شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک

دکوراسیون کافی شاپ باید بسیار خاص و چشمگیر باشد. چرا که چنین مغازه هایی حس متفاوتی دارند و باید بهترین ایده ها و ترفندها را برای اجرای دکوراسیون مغازه در نظر گرفت تا ارزش کافی شاپ را افزایش داده و مشتریان زیادی را به خود جذب کند; بنابراین نه تنها منوی شما و کیفیت خدمات مهم است، بلکه قبل از هر چیز باید دکوری زیبا برای کافی شاپ در نظر بگیرید.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 9

شاید فکر کنید که دکوراسیون کافی شاپ فقط به میز و صندلی های لوکس نیاز دارد، اما این تصور کاملا اشتباه است. مجموعه ای از عناصر و متریال ها دکوراسیون کافی شاپ را بیشتر به چشم می آورد. برای جذب مشتریان زیاد بهتر است از یک شرکت معتبر دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور مغازه لوازم خانگی

در ادامه این مطلب با طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک آشنا می شوید; بنابراین اگر قصد دارید شاهد دکوری زیبا و جدید باشید و مشتریانی را به کافی شاپ خود بیافزایید، حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک

اهمیت تغییر دکوراسیون قهوه فروشی

وقتی صحبت از بازسازی مغازه می شود به این معناست که کیفیت و زیبایی دکوراسیون مغازه کاهش یافته و باید تغییری در آن ایجاد شود تا دکوراسیون کافی شاپ بیشتر به چشم مشتریان بیاید. با تغییر دکوراسیون کافی شاپ سراغ مواد و المان های جدیدتری می روید که هم بادوام و هم زیباتر باشند و با این کار دکوراسیون کافی شاپ جذابیت بیشتری پیدا می کند.

وقتی یک کافی شاپ راه اندازی می کنید، ابتدا باید یک دکوراسیون جدید و جذاب برای آن در نظر بگیرید; زیرا این دکور مغازه است که مشتریان زیادی را به این مغازه می کشاند. پس قبل از هر چیز از یک طراح و دکوراتور حرفه ای کمک بگیرید تا با مهارت و توانایی خود جلوه زیبایی به دکوراسیون کافی شاپ ببخشند.

تغییر دکوراسیون کافی شاپ نیاز به مهارت و تجربه دارد، به همین دلیل توصیه می کنیم اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید، هرگز به تنهایی سعی نکنید دکوراسیون مغازه را تغییر دهید و برای این کار از یک متخصص کمک بگیرید. و تیم مجرب تا همه چیز مطابق با اصول انجام این کار باشد.

Happy Bones, New York City

دکوراسیون ساده قهوه فروشی

اجرای دکوراسیون ساده کافی شاپ امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا افراد دیگر علاقه ای به طرح های شلوغ ندارند و به طرح های ساده روی آورده اند. کافی شاپ به طور کلی فضای کمتری دارد و تغییر دکوراسیون آن با دکوراسیون کافی شاپ یکسان نیست و باید سعی کنید از این فضای کوچک استفاده بهینه کنید.

با تهیه میز و صندلی چوبی ساده و پیشخوان ساده می توانید شاهد بهترین طراحی و اجرا در مغازه خود باشید. بنابراین نیازی به تهیه میز و صندلی های مجلل و گران قیمت نیست.

بیشتر بخوانید: قفسه بندی مغازه عطاری

اگر هزینه متریال برای شما قابل قبول نیست و نمی توانید پول زیادی را برای خرید متریال کنار بگذارید، بهتر است آجر بخرید. چرا که امروزه آجر به عنوان یکی از پر تقاضاترین و ارزان ترین مصالح ساختمانی شناخته می شود که با طراحی و اجرای زیبا می توان آن را بهترین دکوراسیون کافی شاپ دانست.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 2

انواع دکوراسیون قهوه فروشی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کافی شاپ با سبک های متفاوتی انجام می شود و هر فردی باید بهترین سبکی را که بیشتر جذب مشتری می شود و خود شخص به آن علاقه مند است را انتخاب کرده و دکوراسیون جدید کافی شاپ را طراحی کند. بدیهی است که سبک های زیادی برای تغییر دکوراسیون کافی شاپ وجود دارد اما ما شما را با سبک های رایج و پرطرفدار برای کافی شاپ آشنا می کنیم.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 3

دکوراسیون مدرن قهوه فروشی

سبک مدرن یکی از سبک های پرطرفدار و پرطرفدار برای تغییر دکوراسیون کافی شاپ ها است که اگر نگاهی به جدیدترین کافی شاپ ها بیندازید متوجه می شوید که مردم چقدر به این سبک علاقه دارند.

