شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی فروشگاه لباس کودک - پایاتک گروپ
طراحی فروشگاه لباس کودک

ما در این مقاله به مبحث طراحی فروشگاه لباس کودک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی فروشگاه لباس کودک

ناخودآگاه ویترین برخی از فروشگاه ها به خصوص فروشگاه هایی که لباس بچه گانه می فروشند با لباس های ناز و کوچک خود نظر شما را به خود جلب می کنند. فضای داخلی و طراحی فروشگاه لباس بچه گانه معمولا چیدمانی از لباس های روشن، دکوراسیونی شاد و دوست داشتنی دارد و شما را خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد.

بهترین دکوراسیون یک فروشگاه لباس بچه گانه نه تنها کالاها را به طور موثر نمایش می دهد و توجه مشتریان را به خود جلب می کند، بلکه تجربه خرید آنها را نیز افزایش می دهد. بنابراین اولین قدم در جذب مخاطبین مربوط به فروشگاه پوشاک شما جذابیت و ظرافت طراحی دکوراسیون و ویترین مغازه است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

طراحی فروشگاه لباس کودک

طراحی فروشگاه لباس بچه گانه:

بیشتر مردم دیدن ویترین و دکوراسیون فروشگاه های لباس بچه گانه را لذت بخش می دانند، زیرا همیشه محیطی دلپذیر را تصور می کنند. البته برآورده کردن انتظارات هر مشتری غیرممکن است، اما با به کارگیری روش های طراحی داخلی و بهترین شیوه ها می توانید بهترین دکوراسیون فروشگاه خود را به نمایش بگذارید و فروش را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور بوتیک زنانه

طراحی فروشگاه لباس کودک 15

علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی هایی که کودکان را جذب می کند، فاکتورهای حیاتی دیگری نیز وجود دارد که والدین در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس بچه گانه باید در نظر بگیرند. یکی از ساده ترین راه ها برای تشویق کودکان به خرید در این فروشگاه، تزیین دکوراسیون ویترین و فروشگاه با تمی شاد و معصومانه است.

با انتخاب رنگ های زنده و انرژی زا، طرح های کودکانه، فروشگاهی با نور سفید و روشن، تنوع زیاد لباس در رنگ های زنده، دسترسی آسان والدین برای نگاه به انواع لباس ها می توانید جلوه ای منحصر به فرد به دکوراسیون خانه ببخشید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 1

نکات مهم در طراحی فروشگاه لباس بچه گانه:

به طور کلی دکوراسیون فروشگاه باید مشتریان را به خرید ترغیب کند و همچنین ظاهری دوست داشتنی و جذاب داشته باشد. با این حال، در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها، فروشگاه‌های لباس کودکان حال و هوای متفاوتی را ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون دفتر وکالت کوچک

از آنجایی که والدین و فرزندان آنها مشتریان اصلی شما در مورد محصولات کودک هستند، طراحی داخلی شما باید برای والدین و کودکان جذاب باشد. چندین نکته و تاکتیک وجود دارد که باید هنگام طراحی یا طراحی مجدد ویترین خود رعایت کنید. در پاراگراف های بعدی برخی از مهمترین آنها را فهرست می کنیم.

طراحی فروشگاه لباس کودک 2

برنامه ریزی برای طراحی فروشگاه لباس بچه گانه

وقتی می خواهیم کاری را انجام دهیم، اغلب می خواهیم آن را در سریع ترین زمان ممکن به پایان برسانیم، اما در این شرایط نباید عجله کرد. در عوض، موقع برنامه ریزی و اجرای طراحی دکوراسیون مغازه خود وقت بگذارید.

اگرچه ممکن است مشتاق دیدن ثمره کار خود باشید، اما اگر صبر کنید و استقامت کنید، در نهایت پاداش خواهید گرفت. برای این کار وقت کافی بگذارید تا بتوانید بهترین دکوراسیون فروشگاه لباس بچه گانه را طراحی و خلق کنید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 3

ویترین و نحوه طراحی آن در فروشگاه لباس بچه گانه

خرس های عروسکی، ماشین های بزرگ و تزئینات دیگر را می توان در داخل ویترین قرار داد. استفاده از بادکنک و چراغ های رنگارنگ نیز باعث جذابیت بیشتر فروشگاه لباس بچه گانه می شود. یک درخت چوبی را در پنجره خود قرار دهید و چند لباس شیک به آن آویزان کنید.

