شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون کلینیک زیبایی - پایاتک گروپ
دکوراسیون کلینیک زیبایی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون کلینیک زیبایی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون کلینیک زیبایی

طراحی کلینیک زیبایی از اهمیت خاصی برخوردارست. فضا و دکوراسیون کلینیک زیبایی حتما به نوعی باشد که محیطی آرام و دلنشین را برای مخاطب فراهم نماید. همچنین نورپردازی، طراحی داخلی کلینیک زیبایی، فضای کلینیک، تهویه مکان و … نقش مهم و اساسی در طراحی کلینیک زیبایی دارند.

محیط مورد احتیاج در طراحی کلینیک زیبایی به دو دسته تقسیم می شود:

  1. فضای عمومی و پشتیبانی
  2. فضای تخصصی و درمانی.

در طراحی هر یک از فضاها با توجه به نیاز و هزینه، طراحی باید به گونه ای باشد که مخاطب احساس راحتی کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور بوتیک مردانه

فضای عمومی و پشتیبانی کلینیک زیبایی شامل اتاق معاینه و انتظار، پذیرش، اتاق کارکنان، سرویس بهداشتی، قسمت ورودی و دسترسی. و فضای تخصصی کلینیک زیبایی معمولا دارای اتاق معاینه و اتاق های خدمات کلینیک زیبایی شما می باشد.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 5

طراحی و طراحی کلینیک زیبایی

در طراحی کلینیک زیبایی باید از فضای موجود به نحوی استفاده شود که برای ارائه خدمات به مشتریان کارآمد باشد. طراحی کلینیک زیبایی به وسعت فضا و مساحت موجود بستگی دارد.

رنگ آمیزی، نورپردازی، دکوراسیون و طراحی رنگ کلینیک زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا استفاده از رنگ آمیزی و نورپردازی مناسب حس مثبتی را در مراجعین ایجاد می کند. برای شروع طراحی کلینیک زیبایی باید شروع به طراحی کنید، در زیر به شما پیشنهاد می کنیم طراحی کلینیک خود را از کجا شروع کنید.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 10

1. طراحی سقف کلینیک زیبایی را فراموش نکنید

یکی از اجزای فضای داخلی که تاثیر زیادی در طراحی کلینیک زیبایی شما دارد طراحی سقف کلینیک است. سقف ها همیشه یکی از مهمترین عناصر طراحی بوده اند. به خصوص برای طراحی کلینیک زیبایی که اکثر خدمات و درمان ها در حالت درازکش برای مخاطبان انجام می شود. از دلزدگی مخاطب جلوگیری می کند و آرامش را نیز برای مخاطب فراهم می کند.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 1

2. طراحی اتاق انتظار و پذیرایی

همیشه یکی از اصلی ترین قسمت های طراحی کلینیک زیبایی است. طراحی داخلی سالن انتظار باید به گونه ای باشد که قبل از هر چیز اعتماد مراجعین را جلب کرده و حس راحتی را در آنها ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی رستوران

استفاده از فرم ها و رنگ ها باید به گونه ای جذاب باشد که نه تنها حس آرامش را برای مراجعین به ارمغان آورد، بلکه حس خوشایندی را به آنها بدهد و آنها را سرگرم کند تا حس توقع و انگیزه و میل را فراموش کنند.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 2

3. از وسایل و مبلمان مخصوص استفاده کنید

شما می توانید از یک سری عناصر خاص استفاده کنید تا فضای کلینیک خود را کاملا متفاوت کنید. هر چه دکوراسیون کلینیک زیبایی صمیمی تر، گرم تر، دوستانه تر باشد، برای آسایش و اطمینان خاطر مشتریان و حتی نشانه احترام به آنها مثبت تر خواهد بود.

فراموش نکنید زمانی که از یک عنصر تزئینی خاص و متفاوت در طراحی کلینیک زیبایی خود استفاده کنید، در ذهن مخاطب نیز خاص و منحصر به فرد جلوه خواهید کرد.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 3

4. نورپردازی و اهمیت آن در طراحی کلینیک زیبایی

نور یکی از عوامل تاثیرگذار در طراحی است. یکی از ساده ترین اصول طراحی کلینیک زیبایی، استفاده از نور طبیعی برای نورپردازی فضای داخلی کلینیک است. این تکنیک یک تکنیک ساده اما موثر در طراحی کلینیک زیبایی شماست.

