شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون نانوایی - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون نانوایی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون نانوایی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون نانوایی

در این مطلب به بررسی دکوراسیون نانوایی به همراه چند ایده منحصر به فرد و جذاب می پردازیم. دکوراسیون نانوایی با سبک های فانتزی و سنتی و طراحی دقیق تا اجرا در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از مسئله جذابی که اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته طراحی دکوراسیون نانوایی است.

فروشگاه های نانوایی با این سبک دکوراسیون شروع به کار کرده اند و محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. اکثر نانوایی های این سبک مربوط به مغازه های نان فانتزی هستند. این محصولات بیشتر در مجتمع ها و خیابان های بزرگ شهر دیده می شود.

شاید به نظر نرسد که ترکیب دکوراسیون سنتی نانوایی با مضامین طراحی داخلی امکان پذیر نباشد. البته این بستگی به طراح شما دارد. در این مطلب به بررسی دکوراسیون نانوایی هم در مدل نان فانتزی و هم در مدل نان سنتی می پردازیم. امیدواریم شما نیز همراه ما باشید تا از جزییات اجرای دکوراسیون نانوایی منحصر به فرد و جذاب مطلع شوید.

طراحی دکوراسیون نانوایی 1

چه تفاوت هایی بین دکوراسیون نانوایی وجود دارد؟

قبلا برای خرید نان که اغلب شامل نان سنتی می شد باید به نانوایی می رفتید، اما امروزه حتی روند خرید نان به اپلیکیشن ها کشیده شده است. اما این بدان معنا نیست که نیازی به رفتن به نانوایی نیست. در همه موارد، طراحی نانوایی نقش مهمی ایفا می کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون اداری مینیمال

مثلا نان بربری و سنگک که نان های سنتی ماست باید در نانوایی سنتی تزیین شود. از طرفی برای نان های فانتزی با تنوع گسترده و متنوع به تزیینات نانوایی متفاوتی نیاز است. این نوع نانوایی نیازهای متفاوتی دارد.

طراحی دکوراسیون نانوایی 12

در این سبک از دکوراسیون نانوایی، مشتری مختار است نمونه ها را ببیند، عطر نان را استشمام کند و مدل مورد نظر خود را انتخاب کند. برای داشتن بهترین دکوراسیون نانوایی حتما اطلاعات کاملی از پروسه پخت نان در دنیای مدرن داشته باشیم. به همین منظور در این مقاله سعی شده است تا انواع تزیینات نانوایی را بررسی کنیم.

طراحی دکوراسیون نانوایی 3

انواع دکوراسیون نانوایی

همانطور که می دانید دکوراسیون نانوایی در کشور ما انواع مختلفی دارد. در ادامه به مدل ها و استایل هایی اشاره می کنیم که هرگز فراموش نشده اند. در کشور ما هنوز مدل های سنتی نان وجود دارد که طرفداران خاص خود را دارد و در کنار آن نان های فانتزی با طعم های متنوع وجود دارد.

هدف ما کشف انواع تزئینات نانوایی است، صرف نظر از اینکه نان فانتزی می فروشید یا نان سنتی. هر دو حالت می توانند از دکوراسیون داخلی استفاده کنند. مهم ترین نکته در این مورد شناخت قابلیت ها و محدودیت های هر دو سبک مغازه است.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین فروشگاه

طراحی دکوراسیون نانوایی 11

بنابراین انواع تزیینات نانوایی را به دو مدل کاربردی تقسیم می کنیم:

  1. دکوراسیون نانوایی فانتزی
  2. دکوراسیون نانوایی سنتی

برای هر یک از این مدل ها راه حل ها و ایده های مختلفی وجود دارد که می توان در مورد آنها بحث کرد. در قسمت بعدی به توضیح هر یک از این مدل ها می پردازیم. اگر هر کدام از این محیط ها را دارید می توانید با ایده های ارائه شده به راحتی هر محیطی را تزئین کنید. دکوراسیون نانوایی در هر شرایطی امکان پذیر است.

