شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی | پایاتک گروپ - 02634484956
طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - طراحی دکوراسیون داخلی مطب زیبایی - دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - کلینیک زیبایی - دکوراسیون

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی داخلی کلینیک زیبایی

طراحی داخلی کلینیک زیبایی برای جلب رضایت مراجعان و ایجاد فضایی کارآمد جهت افزایش بهره وری کارمندان انجام می شود. کلینیک های زیبایی صرفا فضایی درمانی نیستند و بسیاری از مراجعان به این مراکز، جهت اقدامات زیبایی غیر درمانی به آن مراجعه می نمایند. برای همین طراحی داخلی کلینیک زیبایی با دکوراسیون بقیه فضاهای درمانی، تا اندازه ای متفاوت می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - طراحی دکوراسیون داخلی مطب زیبایی - دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - کلینیک زیبایی - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس 

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی

یکی از اساسی ترین موارد در زمان طراحی داخلی کلینیک زیبایی ، توجه کردن به بودجه ی کارفرما است.

هزینه دکور داخلی کلینیک زیبایی، با توجه به عوامل متعددی مانند متراژ کلینیک، نوع و کیفیت متریال استفاده شده در دیزاین کلینیک زیبایی ، سبک دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی اعم از کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، و همینطور امکانات و تکنولوژی استفاده شده در طراحی داخلی کلینیک زیبایی ، تعیین می گردد.

رنگ در طراحی دکوراسیون کلینیک

استفاده کردن از رنگ های مناسب برای دکور داخلی کلینیک زیبایی، در ایجاد احساس خوب در مخاطب نقش دارد.

توصیه می شود از رنگ های روشن جهت القای احساس آرامش و تمیزی و همینطور رنگ های شاد مانند بنفش که نشاط آور هستند، در طراحی داخلی کلینیک زیبایی استفاده شود.

استفاده از رنگ هایی مانند قرمز که هیجان زیادی دارند، برای طراحی داخلی کلینیک زیبایی توصیه نمی گردد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 
طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - طراحی دکوراسیون داخلی مطب زیبایی - دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - کلینیک زیبایی - دکوراسیون

استفاده کردن از رنگ های شاد در دکور داخلی کلینیک زیبایی

یکی از گزینه های متناسب برای طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی ، رنگ صورتی می باشد.

از آنجایی که درصد زیادتری از مراجعه کنندگان کلینیک های زیبایی و اصلی ترین مخاطبان دکوراسیون کلینیک زیبایی، خانم می باشند، توجه کردن به روحیات و سلایق این گروه از افراد خیلی مهم است.

صورتی روشن از قبیل رنگ هایی می باشد که به اغلب خانم ها، احساس خوبی از جنس آرامش القا می نماید.

ترکیب این رنگ با سفید، یکی از ایده های جالب برای پالت رنگی طراحی دکرواسیون داخلی کلینیک زیبایی است.

رنگ سفید به علت خنثی بودن، امکان ترکیب شدن با بیشتر رنگ ها را دارد.

نکته ی حائز اهمیت برای ترکیب رنگ ها در دکوراسیون کلینیک پوست و زیبایی ، توجه کردن به پالت رنگی هر سبک طراحی است. اغلب ترکیب رنگی ها مثل آبی و سفید، یا سفید و سبز روشن، در طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند.

لذا به کار گرفتن این رنگ ها در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی به سبک کلاسیک، گزینه ی مناسبی نیست. استفاده کردن از رنگ های طلایی و نقره ای در کنار سفید، ایده ی خوبی برای دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی به سبک کلاسیک و نئوکلاسیک می باشند.

در نتیجه در انتخاب کردن پالت رنگی برای دکوراسیون کلینیک پوست و زیبایی ، به مواردی از جمله سبک طراحی هم توجه کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه
طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - طراحی دکوراسیون داخلی مطب زیبایی - دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - کلینیک زیبایی - دکوراسیون

نورپردازی در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی از معدود اماکنی می باشند که افزون بر خدمات زیبایی، کارهای درمانی هم در آن ها انجام می گیرد. چنین محیط هایی محتاج روشنایی کافی جهت انجام جراحی و معاینات دقیق می باشند.

برای همین نورپردازی در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی ، اهمیت خیلی بالایی دارد. تامین نور موردنیاز برای طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی ، به وسیله نور طبیعی روز و نور مصنوعی انجام می شود.

بهتر می باشد روشنایی موردنیاز برای دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی ، تا حد ممکن به وسیله نور طبیعی تامین گردد اما به علت محدود بودن ساعت های وجود نور طبیعی در طول روز، ناچار به استفاده کردن از نور مصنوعی در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی خواهیم بود.

به علت سوسو زدن نور لامپ فلورسنت و تحریک اعصاب، استفاده کردن از نور LED اولویت زیادتری در مقایسه با فلورسنت در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی دارد.

استفاده کردن به صورت حداکثری از نور طبیعی

اغلب خدمات کلینیک های زیبایی در حالی انجام می گیرد که مراجعه کننده بر روی تخت یا صندلی دراز کشیده باشد. در نتیجه توجه کردن به سقف در طراحی دکور کلینیک زیبایی خیلی مهم است.

یکی از راهکارها جهت ایجاد جذابیت بصری در سقف برای سرگرم نمودن بیمار و پیشگیری از خستگی او، استفاده کردن از نورپردازی متنوع و جذاب در سقف، برای دکور داخلی کلینیک زیبایی است.

یک نکته ی قابل توجه دیگر که در نورپردازی سقف مهم است، پیشگیری از خیرگی است. به منظور ایجاد نشدن خیرگی، می توان از نورهای غیرمستقیم در دکوراسیون کلینیک زیبایی استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

کاربرد چراغ به عنوان عنصر دکوری در دکوراسیون کلینیک زیبایی

دقت زیاد در خدمات، از اولویت های طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی است. وجود سایه، از دقت کار انجام گرفته به وسیله پزشک و اپراتور می کاهد.

در نتیجه نورپردازی در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی به گونه ای انجام می گیرد که بر روی صورت و بدن بیمار سایه به وجود نیاید.

طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - طراحی دکوراسیون داخلی مطب زیبایی - دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی - کلینیک زیبایی - دکوراسیون

متریال طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

مانند بقیه محیط های درمانی، پاکیزگی از مهم ترین رکن های طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی است. به صورت کلی مصالح مورد استفاده در دکوراسیون کلینیک زیبایی ، می بایست ویژگی های زیر را داشته باشند.

  • مقاومت در مقابل رطوبت و شستشوی مداوم
  • سالم و عدم وجود شکستگی و خط و خش
  • مقاومت در مقابل ضربه
  • نگهداری و ترمیم راحت

استفاده کردن از مصالح قابل شستشو مخصوصا برای کفسازی محیط های درمانی از ضروریات طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی است. از بهترین متریال های کفسازی جهت طراحی دکور و دیزاین کلینیک زیبایی، می شود به سنگ اشاره نمود.

بر اساس گران بودن سنگ، سرامیک و اپوکسی متناسب ترین متریال های جایگزین جهت دکوراسیون کلینیک زیبایی می باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه ها

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×