شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی مطب پوست و مو | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485
طراحی دکوراسیون داخلی مطب پوست و مو - طراحی دکوراسیون داخلی مطب - کلینیک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه -  02634484956 - 09121641842

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مطب پوست و مو می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

۱) از طراحی سقف مطب زیبایی خود غفلت نکنید!!

یکی از اجزای محیط های داخلی که قابلیت بسیاری برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک را دارند، سقف ها میباشند. در صورتی که از محیط داخلی مطب یا کلینیک خودتان خسته شده اید و به دنبال یک تغییر اساسی، مقرون به صرفه و سریع می باشید، به سراغ سقف ها روید. سقف ها همواره از مهم ترین المان های معماری داخلی، به خصوص برای محیط های درمانی بوده اند.

در مطب های زیبایی و یا پوست و مو اغلب خدمات و یا درمان ها در حالی انجام می گیرد که بیمار یا مراجع در حالت دراز کشیده قرار گرفته است. برای پیشگیری از کسل شدن بیمار، همینطور سرگرم و آرام شدن شخص، سقف ها پتانسیل زیادی دارند. در صورتی که نمی دانید چه تغییراتی را قادر هستید در سقف هایتان اعمال نمائید با ما همراه باشید تا با شما ایده هایی را جهت این کار در میان گذاریم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون شرکت کامپیوتری 

۲) رسپشن و سالن انتظار

دکوراسیون سالن انتظار همواره از مهمترین قسمت های طراحی یک کلینیک زیبایی می باشد. طراحی داخلی سالن انتظار می بایست طوری باشد که در درجه ی اول سبب جلب اعتماد مراجعان و ایجاد احساس راحتی در آنها شود. استفاده کردن از فرم ها و رنگ ها می بایست به گونه ای جذاب باشد که به مراجعان نه تنها حس آرامش بدهد بلکه طوری احساس خوشایندی به آنها دست بدهد و سرگرم شوند که حس انتظار خود را فراموش نموده و همینطور انگیزه و اشتیاق حضور مجدد در این محیط را برای فرصت های بعدی داشته باشند.

بخش پذیرش اولین مکانی می باشد که مراجعان توقف نسبتا کوتاهی در آنجا دارند. به همین جهت دکوراسیون داخلی این بخش در زیباتر به نظر آمدن سالن انتظار اهمیت خیلی زیادی دارد. طراحی میز پذیرش به خودی خود اهمیت خیلی زیادی دارد چرا که افزون بر اصول زیبایی شناسی، رعایت اصول ارگونومی نیز به هیچ عنوان نباید فراموش شود. رعایت کردن این اصول سبب گردیده تا درصد صدمه های وارده به کاربران کمتر شود. استفاده از بهترین مواد مصرفی یکی دیگر از مواردی است که می بایست در طراحی میز منشی در نظر قرار گرفته شود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

۳) استفاده کردن از سبزینگی و المان های طبیعی در مطب زیبایی

طبیعت و هر آنچه که مرتبط با آن است بدون شک هر محیطی را منحصر به فرد و سرشار از آرامش خاطر می نماید. تحقیقات نشان داده اند که بیمـاران افزون بـر تمایل به وجـود عنصرها و صحنه هـای طبیعی در مطب ها و کلینیک های درمانی، بـه تجربـه ی مسـتقیم طبیعت هم علاقه مند هستند و آن را باعث تسـکین علائم جسـمی، کم شدن اسـترس و یا بهبـود احساس خوب بـودن و فراموشـی نسبی بیمـاری مـی دانند.

