شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی داخلی فروشگاه مد - پایاتک گروپ
طراحی داخلی فروشگاه مد

ما در این مقاله به مبحث طراحی داخلی فروشگاه مد می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی داخلی فروشگاه مد

طراحی داخلی فروشگاه مد به سبک سنتی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه با گروه پایا تک همراه باشید تا طراحی داخلی فروشگاه مد را بررسی کرده و از زبان تولیدکنندگان این مجموعه با جزئیات طراحی آشنا شوید. در این مطلب آموزش طراحی داخلی به سبک سنتی مورد بررسی قرار گرفته.

هزینه طراحی داخلی و چالش های اجرای دکوراسیون داخلی مغازه مد بررسی می شود. در ادامه با روند طراحی داخلی فروشگاه مد آشنا می شوید و با محدودیت های طراحی داخلی این فروشگاه آشنا می شوید.

طراحی داخلی فروشگاه مد

طراحی داخلی یک فروشگاه مد کوچک در محله ای شلوغ

این فروشگاه پوشاک مد زنانه در کنار یک مجتمع تجاری متراکم واقع شده است. یک مغازه کوچک با درب ورودی که به شدت به سبک سنتی پاکستانی تزئین شده است. این تزیینات پتانسیل زیادی برای جذب مشتری در خارج از فروشگاه در وسط مکان ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور فروشگاه پوشاک

این فروشگاه در منطقه ای به نام منطقه‌ای Surat و به واسطه ی Yellow Studios راه اندازی شد. صاحب این فروشگاه شیک که خود طراح لباس است، به ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان اختصاص دارد.

در حالی که مشتری در مقیاس کوچک به صنعت تولید در کشور خود کمک می کند. گمان می رود در این بوتیک کوچک، رشد پایدار و مستمر منجر به ایجاد فضایی رسمی برای نمایش جدیدترین نمونه کارها و محصولات این طراح شود.

طراحی داخلی فروشگاه مد 1

روند طراحی داخلی فروشگاه مد و بررسی

هنگام شروع طراحی داخلی این فضا ابتدا روی پلان اولیه و روی کاغذ کار شد. این ملک از دو ناحیه یا قسمت بر روی یک سطح صاف تشکیل شده است. قسمت اول به کارگاه خیاطی اختصاص دارد و قسمت دوم نمایشگاه یا نمایشگاه برای نمایش کالاهای تولیدی است. در مجاورت دیواری که محصولات فروشگاه در آن به نمایش گذاشته می شود و میز پذیرایی ورودی کارگاه پشتی است.

فضای اطراف دیوار منحنی یا قوسی پشت میز پذیرایی توسط یک لامپ کم نور روشن می شود. درهای مجاور اتاق یا کارگاه داخل فضای فروشگاه مانند راهرو کمک زیادی به کنترل و تبادل هوای کل فضای داخلی فروشگاه می کند.

طراحی داخلی فروشگاه مد 2

چالش های طراحی داخلی فروشگاه مد

بزرگترین چیزی که اجرای پروژه را محدود کرد مکان این پروژه بود. این منطقه که بسیار کوچک و شلوغ است، محدودیت اصلی این بوتیک است که مفهوم رایج یک بوتیک مد را با این شرایط ناسازگار می کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه لباس فروشی

طبق استانداردهای طراحی یک فروشگاه مد، آنها نیاز به فضای بزرگی برای اختصاص دادن به فضای نمایشگاهی و مشارکت و نظریه پردازی مشتری دارند. اما طراحی داخلی فروشگاه به گونه ای طراحی و درک شد که فضای کافی و کارآمد برای تمامی نیازهای فروشگاه ایجاد کند.

با توجه به اینکه صاحب فروشگاه از طراحان عرصه مد است، روند طراحی داخلی فروشگاه با تغییراتی متناسب با خواسته های مدیر فروشگاه مواجه شد. نتیجه فضایی شد که در آن خلاقیت به بهترین شکل ممکن انجام شد.

