شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی - پایاتک گروپ
طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکور مغازه لوازم خانگی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی باید بتواند مشتریان را از نظر بصری جذب کند. با قرار دادن محصولات در جای مناسب به مشتریان اجازه می دهید از نزدیک با محصول آشنا شوند تا تمایل آنها برای خرید افزایش یابد.

دیزاینرها برای طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی قبل از طراحی از روانشناسی استفاده می کنند تا بداننئ مصرف کنندگان چه نوع سبکی را دوست دارند مشاهده کنند. فقط زمانی که این سبک را شناسایی کردید، می توانید دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی را طراحی کنید که نیازهای مصرف کنندگان را برآورده کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

انواع دکوراسیون مغازه لوازم خانگی باید منظم باشد و زیاد به هم ریخته نباشد. بی نظمی در چیدمان محصولات باعث سردرگمی مخاطب می شود. بهترین روش برای طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی این است که در قسمت جلوی فروشگاه لوازم آشپزخانه نقشه قرار دهید و اینکه چه نوع محصولاتی در کجا قرار دارند.

پس از مشاهده این نقشه، مخاطب می تواند به سرعت محصولات مورد نظر خود را پیدا کند. همچنین باید توجه داشته باشید که بیشتر فضا را برای ویترین و لوازم جانبی در نظر نگیرید و فضایی را برای جذب مصرف کننده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید. بهتر است فضای پیاده روی بسیار بزرگی برای مصرف کنندگان آماده شود.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 1

در طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی باید به این نکته نیز توجه کرد که با چه گروه های مصرف کننده ای روبرو هستند. هر گروهی از افراد نیازهای متفاوتی دارند که باید سعی کنید نیازهای آنها را برآورده کنید. به عنوان مثال، اگر مشتریان هدف شما جوانان هستند، آنها مد را دوست دارند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پلاسکو

پس در طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی باید فروشگاه را از دید آنها طراحی کنید و تمام تلاش خود را برای ایجاد سبکی که آنها دوست دارند انجام دهید. به طور خلاصه، سبک های مختلف دکور فروشگاه لوازم منزل می تواند حس زیبایی شناختی متفاوتی را برای افراد به ارمغان بیاورد.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 2

استفاده از تکنولوژی برای طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

استفاده از تلویزیون بزرگ در ابتدای فروشگاه و معرفی مختصر محصولات خود در قالب یک ویدیوی چند دقیقه ای که یک گشت و گذار در فروشگاه شما می باشد، می تواند باعث بازاریابی بهتر، دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی و آشنایی مشتریان با محصولات فروشگاه شما و در نتیجه سود. انتخاب خوبی برای فروشگاه شما خواهد بود.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 3

6 اصل مهم در طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

1. رعایت اصول بهداشتی

فروشگاه شما برای جذب مشتری باید تمیز به نظر برسد. برای طراحی دکور فروشگاه لوازم خانگی می توانید از برخی فناوری ها و فناوری ها برای رعایت اصول بهداشتی استفاده کنید. به عنوان مثال برخی از کمدهای موجود در بازار با نوارهای ضد سوسک مهر و موم شده اند. چنین فناوری هایی می توانند به طور موثری از آلودگی فضای فروشگاه شما جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه سیسمونی فروشی

همچنین نظافت لوازم و دستگاه ها یکی از نکات مهم برای ارائه جلوه بهتر به مشتری است و این امر مستلزم آن است که شوینده های مورد استفاده در این فرآیند دارای خاصیت ضد لک و ضد دود باشند.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 4

2. پیشگیری از آتش سوزی

مقاومت در برابر آتش یکی از مهمترین اصول هر فروشگاه بزرگ به خصوص دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی است زیرا اقلام فروشگاه شما در معرض آتش سوزی هستند. وسایلی که در دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی استفاده می کنید باید از مواد غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر آتش ساخته شده باشند.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 5

3. راحتی

یکی از مهمترین اصول در طراحی دکور فروشگاه لوازم خانگی راحتی مشتریان است. فروشگاه یا نمایشگاه شما باید حس خانه را برای آنها فراهم کند. به عنوان مثال ارتفاع اجاق گاز، موقعیت کابینت و … همگی به طور مستقیم بر سهولت استفاده تاثیر می گذارند. بنابراین لازم است تمامی لوازم خانگی مطابق با اصول مهندسی طراحی آشپزخانه انتخاب شوند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه خودرو

4. زیبایی شناسی

چیدمان و رعایت اصول طراحی در دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی به جذابیت بیشتر فروشگاه شما کمک می کند.

5. نورپردازی مغازه لوازم خانگی

  • نورپردازی سقف

سقف می تواند زیبایی نورپردازی فروشگاه را ایجاد کند و همچنین به کمک طراحی دکور فروشگاه لوازم خانگی محیط خرید زیبایی را شکل می دهد. نورپردازی سقف به کل فروشگاه اجازه می دهد تا روشن و جذاب به نظر برسد. بنابراین تزئین آن بسیار مهم است. در طراحی سقف متریال، رنگ و ارتفاع سقف به خصوص رنگ سقف را در نظر بگیرید.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 8

  • نورپردازی دیوار

طرح و رنگ دیوار مغازه حتما با رنگ اجناس نشان داده شده هماهنگ باشد و با فضا و تصویر مغازه همخوانی داشته باشد. به طور کلی می توان ویترین ها را روی دیوار نصب کرد، استندهای ویترینی نصب کرد و می توان از آنها به عنوان استند برای برخی کالاها یا تزئینات استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 9

6. استفاده از جزیره برای تزئین مغازه لوازم آشپزخانه

برای اینکه بتوانید محصولات خود را بهتر به نمایش بگذارید و مشتریان خود را به خرید ترغیب کنید، پیشنهاد می کنیم از دکوراسیون جزیره استفاده کنید. استفاده از این دکوراسیون باعث می شود مشتریان شما به یکباره محصولات را ببینند و تصمیم به خرید آنها بگیرند. محصول آسان تر خواهد بود.

با استفاده از جزیره در طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی می توانید محصولات مربوط به یک قسمت از آشپزخانه مثلا غذاساز، چرخ گوشت، آبمیوه گیری و … را در یک قسمت قرار داده و دکور فروشگاه خود را بسازید.

استفاده از جزیره می توان گفت شیک است. با استفاده از این طرح فروشگاه شما جلوه متفاوتی برای مشتریان خواهد داشت و در نگاه اول آنها را جذب و وارد فروشگاه می کند.

طراحی دکور مغازه لوازم خانگی 10

دکوراسیون مغازه لوازم خانگی کوچک

اما سوالی که برای صاحبان مغازه های لوازم خانگی پیش می آید این است که طراحی و اجرای دکور یک فروشگاه لوازم خانگی کوچک چگونه باید باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که برای بزرگتر نشان دادن فضای فروشگاه خود باید از دکوراسیون مدرن و رنگ های روشن استفاده کنید زیرا این سبک بهترین پیشنهاد برای مغازه های کوچک لوازم خانگی است.

در هنگام دکور در این فروشگاه ها باید به نحوه رفت و آمد کارکنان به فروشگاه توجه شود تا مشاوره به موقع به مشتریان و همچنین مشتریان ارائه شود تا باعث آزار مشتریان نشود. جای می گیرند و فضای کمتری را اشغال می کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی هایپر مارکت

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی فروشگاه بوتیک، طراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی و طراحی داخلی مغازه لوازم خانگی و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×