طراحی دکوراسیون نانوایی 7

دکوراسیون نانوایی فانتزی

یکی از نمونه های پرطرفدار، دکوراسیون خیالی نانوایی است. این نوع دکوراسیون نانوایی از هر نوع دیگری رونق بیشتری دارد و بسیاری از همکاران و طراحان مختلف برای این نوع مغازه ها طراحی می کنند.

فرآیند پخت، نمایش و عرضه نان های خیالی به گونه ای است که دکوراسیون نانوایی را آسان می کند. استفاده از قفسه ها، میزها و استندهای مخصوص برای نمایش و فروش نان هایی که در قطعات کوچک تهیه می شوند. ایجاد محیطی مناسب برای پذیرایی و حتی امکان داشتن مغازه هایی با متراژ کم به شما این امکان را می دهد که دکوراسیون مورد نظر خود را داشته باشید.

طراحی دکوراسیون نانوایی 8

دکوراسیون نانوایی سنتی

برای تزیین نانوایی محلی، ممکن است بسیاری از شما تصوری از نحوه تزئین نانوایی سنتی نداشته باشید، اما حتی برای نانوایی های سنتی نیز می توان طرح های مختلفی را انجام داد. بنابراین، در نظر گرفتن ایده های مختلف برای ایجاد دکوراسیونی مناسب در فضای سنتی مفید است.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه مد

برای محیط های سنتی می توان انتخاب هایی مانند ایجاد محیطی جذاب متناسب با فرهنگ بومی، مشخص کردن فضای تنور و نشان دادن روند پرتلاش نانوایان برای پخت نان سنتی در نظر گرفت.

طراحی دکوراسیون نانوایی 9

ایده عالی برای طراحی دکوراسیون نانوایی

انتخاب رویکرد و ترکیب رنگ مناسب برای طراحی نانوایی یک فرصت مهم است. زمانی که بتوانید سبک مورد نظر خود را مشخص کنید بهتر است بر اساس اصول و رویکرد همان سبک عمل کنید. برای ارائه نان های فانتزی استفاده از رویکرد مدرن و استفاده از مواد مرتبط توصیه می شود.

برای محیط هایی مانند نانوایی های فانتزی، سبک هایی مانند مدرن، صنعتی و پست مدرن می تواند مناسب باشد. همچنین برای رستوران های سنتی می توانید از سبک های سنتی ایرانی، کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده کنید.

هر کدام از این سبک ها دارای یک پالت رنگ خاص و منحصر به فرد هستند. معمولاً در طراحی های مبتنی بر سبک مدرن از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکی و خاکستری استفاده می شود. همچنین جزئیات و بافت مربوط به محصولات به کار رفته در طراحی حائز اهمیت است.

طراحی دکوراسیون نانوایی 10

به عنوان مثال اگر در کار از سنگ استفاده شده است، مهم است که رگه ها و رنگ آن به خوبی به نمایش گذاشته شود. در طراحی مدرن استفاده از شیشه و فلز می تواند در زیباتر جلوه دادن کار موثر باشد. برای تزیین نانوایی به سبک سنتی و ایجاد فضای نوستالژیک می توانید از عناصر کلاسیک و تزیینات منحصر به فرد استفاده کنید. همچنین می توانید با ایجاد تزیینات مناسب فضایی صمیمی و مناسب برای دیزاین نانوایی با نان های اصیل کشورتان داشته باشید.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که به دلیل وجود دستگاه‌ ها یا فرهای بزرگ پخت نان نمی‌ توان این سبک نانوایی را تزیین کرد، اما در واقع به راحتی می‌ توان این کار را انجام داد و ایده‌ های مختلفی برای فر و فضای پخت و نحوه ارائه نان‌ های سنتی وجود دارد. کافی است کمی خلاقیت طراحان و معماران فعال در این زمینه را به کار بگیرید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی نانوایی، پوشاک، طراحی داخلی مغازه لوازم خانگی، طراحی داخلی نانوایی و دکور مغازه لوازم خانگی و دکوراسیون نانوایی و طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×