طراحی داخلی فروشگاه مد 3

طراحی فضای ورودی

در طراحی فضای ورودی مغازه، درب ورودی با تغییر ابعاد یک درب به دو لنگه برای تاکید بیشتر با تزئینات سنتی ایجاد شده است. این فرآیند برای جلب توجه مشتریان ایجاد شده است. این عمل که حس ورود به فضای سلطنتی را برمی انگیزد و تشویق می کند گونه را تقویت می کند.

این شرایط زمانی شکل می گیرد که مشتریان برای تعامل با مدیر، صحبت و خرید وارد فضایی غیررسمی و قابل احترام می شوند. انواع تزئینات به کار رفته در فضای داخلی فروشگاه ریشه در معماری سنتی و هندسی این منطقه دارد.

طراحی داخلی فروشگاه مد 4

نگرانی ها و مشکلات طرح

یکی از مهمترین دغدغه های مدیر این مجموعه تمرکز و برجسته سازی هر چه بیشتر در نمایش پوشاک یا محصولات فروشگاهی بود. پیرو این درخواست کارفرما باید با طراحی داخلی فروشگاه مد هماهنگ شود.

این فروشگاه به گونه ای طراحی شده است که در کنار جریان عابران پیاده به عنوان یکی از انتخاب های مهم برای ورود انتخاب می شود. بنابراین مواد به کار رفته در حین اجرا زمینه ظریفی را برای نمایشگاه فراهم می کند که هر گونه توجهی را به محصولات جلب می کند.

در نورپردازی فروشگاهی، چراغ ها به گونه ای طراحی می شوند که جدیدترین محصولات طراحی و تولید شده تا حد امکان در مرکز توجه و نور قرار گیرند. سقف و همچنین وسایل روشنایی، عمداً در سایه ها و مناطق تاریک پوشانده شده اند تا ارتباط بصری از سطح چشم به محصولات فروشگاه را محدود کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فروشگاه کالای خانگی

این دیوار از چوب کاج با تزئینات فراوان ساخته شده است و در سفر به پرو قاب بصری زیبایی را به مشتریان نشان می دهد. یکی دیگر از عوامل محدود کننده در طراحی داخلی فروشگاه مد، بودجه کم برای خواسته های بالای کارفرما بود.

طراحی داخلی فروشگاه مد 5

طراحی داخلی درونگرا

در عین حال طراحی داخلی درونگرا و روشن و برای مشتریان جذاب است. فضای داخلی فروشگاه مد انتخاب مناسبی برای تهیه لباس های قومیتی و توسعه این سبک از فروشگاه ها در کنار رنگ های گرم است.

در این فروشگاه با طراحی داخلی مینیمالیستی و آرام خود با دیوارهای قرمز و کفپوش چوبی قهوه ای رنگ و نقوش گل روی میله های چوبی فلزی جوش داده شده، دکوری منحصر به فرد ایجاد کرده است.

طراحی داخلی فروشگاه مد 6

و در پایان…

ما به دنبال زیاد شدن بهبود و نوآوری در کار خود هستیم. ما بر این باوریم که باید در صدر صنعت خود باشیم و همیشه فعالانه با بهترین کسب و کارها و بهترین طراحان داخلی اطراف خود کار می کنیم تا وظیفه خود را انجام دهیم. ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین نمونه کارها را ارائه دهیم و سطح دانش خود را افزایش دهیم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کافی شاپ

این فرآیند به ما کمک می‌کند تا مسائل را عمیق‌تر بررسی کنیم و جزئیات بیشتری را فاش کنیم تا به شما بازدیدکنندگان عزیز کمک کند تا تصمیم بهتری برای انتخاب خود بگیرید.

امیدواریم مطلب فوق که در مورد طراحی داخلی فروشگاه مد و لباس مطرح شد، به شما در چیدمان فضای کارتان کمک کند، زیرا نحوه طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی بر تصمیم و نظر مشتریان شما خواهد داشت. در پایان لطفا نظر خود را در مورد این مقاله ارائه دهید و سایت پایا تک گروپ را در بهبود و عملکرد ما یاری نمایید.

طراحی داخلی فروشگاه مد 8

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کلینیک و بیمارستان

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی اسباب بازی فروشی، پوشاک، طراحی دکور اسباب بازی فروشی، دکوراسیون دفتر وکالت و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×