دکوراسیون کافه و کافی شاپ مدرن بسیار کاربردی و جذاب است و طرفداران زیادی دارد، این طرح با متریال های مدرن و شیک اجرا شده و هدف آن ایجاد تغییرات اساسی و پرهیز از شلوغی است.

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون کافی شاپ باید به آن توجه کرد، نورپردازی مغازه است. یعنی نور کافی در مغازه وجود داشته باشد و در غیر این صورت باید از یک تیم حرفه ای برای نورپردازی اولیه مغازه کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: ساخت و طراحی ویترین مغازه

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 4

دکوراسیون کافی قهوه فروشی

سبک کلاسیک از دیگر سبک های جذاب برای دکوراسیون کافی شاپ است که به دلیل حس خوبی که دارد، علاقه مندان به این سبک همچنان به طراحی مغازه خود با توجه به نکات این سبک می پردازند.

سبک کلاسیک گرما و صمیمیت را در فضا افزایش می دهد و چون در این سبک از متریال چوب بیشتری استفاده می شود فضا بسیار گرم می شود و انرژی و آرامش فضا به حد لازم می رسد.

سبک کلاسیک یک سبک جدید است و فقط با الهام از سبک های قدیمی طراحی شده است. متریال ها و عناصر سبک کلاسیک بسیار جدید و کاربردی هستند، اما در مقایسه با سبک مدرن، مجلل و حجیم تر هستند، بنابراین باید فضای کافی برای طراحی و اجرای این سبک وجود داشته باشد.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 5

دکوراسیون قهوه فروشی کوچک

برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ کوچک بهتر است از قفسه های دیواری استفاده کنید و این قفسه ها را با گلدان تزئین کنید تا دیوار مغازه با کمک این گلدان ها زیباتر شود.

برای اینکه میز و صندلی های مغازه خیلی بزرگ نباشد و بتوان از فضای موجود استفاده بهینه کرد، بهتر است به جای میزهای کوچک و تک از میزهای باریک و بلند استفاده کرد و کناره های این میز را با صندلی طراحی کرد.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در دکوراسیون کافی شاپ

توجه داشته باشید که دکوراسیون کافی شاپ کوچک نیاز به نورپردازی خاص و شیک دارد تا فضا را روشن و شاداب کند. با استفاده از نورپردازی مدرن می توانید این فضا را روشن تر کنید.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 7

دکور قهوه فروشی

اولین و مهم ترین چیزی که به چشم می آید دکور کافی شاپ است، به همین دلیل باید از بهترین ایده ها و ترفندها برای دکور کافی شاپ استفاده کنید تا این مغازه حتی از دور بدرخشد و برای مردمان بی نظیر باشد.

سعی کنید دکور کافی شاپ را به گونه ای طراحی کنید که مفهوم خوبی را به مشتری منتقل کند و برای او جذاب باشد. زیرا با این کار مشتری بیشتر فکر می کند و این فضا برای او جذابیت بیشتری دارد.

طراحی دکوراسیون قهوه فروشی یونیک 8

دکور قهوه فروشی با چوب

چوب یکی از بهترین انتخاب ها برای متریال و المان های کافی شاپ است، زیرا هم آرامش را به ارمغان می آورد و هم روحیه خوبی دارد و هم بسیار شیک و جذاب است.

وقتی دکور کافی شاپ را طراحی می کنید، می توانید سراغ مواد و عناصر چوبی بروید. دکور کافی شاپ با چوب هم گرمای فضا را افزایش می دهد و هم ارزش مغازه را بالا می برد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه موتور سیکلت

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون کافی شاپ، پوشاک، طراحی فروشگاه بوتیک، دکوراسیون داخلی قهوه فروشی و طراحی دکوراسیون قهوه فروشی و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و طراحی دکوراسیون کافی شاپ ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×