ها جهت اینکه به رهگذران و خریداران نشان داده شود که ساختمان یک مجتمع تجاری برای بازدید عموم می باشد حتماً می بایست برای ساختمان یک ورودی خاص و جذاب تعریف شود تا عابران و مشتریان به طرف این مراکز کشیده شوند.

استفاده کردن از فرم های برجسته و معین نسبت به معماری محل و همینطور به کار گیری پرسیکتیو در طراحی حجم ورودی مجتمع و طراحی احجام شکسته و خالی و پر، از مواردی می باشد که می شود در طراحی معماری ورودی ساختمان ها و مرکزهای تجاری به کار گرفت. محیط ورودی در مجتمع های تجاری شامل دو بخش می باشد: ورودی سواره رو که جهت دسترسی به پارکینگ طراحی می گردد و ورودی پیاده که جهت وارد شدن به درون ساختمان تجاری می باشد.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه کرج 

طراحی و اجرا کردن دکوراسیون داخلی مرکزهای تجاری و فروشگاهی

در طراحی داخلی و دکوراسیون فروشگاهی، استفاده کردن از طرحهای جذاب به همراه خلاقیت در دکوراسیون داخلی ساختمان و حتی دکوراسیون فروشگاه ها و واحدهای تجاری می تواند به جذب مشتری و زیاد شدن تمایل آنها به وارد شدن به فروشگاه ها کمک زیادی کند.

دکوراسیون داخلی هماهنگ با فضا و خلق محیط هایی در داخل ساختمان مجتمع که در آن بازدید کنندگان حس آسودگی و آرامش کنند از موارد دیگری می باشد که می بایست مورد توجه قرار گیرد. طراحی محیط هایی مانند لابی اصلی و مرکزی ، طراحی آب نماها و فضاهای سبز و مکان استراحت رو باز در درون مجموعه و طراحی و قرار دادن صندلی و نیمکت در محیط های انتهایی که خارج از مسیر رفت و آمد خریداران و مشتری ها باشد خیلی مناسب می باشد تا افرادی که از خرید خسته شده اند بتوانند در این اماکن مدت کمی به استراحت بپردازند. همچنین می بایست در نزدیکی چنین فضاهایی، افزون بر استراحت به منظور تجدید قوا و برطرف کردن گرسنگی، فست فود و رستوران و هم کافی شاپ طراحی گردد.

در طراحی دکوراسیون داخلی می بایست در نظر داشت تا کفپوش راهروها در مقابل فرسودگی ناشی از رفت و آمد بیش از حد و استفاده از شوینده ها از مقاومت زیادی برخوردار باشد ضمن اینکه می بایست از نظر زیبایی شناختی و جلوه بصری مناسب چنین محیطی باشد.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه قصابی 

نورپردازی مناسب در طراحی مرکزهای تجاری و فروشگاهی

در مباحث معماری ساختمان های جمعی و عمومی موضوع نورپردازی از بعد علمی بررسی می شود ، این علم در صورتی که با خلاقیت و هنر ترکیب گردد از مسائل اولیه معماری و طراحی هم کارا تر عمل خواهد نمود.

بر اساس اینکه احجام و اجسام به شکل طبیعی، نوری از خودشان ندارند و طراح دکوراسیون داخلی و نورپرداز می بایست با طراحی نورهایی مناسب و در رنگهای متفاوت بر اساس دکوراسیون و نوع و رنگ جسم ، ماهیت اصلی آنها را جلوه گر کند، استفاده کردن از نورهای مستقیم ، مات و یا غیر مستقیم فراخور هر محیط و همینطور استفاده کردن از نورها و ابزارهای نوین نورپردازی که در خارج ساختمان مجتمع و روی نما تابیده می شوند هم می تواند با ایجاد جلوه ی زیبا و خاصی در شب، به زیبایی محیط کمک کند.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش 

لازم به یاد آوری می باشد که نورپردازی ساختمان رشته ای تخصصی در علم معماری است که برای هر ساختمان نوعی از نورپردازی را می خواهد. استفاده کردن از نورپردازی های ترکیبی و نور غیر مستقیم به محیط کمک می نماید تا اجسام و دکوراسیون مغازه و واحدهای تجاری جلوه زیباتری ایجاد کنند. بهتر می باشد درون راهروها و مغازه ها از رنگ های ساده استفاده گردد تا واحدهای تجاری و دکوراسیون فروشگاه ها بتوانند راحت تر خود را نمایان سازند.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه 

رنگ متناسب در طراحی دکوراسیون فروشگاه

ترکیب رنگی که برای دکوراسیون داخلی فروشگاه انتخاب می نمائیم، مشخص می نماید که اجناس فروشگاه به چه اندازه ای به چشم بیاید. رنگ در شکل گیری تصویر ذهنی مخاطب از محیط خیلی تأثیر میگذارد. می تواند سبب آرامش خاطر مشتری گردد یا میتواند به او هیجان و استرس وارد کند. این موضوع در نخستین برخورد ما با محیطی که وارد آن می شویم مشخص می شود. در کنار اثری که هر رنگ به شکل جداگانه بر روی مشتری میگذارد، اثری که قرار گرفتن رنگ های گوناگون در کنار هم دارند، اهمیت بسیاری دارد.

در هنگام انتخاب یک ترکیب رنگ مناسب برای فروشگاه می بایست به نوع فروشگاه، ابعاد و اندازه آن دقت نمائیم. با توجه به خصوصیات و حسی که می خواهیم در هر محیط به مشتری بدهیم، رنگ‌ ها را انتخاب می نمائیم.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکور مغازه- در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ 

توجه کردن به طراحی بخش راست فروشگاه در طراحی دکوراسیون فروشگاه

تحقیقات نشان داده است که 90 درصد مردم در زمان ورود به فروشگاه، مغازه، نمایشگاه و یا هر محیط مشابه دیگری، به شکل ناخودآگاه اول به سمت راست توجه می کنند. بر همین اساس توجه به این قسمت از دکوراسیون داخلی فروشگاه می بایست زیاد باشد. می بایست فضایی را که اول از همه به چشم مشتری می آید را خیلی با دقت طراحی نمائیم. نخستین برداشت از درون فضای فروشگاه، اثر بسیار زیادی بر روی احساس و نظر مشتری از فروشگاه خواهد گذاشت.

انتخاب کردن اینکه چه محصولاتی را در طرف راست فروشگاه قرار دهیم، با توجه به تجربه فروشنده خواهد بود. به طور معمول محصولات پرفروش در این قسمت قرار می گیرد تا مشتری به جنس یا کالای مورد نظر خود برسد و با خیال آسوده مسیر اطراف فروشگاه را طی کند و بقیه اجناس و محصولات فروشگاه را هم ببیند. در صورتی که جواب مشتری را همان اول ندهیم، مشتری نمیتواند با خیال و ذهن آرام، چند دقیقه ای که درون فروشگاه ما می باشد را صرف تماشا و بررسی بقیه محصولات ما کند.

نکات مهم دکوراسیون فروشگاهی -طراحی دکوراسیون داخلی -طراحی دکوراسیون مغازه - دکوراسیون داخلی فروشگاه - 09121641842 – 02188559485

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی رستوران 

طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×