شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی - پایاتک گروپ
دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

اگر کنار خیابانی بایستیم و مغازه ها را نگاه کنیم، همه آن ها محل کار محسوب می شوند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. برخی از آنها فضاهای جدی دارند و برخی دیگر فضاهای کاملا صمیمی و ملایمی دارند که در واقع می توان گفت بازتابی از هویت اصلی آن شغل است.

کوچکترین تا بزرگ ترین جزئیات در دکوراسیون این نوع مکان ها همگی بر اساس هویت اصلی کار انتخاب شده و تحت تاثیر آن قرار می گیرند. برخی از محل های کار نیز به دلیل داشتن محصولات جذاب و رنگارنگ جذاب و جذاب می شوند، مانند شیرینی فروشی و شکلات فروشی.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی

این نوع مغازه ها پتانسیل بسیار بالایی در جذب مشتری دارند زیرا محصولی که به مشتریان ارائه می دهند جذاب است و امکان عدم جذب مشتری وجود ندارد. تمامی مغازه های شیرینی و شکلات فروشی تقریبا به دو صورت طراحی شده اند. این مغازه ها یا به شیوه سنتی زیبا طراحی شده اند یا دکوراسیونی شیک و مدرن دارند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

بدون شک اولین افرادی که جذب ظاهر این مغازه ها می شوند کودکان هستند. شاید این نوع مغازه ها به اندازه بچه ها برای بزرگسالان وسوسه انگیز نباشد، اما مطمئنا بزرگترها هم با دیدن این مغازه های رنگارنگ یاد دوران کودکی خود می افتند و خاطرات گذشته برایشان زنده می شود.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 8

در سرتاسر دنیا مغازه های شیرینی و شکلات فروشی بسیار معروف و محبوب هستند. شاید شما هم جزو کسانی باشید که قصد افتتاح شیرینی فروشی را دارید و از خود می پرسید دکوراسیون شیرینی فروشی و شکلات فروشی باید چه مختصات و ویژگی هایی داشته باشد.

حقیقت این است که راه های زیادی برای طراحی دکور این مغازه ها وجود دارد. اما در این مقاله با 5 نکته جالب آشنا می شوید که با رعایت این نکات می توانید مشتریان دائمی زیادی به دست آورید.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 2

1) دیوارها و کف را ساده بگذارید

مهمترین و محوری ترین کالای فروشگاه شما چیست؟ بدون شک پاسخ شما شکلات و آب نبات است. اگر می خواهید دیوارها را به رنگ های رنگین کمان رنگ آمیزی کنید، بهتر است از این تصمیم بگذرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت

رنگ زیاد همیشه ایده خوبی نیست. اغراق در استفاده از رنگ های مختلف باعث می شود مشتریان در آن غرق شوند و نتوانند آب نبات و شکلات مورد نظر خود را در بین رنگ ها پیدا کنند.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 9

برای طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی و شکلات فروشی می توانید از رنگ سفید ساده برای دیوار، سقف و کف استفاده کنید تا شکلات ها و آب نبات ها با رنگ های جذاب خود جلوه خود را از دست ندهند. همچنین وجود قفسه های مختلف در سرتاسر مغازه به فضا رنگ می بخشد.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 4

2) تغییر بر اساس فصل

هر ساله میلیون ها آمریکایی در مناسبت های مختلف مانند هالووین، کریسمس و دیگر تعطیلات به مغازه های شیرینی و شکلات فروشی سرازیر می شوند. فروشندگان قنادی باید همیشه به این مناسبت ها توجه کنند و دکوراسیون فروشگاه خود را متناسب با آن تغییر دهند.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 7

به عنوان مثال، در طول هالووین، بسته بندی شکلات ها را با طرح های خاص هالووین مانند گربه، ارواح، جن و پری تغییر دهید. فروش شکلات های قالبی به شکل کدو تنبل و جادوگر و سایر ایده های خلاقانه که می توان از آنها در طراحی مغازه استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون نانوایی

این نوع مناسبت ها در کشور ما کم نیست. البته در پایان مناسبت ها و روزهای خاص مانند عید نوروز یا شب یلدا باید دکوراسیون شیرینی فروشی و شکلات فروشی را تغییر دهید اما با این راهکار مشتریان آینده خود را تضمین کرده اید.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 3

3) نام گذاری شکلات های دست ساز

آیا آب نبات و شکلات های موجود در مغازه دست ساز شما هستند؟ اگر پاسخ شما مثبت است، راه حلی را اجرا کنید تا به مشتریان خود بفهمانید که شکلات ها دست ساز هستند. برای این کار می توانید از بسته بندی خود استفاده کنید تا نام محصول روی بسته بندی درج شود و با توضیحی کوتاه، مشتریان بدانند چه شکلاتی می خرند.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 10

می توانید روی ظرف حاوی شکلات های مختلف برچسبی قرار دهید که اطلاعات دقیقی در مورد محصولات خاص شما ارائه می دهد. اگر لوگوی جالبی برای فروشگاه خود طراحی کرده اید، آن را روی تمام بسته ها، جعبه ها و بسته بندی ها قرار دهید. همه این راه حل ها باعث می شود مشتریان فروشگاه شما را فراموش نکنند.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه مد

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 5

4) فروش محصولات دیگر

فروش محصولات دیگر به جز آب نبات و شکلات می تواند منوی شما را گسترش داده و مشتریان بیشتری را جذب کند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید علاوه بر محصولات خود، بستنی و کیک نیز بفروشید. البته برای این منظور نیاز به فضای و امکانات بیشتری برای قرار دادن این محصولات دارید، مانند یخچال یا ویترین شیشه ای برای نگهداری و نگهداری این محصولات جدید.

دکوراسیون مغازه شیرینی و شکلات فروشی 6

5) ساخت شکلات به وسیله ی مشتریان

اگر می توانید، اجازه دهید مشتریان با دست و سلیقه خود شکلات را بر اساس طعم ها و رنگ های مختلف درست کنند. کمی آنها را در فضای شکلات سازی درگیر کنید تا حس جدیدی را تجربه کنند و مشتری مغازه شما شوند.

احساسات جدید همیشه معرفی یک فرد جدید را تشویق می کند. بدون شک این دسته از مشتریان دوستان خود را از این حس و تجربه جدید آگاه می کنند و پای مشتریان جدید را به مغازه شما باز می کنند.

در آخر همیشه تعدادی صندلی در محیط فروشگاه خود برای مشتریان قرار بدهید تا آنها بنشینند و در پروسه تهیه شیرینی و شکلات با شما شریک شوند. بدون شک از این فضا لذت خواهند برد. امیدواریم با رعایت این نکات در حرفه خود پیشرفت بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون اسباب بازی فروشی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی، دکوراسیون مغازه شکلات فروشی و طراحی داخلی مغازه شکلات فروشی و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی داخلی مغازه شکلات فروشی، پوشاک، دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×