شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی - طراحی و ساخت انواع دکور و ویترین | پایاتک گروپ
جزئیات خدمات

طراحی و اجرا دکوراسیون مغازه موبایل فروشی در کرج و تهران

  • زیر مجموعه
    طراحی دکوراسیون فروشگاهی
  • مجموعه مجری
    پایا تک گروپ

نورپردازی در دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

برای طراحی دکور مغازه موبایل فروشی با توجه به در خواست کارفرما و نوع پروژه مد نظر، باید نورپردازی در دکوراسیون  به صورت هوشمندانه انجام شود به طوری که  سبک فنی و همچنین نیاز ساختمان به نور در طول روز در آن  فضا در نظر گرفته شود و نورپردازی به گونه ای طراحی شود که مصرف برق تا حد ممکن کاهش یابد. نکته بعدی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی نحوه قرارگیری محصولات و همچنین جاگذاری مناسب و طبقه بندی اصولی بر اساس نوع برند  موبایل است. طراحی استندهایی مناسب بر اساس نوع برند موبایل می تواند تاثیر مستقیم روی فروش بگذارد .اگر مغازه ای کوچک دارید می توان با باکس هایی با رنگ و متریال مناسب و طراحی شیک و مدرن و همچنین با نورپردازی مناسب اجناس (موبایل) خود را به صورت ویژه و خاص به نمایش بگذارید. دکوراسیون مغازه با مدیریت طراحی و اجرای مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه پایاتک با داشتن ایده هایی نو و کارامد بهترین طراحی و اجرا را در کرج و تهران برای شما به انجام میرساند.

دکور مغازه موبایل فروشی

در دنیای امروز موبایل یکی از  تکنولوژی های اصلی مورد استفاده بین افراد است. اهمیت موبایل و داشتن یک موبایل خوب برای مشتری از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. البته یک موبایل ساده در بهترین و مدرن ترین ویترین می تواند خود را خوب جلوه دهد و یک موبایل با یک برند خوب می تواند در یک دکور نا مناسب خود را بد جلوه دهد. دکوراسیون مغازه موبایل فروشی و دکور ویترین یکی از فاکتورهای اصلی در جذب مشتری یک مغازه می باشد. زیرا مشتری در برخورد اول با ویترین مغازه و اجناس داخل آن رو به رو می شود. در نگاه اول به دکور مغازه آرایشی بهداشتی اولین چیزی که به ذهن مشتری خطور می کند این است که اجناس این مغازه از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست. پس اولین قدم در جذب مشتری مغازه شما داشتن یک طرح مدرن ودیزاین خاص است. ولی اگر یک طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی جذاب باشد نظر مشتری را جلب کرده و مایل به دیدن بقیه اجناس به داخل مغازه وارد می شود. دکور مغازه بنا بر سلیقه کارفرما می تواند شلوغ و مدرن طراحی شود یا بصورت ساده وکلاسیک طراحی شود.

همچنین شما  می توانید نمونه کارهای بیشتر گروه را در طراحی دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی مشاهده بفرمایید.

ویترین در طراحی دکور مغازه موبایل فروشی

همچنین ویترین مغازه مورد نظر مهم است که در چه محلی قرار می گیرد. می تواند در پاساژ باشد یا به صورت منفرد در خیابان باشد. همین نکته در طراحی دکور مغازه موبایل فروشی می تواند تاثیرگذار باشد زیرا جلب رضایت مشتری از اهمیت ویژه ای برخور دار است که باید در درجه اول به اهمیت ویژه نور پردازی پرداخت زیرا هیچ مشتری حاضر به خرید از مغازه موبایل فروشی  یا نمایندگی موبایل که دارای نور کم باشد نیست چون دید کم مشتری به کالا مورد نظر باعث عدم رضایت در خرید می شود.همچنین  می توان نور را به صورت مخفی یا بر روی سقف کاذب و یا به صورت نور گسترده استفاده کرد. یکی از محاصن نور پردازی صحیح در دکور مغازه موبایل فروشی این است که طراح فضا را گسترده تر و عمیق تر نشان میدهد.

کار ما

جست و جوی خدمات دیگر ما

در لیست زیر می توانید دیگر خدمات ما را مشاهده نمایید

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×