شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون مغازه موبایل فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکور داخلی مغازه موبایل فروشی

در حال حاضر موبایل جزء یکی از لوازم ضروری زندگی هر فردی به حساب می آید و طبیعتا طراحی دکوراسیون مغازه چنین محصولی اهمیت خیلی زیادی دارد و در ایران مانند بقیه کشورهای دنیا، فروشگاه های تلفن همراه و بقیه لوازم الکترونیکی به سبک کاملا مدرن طراحی می شوند و به طور معمول این فروشگاه طرح های قدرتمندی دارند. زیرا اغلب افراد به تکنولوژی علاقه به خصوصی دارند و روزانه سعی در دنبال نمودن اخبار و نمونه های جدید این نوع دستگاه ها دارند؛ بر همین اساس طبیعی می باشد که بازدیدکننده و مشتری بسیاری به این مغازه ها سر بزنند. چون دکوراسیون داخلی نقش به سزایی در جذب مشتری زیادتر دارد.

جزئیات خدمات

طراحی و اجرا دکوراسیون مغازه موبایل فروشی در کرج و تهران

  • زیر مجموعه
    طراحی دکوراسیون فروشگاهی
  • مجموعه مجری
    پایا تک گروپ

نورپردازی در دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

برای طراحی دکور مغازه موبایل فروشی با توجه به در خواست کارفرما و نوع پروژه مد نظر، باید نورپردازی در دکوراسیون  به صورت هوشمندانه انجام شود به طوری که  سبک فنی و همچنین نیاز ساختمان به نور در طول روز در آن  فضا در نظر گرفته شود و نورپردازی به گونه ای طراحی شود که مصرف برق تا حد ممکن کاهش یابد. نکته بعدی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی نحوه قرارگیری محصولات و همچنین جاگذاری مناسب و طبقه بندی اصولی بر اساس نوع برند  موبایل است. طراحی استندهایی مناسب بر اساس نوع برند موبایل می تواند تاثیر مستقیم روی فروش بگذارد .اگر مغازه ای کوچک دارید می توان با باکس هایی با رنگ و متریال مناسب و طراحی شیک و مدرن و همچنین با نورپردازی مناسب اجناس (موبایل) خود را به صورت ویژه و خاص به نمایش بگذارید. دکوراسیون مغازه با مدیریت طراحی و اجرای مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه پایاتک با داشتن ایده هایی نو و کارامد بهترین طراحی و اجرا را در کرج و تهران برای شما به انجام میرساند.

دکور مغازه موبایل فروشی

در دنیای امروز موبایل یکی از  تکنولوژی های اصلی مورد استفاده بین افراد است. اهمیت موبایل و داشتن یک موبایل خوب برای مشتری از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. البته یک موبایل ساده در بهترین و مدرن ترین ویترین می تواند خود را خوب جلوه دهد و یک موبایل با یک برند خوب می تواند در یک دکور نا مناسب خود را بد جلوه دهد. دکوراسیون مغازه موبایل فروشی و دکور ویترین یکی از فاکتورهای اصلی در جذب مشتری یک مغازه می باشد. زیرا مشتری در برخورد اول با ویترین مغازه و اجناس داخل آن رو به رو می شود. در نگاه اول به دکور مغازه آرایشی بهداشتی اولین چیزی که به ذهن مشتری خطور می کند این است که اجناس این مغازه از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست. پس اولین قدم در جذب مشتری مغازه شما داشتن یک طرح مدرن ودیزاین خاص است. ولی اگر یک طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی جذاب باشد نظر مشتری را جلب کرده و مایل به دیدن بقیه اجناس به داخل مغازه وارد می شود. دکور مغازه بنا بر سلیقه کارفرما می تواند شلوغ و مدرن طراحی شود یا بصورت ساده وکلاسیک طراحی شود.

همچنین شما  می توانید نمونه کارهای بیشتر گروه را در طراحی دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی مشاهده بفرمایید.

ویترین در طراحی دکور مغازه موبایل فروشی

همچنین ویترین مغازه مورد نظر مهم است که در چه محلی قرار می گیرد. می تواند در پاساژ باشد یا به صورت منفرد در خیابان باشد. همین نکته در طراحی دکور مغازه موبایل فروشی می تواند تاثیرگذار باشد زیرا جلب رضایت مشتری از اهمیت ویژه ای برخور دار است که باید در درجه اول به اهمیت ویژه نور پردازی پرداخت زیرا هیچ مشتری حاضر به خرید از مغازه موبایل فروشی  یا نمایندگی موبایل که دارای نور کم باشد نیست چون دید کم مشتری به کالا مورد نظر باعث عدم رضایت در خرید می شود.همچنین  می توان نور را به صورت مخفی یا بر روی سقف کاذب و یا به صورت نور گسترده استفاده کرد. یکی از محاصن نور پردازی صحیح در دکور مغازه موبایل فروشی این است که طراح فضا را گسترده تر و عمیق تر نشان میدهد.

رنگ های متناسب برای طراحی دکوراسیون مغازه

به کار گرفتن بهترین رنگ بندی در دکوراسیون موبایل فروشی، نخستین کاری می باشد که باید در طراحی و اجرای فضای داخلی این فروشگاه ها انجام شود. رنگ بندی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی می بایست طوری باشد که مشتری از اینکه مدت زمان بسیاری را در مغازه حضور دارد، احساس خستگی یا ناراحتی نداشته باشد. از همین رو، توصیه می نمائیم از رنگ های عمومی و همه پسندی مانند سفید در زمینه فروشگاه خودتان استفاده نمائید. این رنگ به صداقت و پاکی معروف می باشد و می تواند مشتری ها را به درون فروشگاه شما جذب نماید.

استفاده کردن از رنگ های پاستیلی

امروزه رنگ های پاستیلی خیلی محبوب شده اند و نماد دکوراسیون مدرن هستند و محبوبیت زیادتری در مقایسه با رنگ های کلاسیک مثل قهوه ای، زرشکی، فیروزه ای و… دارند.در صورتی که به دکوراسیون و ویترین فروشگاه ها و شعبه های برندهایی مانند سامسونگ، اپل، سونی و … را مشاهده کرده باشید، نوعی سادگی مخلوط با رنگ های شارپ را مشاهده خواهید کرد. رنگ های پاستیلی دارای حالت ملایم و دوست داشتنی می باشند و نماد لطافت و معصومیت هستند. رنگ های پاستیلی ترکیب رنگ های روشن و شاد با رنگ های سفید می باشند، رنگ هایی مثل: زرد کوراتز، آبی ملایم، سبز نعنایی، بنفش یاسی، هلویی و صورتی کم رنگ هستند.

کار ما

جست و جوی خدمات دیگر ما

در لیست زیر می توانید دیگر خدمات ما را مشاهده نمایید

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه زیورآلات

داخلی

دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی

داخلی

طراحی دکوراسیون داروخانه

داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار

داخلی

طراحی دکوراسیون بوتیک و مغازه زنانه

داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی

داخلی

طراحی و ساخت دکور ویترین مغازه

داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی مطب

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی - طراحی دکوراسیون - 09121641842 – 02188559485طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه و بوتیک کیف و کفش

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی - طراحی دکوراسیون - 09121641842 – 02188559485طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی داخلی طراحی

طراحی دکوراسیون محیط اداری

دکوراسیون مغازه موبایل فروشی - طراحی دکوراسیون - 09121641842 – 02188559485طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×