کیفیت نورپردازی در فضای کلینیک باعث زیبایی محیط و فضای کلینیک شما می شود. نورپردازی یکی از عناصر اصلی در طراحی کلینیک زیبایی است. البته توجه داشته باشید که این نورپردازی باید از کیفیت قابل اجرا برخوردار باشد.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 4

5. به کار بردن از رنگ مناسب برای طراحی کلینیک زیبایی

از آنجایی که انتخاب رنگ و بافت مناسب تاثیر مستقیمی بر ذهن مشتری دارد، طراحی یک مطب و کلینیک زیبا یکی از مهمترین موارد است. برای فضاهایی مانند کلینیک پوست یا به طور کلی کلینیک های زیبایی که بیشتر افراد برای زیبایی و مراقبت های بهداشتی به آنجا مراجعه می کنند، احساس آرامش و لطافت حرف اول را می زند، بنابراین رنگ ها و طرح های آرام و ملایم می توانند بهترین انتخاب باشند.

کیفیت فضایی که مراجعین کلینیک یا مطب به آن مراجعه می کنند یکی از عواملی است که به طور غیرمستقیم بر دید آنها نسبت به فضا تأثیر می گذارد. این نکته ای است که در طراحی فضاهای درمانی باید به آن توجه داشت.

اصولاً یک کلینیک را جذاب و متفاوت از بقیه محیط های مشابه می کند قابل توجه و با کیفیت هست که ساده ترین نک های طراحی داخلی می باشد. البته طراحی خلاقانه کلینیک های لوکس دنیا در همین اصول ساده و کلی نهفته است.

بیشتر بخوانید: طراحی فروشگاه لباس کودک

مواردی که در طراحی دکوراسیون کلینیک خیلی اهمیت دارد، با قرار گرفتن در دل طراحی ساده و زیبا و افزون بر اجرای درست، می تواند محیطی عالی یک محیط درمانی را تشکیل دهد. اینها تنها برخی از ابزارهای اشتراک هدف هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 9

از چه رنگی برای طراحی کلینیک زیبایی خود استفاده کنیم؟

می دانید که استفاده از رنگ های جذاب در طراحی کلینیک زیبایی باعث جذب و شادی مشتریان می شود! بنابراین استفاده از رنگ های مناسب برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطب ارزشمند است. در زیر شما را با روانشناسی رنگ ها آشنا کرده و چند ترکیب رنگی را پیشنهاد می کنیم.

رنگ آبی آرامش بخش و آرامش بخش است، رنگ سبز حس طراوت و تازگی را به مخاطب القا می کند، رنگ قرمز رنگ قدرت و انرژی است و توجه مشتریان را به خود جلب می کند، رنگ صورتی رنگی ملایم و زنانه است و بیشتر از خانم ها این رنگ را دوست دارند، خاکستری یک رنگ متعادل کننده است.

رنگ سفید حس طراوت و تمیزی را به مخاطب القا می کند، رنگ مشکی یا خاکستری یکی از پرکاربردترین رنگ های طراحی است، رنگ طلایی رنگ شیکی است که مشتریان را به خود جذب می کند. برای هر ترکیب رنگی که برای طراحی کلینیک زیبایی خود استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم این رنگ ها را در ترکیب رنگ خود قرار دهید.

دکوراسیون کلینیک زیبایی 6

6. استفاده از المان های جذاب در طراحی کلینیک زیبایی

به عنوان مثال استفاده از تابلوهای جذاب مانند تابلوهای سلبریتی باعث می شود که کلینیک شما یک کلینیک خسته کننده نباشد و دیوارهای کلینیک بی روح به نظر برسد و مراجعین از نشستن و انتظار نوبت خود خسته نشوند و سرگرمی جالبی داشته باشند.

برای پیشنهاد می توانید هر یک از اتاق های خدمات کلینیک زیبایی خود را با طرح های مختلف طراحی کنید، به عنوان مثال اتاق خدمات لیزر را به رنگ صورتی، اتاق خدمات تمیز کردن پوست را به رنگ آبی و … طراحی کنید که این ایده خلاقانه برای مخاطب جذاب است. و باعث می شود در صورت استفاده از یکی از خدمات کلینیک شما از سایر خدمات کلینیک استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی، طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی و دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی و طراحی دکور کلینیک زیبایی و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×