شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی - پایاتک گروپ - 02634484956
دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

به جهت اینکه در کارتان موفق تر از روزهای پیشین باشید می بایست از تمام جهات به آن توجه نمائید. داشتن ویترین خاص موبایل فروشی یا مشخص بودن نام فروشگاه موبایل فروشی با دکور خاص خودش خیلی در روند پیشرفت کار موثر می باشد.

داشتن فوق العاده ترین و تازه ترین ویترین جلوی فروشگاه و دکور فروشگاه، کار ساده ای می‌شود در صورتی که نکات طلایی که در ادامه به آن‌ها پرداخته ایم را در کارتان اجرا نمائید. در این حالت نتیجه کار بهتر و جذب مشتری زیادتر را حس خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مطب پزشک 

1. نور مناسب در مغازه به مشتریان امنیت خواهد داد.

نورپردازی حائز اهمیت ترین آیتم در دکور فروشگاه با هر کاربری می باشد. نور به مشتریان حس امنیت خواهد داد و نبود نور سبب می گردد مشتری از وارد شدن به مغازه پشیمان شده و این اتفاق مناسبی نمیباشد. تلاش نمائید از نورپردازی‌ های خاص و متفاوت استفاده نمائید و به کمک نور کالاها را نمایش دهید.

به کمک نور می شود خلاقیت‌ های متفاوتی در دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی ایجاد نمود و مشتری را ترغیب به حضور در محیط نمود. نور یکی از آیتم‌ های حائز اهمیت برای طراحی ویترین شیک موبایل مخصوصا در شب می باشد.

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

2. به کمک رنگ به جنس های دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی جلوه بدهید.

رنگ آیتم دیگری می باشد که می شود با استفاده ی اصولی از آن دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی را خاص و متفاوت نمود.

ترجیحا بهتر می باشد از رنگ‌ های خنثی استفاده نمائید تا کالاها را در فضا نمایش دهند. همینطور قادر هستید از رنگ‌ هایی استفاده نمائید که برای تاکید کالاهای مختلف و خاص در دکوراسیون فروشگاه استفاده گردند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس زنانه 

3. با چیدمان مناسب کار مشتریان را راحت نمائید.

با چیدمان اصولی به مشتریان احترام گذاشته و سبب خواهید شد سردرگم و کلافه نگردد.

بهتر می باشد برندهای گوناگون را دسته بندی نمائید و کالای هر برند را در محیط مخصوص به خودش قرار دهید. تلاش نمائید دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی را از قسمت موبایل‌ ها جدا قرار دهید. ممکن است مشتری صرفا برای تهیه ی لوازم جانبی برند مخصوصی آمده باشد.

یا در صورتی که قسمت تعمیرات موبایل یا فروش موبایل‌ های استفاده شده را دارید؛ دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی دست دوم و دکوراسیون فروشگاه تعمیرات موبایل را از دکوراسیون اصلی جدا کنید.

مورد دیگر که در چیدمان دکوراسیون فروشگاه موبایل خوب می باشد رعایت نمائید جدا نمودن کالاهای گران قیمت و ارزان قیمت. تلاش نمائید کالاهای ارزان را در قسمت بالای قفسه‌ ها قرار دهید چون امکان دارد با دیدن قیمت زیاد مشتریان از وادر شدن به مغازه پشیمان گردد.

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی
بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی 

4. محیط گفتمان در دکوراسیون فروشگاه تعمیرات موبایل ایجاد نمائید.

طراحی محیط گفتمان و هم صحبتی با مشتریان خود عاملی جهت موفقیت در فروش کالاها و تعمیرات آن‌ ها می باشد که سبب اعتماد مشتری می گردد. ولی متاسفانه در بسیاری از طراحی‌ های این قسمت نادیده گرفته خواهد شد.

تلاش نمائید محیطی را متناسب با دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی طراحی نمائید تا به خوبی و با حوصله پاسخگوی پرسش های مشتری باشید یا در صورتی که اطلاعات تازه ای از برند جدیدی وارد بازار گشته است را در اختیار او قرار دهید.

5. در طراحی دکوراسیون فروشگاه موبایل، خلاقیت به خرج دهید.

خلاقیت را در خاطر داشته باشید، خلاقیت به محیط شما شخصیت می‌ بخشد. چون صرفا طراحی گردیده برای دکور موبایل شما می باشد و در دکوراسیون‌ های دیگر مشاهده نمی گردد.

بیشتر بخوانید: دکور مغازه پوشاک 

6. به کمک کناف سقف کاذب را طراحی نمائید.

با استفاده از سقف از جنس کناف با پوشش مصالح مختلف قادر هستید سقف دکوراسیون مغازه موبایل را از سادگی خارج نمائید. سقف قادر است طوری طراحی گردد که مسیر را مشخص نماید یا به محصولی و نقطه خاصی تاکید نماید.

7. موبایل‌ ها را در دسترس دید مشتری بگذارید.

یک قسمت را طراحی کنید تا مشتری ها بتوانند از گوشی ها استفاده کرده و آن ها را تست کنند. این موضوع هم سبب می گردد مشتری احساس اعتماد بیابد!

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

8. ویترین شیک موبایل فروشی، مشتری را جذب خواهد کرد.

ویترین جلوی فروشگاه از مهم‌ ترین و اساسی ترین عوامل در طراحی دکوراسیون فروشگاه می باشد. با طراحی ویترین شیک موبایل قادر هستید مشتری را به طرف مغازه جذب نمائید. از نور، رنگ و خلاقیت خودتان استفاده نموده و محصولات را در ویترین فروشگاه نمایش دهید.

هر چقدر کالاهای به روزتر برای نمایش در ویترین بگذارید مشتری زیادتر برای وارد شدن به محیط داخلی مغازه ترغیب می گردد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه مبلمان 

نورپردازی دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

سبک روشنایی دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی مشتری های بالقوه را به خود جذب می نماید و به سادگی فروش سریع را تضمین می نماید.

نورپردازی حقیقتا یک بخش حیاتی از دستیابی به طراحی نهایی مرتبط با تلفن همراه می باشد. منبع نور جو را مشخص می نمائید، افزون بر این قادر است افزون بر ایجاد احساس خوب برای مشتری، بر درآمد نهایی شما هم موثر باشد.

دکوراسیون فروشگاه موبایل فروشی

به وجود یکپارچگی در طراحی ویترین فروشگاه موبایل

ویترین مغازه موبایل فروشی تکنیک های خاصی دارد که سبب ساختن یک کل منسجم خواهد گردید.

حسی که مردم به محض وارد شدن به فروشگاه تلفن همراه دارند، به صورت خاص بر احساساتی که این اشخاص در طول تجارت با شما و همینطور خرید کالاهایتان از آن برخوردار خواهند بود، موثر می باشد.

شیوه های متفاوتی برای استفاده کردن از ویترین ها به شکل حرفه ای و مثل یک ویژگی طراحی و سبک موجود است که بهتر می باشد حتما در این حوزه با یک طراح حرفه ای مشورت نمائید، تعیین نور متناسب جهت کمک به شما در نشان دادن برند شخصی و همینطور نوع قفسه بندی و سبک خیلی اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون موبایل فروشی ، دکور فروشگاهی و ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکوراسیون فروشگاه مبلمان و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×