شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه چینی و بلور | پایاتک گروپ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲ - ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵
طراحی دکوراسیون داخلی مغازه چینی و بلور - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲
ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه چینی و بلور می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

چیدمان قفسه چینی و بلور در دکوراسیون داخلی

همان گونه که قبل تر هم اشاره نمودیم قفسه‌ چینی و بلور در صورتی که فلزی باشد برای چیدمان چینی و بلور مناسب‌تر می باشد. اینکه شما چه شکل و رنگی از قفسه‌ های فلزی را انتخاب می نمائید به سلیقه و همینطور تم خاص فروشگاه وابسته است. در انتخاب مکان فروشگاه تلاش نمائید به دنبال متراژهای بزرگ یا متوسط باشید یا اینکه غرفه‌ای را در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اجاره نمائید. اماکن کوچک، مناسب چیدمان ظروف چینی و بلور نمی باشد. زیرا ممکن است مشتری تمایل چندانی جهت ورود به یک فضای فشرده و حساس نداشته باشد. به همین علت پیشنهاد ما تمرکز روی مکان‌های وسیع‌تر می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

توجه کردن به جنبه روانشناسی جذب مشتری در تجهیز قفسه چینی و بلور

در طراحی دکوراسیون یک فروشگاه، قفسه میانی خیلی اهمیت دارد. این قفسه که نزدیکترین قفسه ها به در ورودی فروشگاه میباشد، سبب جذب مشتری به درون فروشگاه می‌شود. همینطور توجه فرد را به کالاهای درون فروشگاه جلب خواهد نمود. بنابراین حتما در نصب کردن دقیق قفسه میانی فروشگاه و چیدمان قفسه چینی و بلور دقت موردنیاز را داشته باشید. به طور مثال، از کالاهای ترند و پرطرفدار جهت چیدمان این قفسه استفاده نمائید. در این حالت افراد با مشاهده آن و تصویرسازی در ناخودآگاه خود وارد فروشگاه گردیده و ذهن‌شان از محیط خارج فروشگاه به محیط داخل معطوف می‌شود. به طور معمول بعد از مشاهده قفسه میانی، مشتری به طرف قفسه‌های سمت راست فروشگاه متمایل خواهد گردید. از نظر روانشناسی درصد زیادتری از افراد پس از ورود به فروشگاه، گشت و گذار خود را از طرف راست فروشگاه آغاز می کنند. با این حساب، در طراحی دکوراسیون داخلی دیوار طرف راست مغازه، اهمیت بسیاری دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه شال و روسری

قفسه بلور و چینی خود را طوری طراحی و چیدمان نمائید که افراد اشتیاق به دیدن بقیه فروشگاه و قفسه‌ها داشته باشند. همینطور بهتر می باشد کالایی در این قسمت قرار گیرد که برای فروشگاه شما اهمیت داشته یا از قیمت زیادتری برخوردار می باشد. در چیدمان خود یک فضای نیم دایره را در نظر داشته باشید. در این حالت مشتری خواهد توانست مسیر را به سادگی طی کرده و به همه ی قفسه‌ها دسترسی داشته باشد.

جهت بهینه نمودن چیدمان قفسه چینی و بلور در فروشگاه بهتر می باشد در زمان ورود مشتریان، رفتار آن‌ها را در نظر داشته باشید. دیدن رفتار مشتری درباره ی قفسه‌هایی که نزدیک آن‌ها توقف زیادتری دارد و همینطور قفسه‌هایی که برای اغلب مشتری ها جذاب نمی باشد می‌ تواند در روش چیدمان درست به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش

سایر استراتژی‌های حائز اهمیت در تجهیز قفسه بلور و چینی

تلاش نمائید تا جایی که امکان دارد و تا آن اندازه که برای افراد خسته‌کننده نگردد از موانعی در مسیر استفاده نمائید. با این سیاست سرعت مشتری در زمان نگاه کردن به قفسه‌ها کاهش خواهد یافت. این موانع را به اصطلاح سرعت‌ گیر می نامند. این سرعت‌گیر‌ها می‌توانند بنر‌های تبلیغاتی باشند که سرعت شخص با خواندن آن‌ها کاهش یافته و توجه اشخاص به محصولات شما زیادتر می‌شود. همینطور می‌توانید به شکل دوره‌ای روی برخی از کالا‌های خود درصدی تخفیف معین کرده و آن را به شکل بنر‌ در اطراف فروشگاه قرار بدهید. با این شیوه مشتری افزون بر اینکه برای خواندن بنر تخفیفی، زمانی را صرف می نماید، امکان دارد زمانی را نیز به جستجو برای یافتن کالای تخفیف دار شما صرف کند. به این صورت مدت زمان زیادتری در فروشگاه خواهد ماند و حتی امکان دارد این توقف منجر به خرید گردد. برای دیدن همه ی محصولات قفسه انبار روی لینک کلیک نمائید. از سایر استراتژی‌ها که می‌تواند سبب گردد مشتری در فروشگاه شما حس راحتی زیادتر و همینطور توقف زیادتری داشته باشد تا قفسه چینی و بلور را مشاهده نماید، قرار دادن نیمکت‌هایی برای استراحت می باشد. به طور معمول این نیمکت‌ها را در نزدیکی قفسه‌ها و برای مغازه های کالاهای چینی و بلور، در نزدیکی قفسه چینی و بلور قرار می‌دهند تا مشتری در زمان استراحت هم بتواند دید خوبی برای مشاهده محصول داشته باشد. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه چینی و بلور - دکور مغازه آرایشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - ۰۲۶۳۴۴۸۴۹۵۶ - ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون ویترین مغازه

قرار دادن پیشخوان در جای مناسب

پس از اینکه قفسه چینی و بلور خود را به شکل هوشمندانه نصب نمودید نوبت به انتخاب جای مناسب برای پیشخوان فروشگاه میرسد. انتخاب مکان پیشخوان تا اندازه بسیاری به امکانات و همینطور اندازه و نحوه چیدمان فروشگاه شما وابسته است. در صورتی که در سطح فروشگاه کارمندانی را جهت پاسخگویی به مشتری دارید بهتر می باشد پیشخوان خود را در آخر مسیر گردش مشتری قرار بدهید. این مسیر در طرف چپ فروشگاه، نزدیک به درب می باشد. البته در صورتی که پرسنلی برای پاسخگویی به مشتری های خود ندارید، پیشخوان را در جایی قرار دهید که تا حد امکان به مغازه اشراف کامل داشته باشید. تلاش نمائید صندوق و پیشخوان خودتان را در محلی که به قفسه‌ کالاهایی که میان مشتریان پرطرفدار‌ می باشد بگذارید.

سخن پایانی

توجه کردن به اهمیت قفسه چینی و بلور در این مطلب مورد بررسی قرار گرفت. در حقیقت می بایست بدانید که دکوراسیون داخلی مغازه که قفسه‌ها هم جزو جدایی ناپذیر در آن می باشند با سیاست‌های فروش و تبلیغ، طراحی و اجرا گردند. این شیوه ها با روانشناسی مشتری هم مطابق است. البته امکان دارد هر روز یک استراتژی جدید به آن افزوده شود که سبب افزایش خرید مشتریان از فروشگاه شما گردد.

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید. همچنین میتوانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

دفتر کارخانه کرج

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون فروشگاهی…..

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×