شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی - پایاتک گروپ
دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی

جلو ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی هر مغازه ای تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد. برای شما هم پیش آمده که به خاطر ویترین شیک وارد مغازه شده باشید و از بودن در آن فضا لذت برده باشید و احتمالاً چیزی خریده باشید و سپس رفته باشید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تلفن های همراه روز به روز حرفه ای تر می شوند. پس چه خوب است که دکور مغازه موبایل فروشی مانند بدنه موبایل های جدید شیک و مجلل باشد زیرا شخصی که برای خرید موبایل یا لوازم جانبی آن به بازار می رود اگر ببیند که دکور از مغازه موبایل فروشی و جلو ویترین مغازه کیفیت خوبی ندارد، فکر می کند اجناس مغازه کیفیت خوبی ندارد.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 15

دکور تعمیرگاه موبایل، دکوراسیون داخلی مغازه لوازم جانبی موبایل، دکور مغازه دست دوم موبایل و موارد دیگر مانند دکور مغازه موبایل نیاز به ویترین شیک و دکوراسیون داخلی لوکس دارد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی

در این مطلب با قرار دادن نکات طلایی برای دکوراسیون داخلی فروشگاه لوازم جانبی، فروشگاه موبایل جدید 2024 و ویترین شیک موبایل به همراه تصاویری متنوع از آنها همراه شما هستیم.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی

طراحی دکور مغازه موبایل فروشی

برای اینکه نسبت به روز قبل در کار خود موفق تر باشید باید از همه جنبه ها به آن توجه کنید. داشتن ویترین موبایل شیک یا داشتن نام موبایل فروشی با دکوراسیون داخلی خاص خود در پیشرفت کار بسیار موثر است.

داشتن شیک ترین و جدیدترین ویترین و دکور مغازه آسان خواهد بود اگر نکات طلایی زیر را در کار خود پیاده کنید. در این صورت نتیجه کار بهتر و جذب مشتری بیشتر را احساس خواهید کرد.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 1

1. نورپردازی مناسب در مغازه به مشتری امنیت می دهد.

نورپردازی مهمترین آیتم در دکوراسیون داخلی مغازه نزد هر کاربری است. نور باعث می شود مشتری احساس امنیت کند و کمبود نور باعث پشیمانی مشتری از ورود به فروشگاه می شود و این چیز خوبی نیست. سعی کنید از نورپردازی های خاص و متفاوت استفاده کنید و محصولات را به کمک نور به نمایش بگذارید.

با کمک نور می توانید خلاقیت های مختلفی را در دکور مغازه موبایل فروشی ایجاد کنید و مشتری را به حضور در فضا ترغیب کنید. نور یکی از موارد مهم برای طراحی ویترین شیک موبایل به خصوص در شب است.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در دکوراسیون کافی شاپ

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 2

2. از رنگ برای جلوه دادن به وسایل دکوری فروشگاه موبایل استفاده کنید.

رنگ یکی دیگر از مواردی است که با استفاده از آن می توان دکور مغازه موبایل را خاص و متفاوت کرد.

ترجیحا بهتر است از رنگ های خنثی برای نمایش محصولات خود در فضا استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ هایی استفاده کنید که برای تاکید بر محصولات متفاوت و خاص در دکور مغازه استفاده می شود.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 3

3. با چیدمان مناسب کار مشتری را راحت کنید.

با یک ترتیب اولیه به مشتری احترام می گذارید و از سردرگمی او جلوگیری می کنید.

بهتر است برندهای مختلف را دسته بندی کنید و محصول هر برند را در فضای مخصوص به خود قرار دهید. سعی کنید دکوراسیون داخلی فروشگاه لوازم جانبی موبایل را از قسمت موبایل جدا کنید.

شاید مشتری فقط برای خرید لوازم جانبی یک برند خاص آمده باشد یا اگر واحد تعمیرات موبایل دارید یا موبایل دست دوم می فروشید؛ دکور موبایل فروشی دست دوم و دکور تعمیرگاه موبایل را از دکور اصلی جدا کنید.

بیشتر بخوانید: ساخت و طراحی ویترین مغازه

یکی دیگر از مواردی که در چیدمان دکور مغازه موبایل خوب است، تفکیک کالاهای گران قیمت و ارزان است. سعی کنید محصولات ارزان قیمت را در قسمت بالایی قفسه ها قرار دهید زیرا ممکن است مشتری با دیدن قیمت بالا از ورود به فروشگاه پشیمان شود.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 4

4. ایجاد فضای گفتگو در دکوراسیون تعمیرگاه موبایل.

طراحی فضای گفتگو و گفتگو با مشتری عامل موفقیت در فروش محصولات و تعمیرات آنهاست که باعث اعتماد مشتری می شود. اما متاسفانه در بسیاری از طراحی ها این قسمت نادیده گرفته می شود.

سعی کنید فضایی مناسب برای دکور مغازه موبایل فروشی طراحی کنید تا بتوانید به خوبی و حوصله به سوالات مشتری پاسخ دهید و یا اطلاعات جدیدی از برند جدیدی که وارد بازار شده است را در اختیار او قرار دهید.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 5

5. در طراحی دکور مغازه موبایل فروشی خلاق باشید.

خلاقیت را فراموش نکنید، خلاقیت به فضای شما شخصیت می بخشد. زیرا فقط برای دکوراسیون موبایل شما طراحی شده و در سایر دکوراسیون ها دیده نمی شود.

بیشتر بخوانید: قفسه بندی مغازه عطاری

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 6

6. سقف کاذب را با کمک کناف طراحی کنید.

با کمک سقف ساخته شده از کناف که با مواد مختلف پوشیده شده است، می توانید سقف مغازه موبایل فروشی را ساده جلوه دهید. سقف را می توان به گونه ای طراحی کرد که مسیر را مشخص کند یا بر محصول و نقطه خاصی تاکید کند.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 7

7. تلفن های همراه را برای نمایش مشتریان در دسترس قرار دهید.

قسمتی در دکوراسیون فضای فروشگاه موبایل طراحی کنید که مشتری به راحتی با موبایل و تبلت به آن دسترسی داشته باشد و یک ساعت با آنها کار کند. این نیز باعث می شود مشتری احساس اطمینان کند!

بیشتر بخوانید: اصول طراحی دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 8

8. ویترین شیک موبایل مشتریان را جذب می کند.

ویترین یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل در طراحی دکوراسیون مغازه می باشد. با طراحی ویترین شیک موبایل می توانید مشتریان را به مغازه جذب کنید. از نور، رنگ و خلاقیت خود استفاده کنید و محصولات را در ویترین مغازه به نمایش بگذارید.

هرچه محصولات به روزتری را در ویترین نمایش دهید، مشتریان بیشتری برای ورود به فضای داخلی مغازه تشویق می شوند.

دکوراسیون مغازه لوازم جانبی و موبایل فروشی 9

بحث پایانی

در این مطلب جدیدترین و شیک ترین نمونه های دکوراسیون داخلی فروشگاه لوازم جانبی و موبایل 2024 را به همراه تصاویر ویترین فروشگاه موبایل که مشاهده کرده اید قرار داده ایم. سعی کنید با خلاقیت خودتان بهترین و شیک ترین دکور مغازه موبایل را با توجه به نکاتی طراحی کنید تا مشتریان بیشتری نسبت به قبل داشته باشید و در کار خود موفق تر باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی، پوشاک، دکوراسیون مغازه موبایل فروشی، دکوراسیون فروشگاه و دکوراسیون آرایشگاه زنانه و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون کافی شاپ …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، دکور مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×