حتی ایده یک چرخ و فلک مینیاتوری که از هر کابین یک لباس آویزان شده است، ممکن است جالب باشد. کافی است با توجه به سایز و با استفاده از کمی خلاقیت یک دکوراسیون منحصر به فرد برای فروشگاه لباس کودکان خود طراحی کنید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 4

انتخاب پالت رنگ مناسب در طراحی فروشگاه لباس بچه گانه

نمی توان انکار کرد که رنگ ها بر روان افراد تأثیر می گذارند و رنگ را به یکی از مهم ترین جنبه های طراحی داخلی تبدیل می کنند. در نتیجه به راحتی می توانید رنگ ها را برای جذب مشتری مانور دهید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی رستوران

علاوه بر این، کودکان نسبت به بزرگسالان بسیار بیشتر به رنگ حساس هستند. بنابراین هنگام طراحی فروشگاه لباس کودک، از طرح رنگ های جسورانه استفاده کنید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 16

از آنجایی که همه لباس ها و اکسسوری های کودکان معمولا رنگ های روشن و شاد دارند، استفاده از زمینه روشن در طراحی فروشگاه و ویترین نتیجه بهتری خواهد داشت. اگر از طرح رنگی مناسب برای سن کودکان استفاده کنید، مشتریان بلافاصله به فروشگاه شما کشیده می شوند. کافی است فضایی جذاب و خیره کننده طراحی کنید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 6

ایجاد نقطه کانونی در ویترین فروشگاه لباس بچه گانه

محصولات شما در ویترین نمایش داده می شود، بنابراین تا حد امکان از آن فضا در طراحی فروشگاه لباس بچه گانه استفاده کنید. عنصر اصلی در جذب مشتری طراحی یک نقطه کانونی است. دید آنها باید با این نقطه تمرکز همسو باشد.

علاوه بر این، ترجیحاً لباس ها و سایر اقلام در فضای ویترین سازماندهی شود تا مشتریان تمرکز بیشتری روی اقلامی که می خواهند بخرند، داشته باشند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی مطب چشم پزشکی

طراحی فروشگاه لباس کودک 7

استفاده از لوازم بچه گانه در طراحی فروشگاه لباس بچه گانه

اسباب بازی یا شخصیت های کارتونی مناسب برای کودکان ممکن است در طراحی فروشگاه گنجانده شود. طبیعتا در این شرایط باید بسیار باهوش باشید و تعادل بین لباس و اکسسوری را در نظر بگیرید. از سوی دیگر، یک شخصیت کارتونی جدید ممکن است هر از چند گاهی توجه بچه ها را به خود جلب کند.

بنابراین ترجیحاً از برچسب هایی استفاده شود که به راحتی به دیوار یا شیشه فروشگاه چسبانده شوند و جدا شوند و تعویض شوند. پوسترها و تصاویر کودکان گزینه های دیگر هستند.

تصاویر حیوانات می تواند برای کودکان جذاب باشد زیرا آنها به حیوانات علاقه زیادی دارند. اگر در طراحی فروشگاه لباس کودکان به درستی استفاده شود، آثار هنری می توانند ابزار بسیار قدرتمندی برای جلب توجه مشتریان باشند.

طراحی فروشگاه لباس کودک 8

توجه به نورپردازی در طراحی فروشگاه های لباس بچه گانه

نورپردازی مناسب می تواند به راحتی مشتریان را جذب کند و فروش شما را افزایش دهد. استفاده از نورپردازی مناسب و جذاب باعث افزایش زیبایی و برجستگی اجناس داخل ویترین و فروشگاه شما می شود. در مورد نورپردازی باید متراژ و طراحی فروشگاه لباس بچه گانه خود را در نظر بگیرید. به بیان دیگر نورپردازی حتما با محیط فروشگاه شما هماهنگ باشد.

طراحی فروشگاه لباس کودک 11

علاوه بر این باید در کنار نور عمومی به خصوص در ویترین فروشگاه از نور طبیعی نیز استفاده کنید. البته باید نور کافی برای نشان دادن لباس و همچنین نور ملایم و مناسب برای جلوگیری از خستگی چشم وجود داشته باشد. کودکان با استفاده از لامپ های رشته ای و رشته ای زیبا جذب می شوند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

طراحی فروشگاه لباس کودک 9

طراحی متفاوت اتاق پرو

یکی از مهمترین عناصر در طراحی فروشگاه لباس بچه گانه باید اتاق اتو برای کودکان باشد زیرا آنها از اتو کردن لذت نمی برند و ممکن است والدینشان ناامید شوند. با ایجاد یک مکان متمایز و جذاب می توان این فرآیند را آسان تر و لذت بخش تر کرد.

طراحی فروشگاه لباس کودک 10

در نتیجه ایجاد اتاق کودک با رنگ های شاد، روشن و عناصر دکوراتیو نیازهای آنها را بهتر برآورده می کند. به جای استفاده از حاشیه های چوبی در اتاق پرو، از خلاقیت استفاده کنید و یک چادر بازی بسازید یا از کلبه های اسباب بازی استفاده کنید.

طراحی فروشگاه لباس کودک 14

نحوه چیدمان لباس

برای نظم دادن به لباس ها از قفسه های فلزی و چوبی در رنگ های مختلف استفاده کنید. دیگر گزینه های عالی جعبه های فانتزی و قفسه های زیبا هستند.

علاوه بر افزودن جذابیت های زیبایی شناختی، چیدمان لباس ها در ارتفاع های مختلف، دسترسی بچه ها به لباس را آسان تر می کند. در واقع بهتر است لباس ها را طوری بچینید که بچه ها به آن ها دسترسی داشته باشند، جزییاتی که گاهی در بعضی جاها نادیده گرفته می شود.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی محیط اداری

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، دکوراسیون دفتر وکالت، طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس کودک و دکوراسیون فروشگاه لباس کودک و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس کودک، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، طراحی ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس کودک….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×