بیشتر بخوانید: طراحی و اجرای دکور اتاق کنفرانس کوچک 

هیچ فردی نمی تواند خواص درمانی و روحیه بخش گیاهان را منکر بشود. ویژگی هایی که گیاهان در طراحی دکوراسیون به ما هدیه می کنند، آن قدر عالی و منحصر به فرد می باشد که استفاده کردن از آن ها در شکل دادن محیط داخلی را می شود به یکی از بایدهای طراحی دکوراسیون تعبیر نمود. گیاهان، جدا از ویژگی های درمانی خود سبب ایجاد آرامش، از بین رفتن تنش و استرس، تصفیه هوای فضا و همینطور زیبایی می شوند. این ویژگی ها برای در نظر گرفتن گیاهان به عنوان یک فاکتور موثر در طراحی داخلی کلینیک کفایت نموده و حتی لزوم استفاده از آن ها را یادآور می گردد. از حضور گیاهان می شود در هر بخشی از فضاهای تشکیل دهنده کلینیک بهره برد.

بیشتر بخوانید: دکور فروشگاه چرم 

۴) استفاده کردن از اکسسوری و مبل های خاص و خلاقانه

متاسفانه در اغلب مـطب های پزشکی و کلینیک های درمانی توجه زیادی به مقوله تزیین و دکوراسیون داخلی کلینیک و مطب نمیگردد. که این خود به نوعی سبب افزایش استرس مراجعه کنندگان به کلینیک می گردد. شاید هزینه بسیار بالا دلیلی برای عدم توجه به این موضوع باشد ولی باید بدانید که چیدمان کلینیک زیبایی برای آنکه با خلاقیت انجام گیرد لزوما محتاج هزینه های بالا نمی باشد شما می توانید با استفاده کردن از یک سری المان خاص محیط کلینیک خود را به کلی متفاوت نمائید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور مغازه با سقف بلند به شیوه ای موثر

هر چه دکوراسیون یک مطب زیبایی گرم، صمیمی و دوستانه تر باشد، نه تنها بر آرامش و اعتماد مراجعان اثر مثبت تری دارد بلکه به عنوان علامتی از احترام به آنان ناخودآگاه احساس مبتنی بر خدمات درمانی بهتر در این مطب را در آنها ایجاد می نماید.

فراموش نکنید موقعی که شما از یک عنصر دکوراتیو خاص و متفاوت در مطب خود استفاده نمائید باعث می شوید تا محیط در ذهن مخاطب شما حک گردد. در صورتی که در آینده شخص قصد مراجعه به یک مطب زیبایی را داشته باشد، قطعا شما از نخستین گزینه هایی می باشید که به ذهن او خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور مغازه موبایل فروشی 

۵) انتخاب کردن رنگ و بافت مناسب برای مطب های زیبایی

امکان دارد خیلی ساده رنگی که دوست دارید یا رنگ هایی که ترکیب مناسبی دارند را برای کلینیک زیبایی خود انتخاب نمائید. اگرچه، رنگ های گوناگون اثرات مختلفی هم دارند. در نتیجه می بایست هنگام تصمیم گیری این موضوع را در خاطر داشته باشید تا در نهایت اتمسفر مطب زیبایی سبب تشویش احساسات نشود.

از آنجا که انتخاب رنگ و بافت مناسب اثر بسیار مستقیمی بر روی ذهن مراجـعان دارد از موارد حائز اهمیت برای طراحـی مطب و کلینیک زیبایی محسوب می شود. برای محیط هایی مانند کلینیک پوست و مو یا به صورت کلی کلینیک های زیبایی که اغلب افراد جهت امور زیبایی و بهداشتی مراجعه می نمایند حس آرامش و لطافت حرف اول را میزند در نتیجه رنگ ها و طرح های آرام و ملایم قادر هستند بهترین انتخاب برای شما باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مراکز خرید
برای رنگ لباس پرسنل رستوران اهمیت زیادی قائل شوید. آن‌ ها اجزای متحرک دکور رستوران شما می باشند. اجازه دهید زیباترین رنگ‌ها دائما در برابر چشمان مشتری ها در رفت و آمد باشند. حتی رنگ‌ ها را در تنوع و زیبایی کامل، درون سفره و سینی غذا نیز بگنجانید.

طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×