شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

ایده های دکوراسیون مغازه | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485
ایده های دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه - دکور مغازه - 09121641842 – 02188559485 - گروه معماری پایاتک

برندهای خرده‌ فروشی بالاخره متوجه شده‌اند که طراحی صحیح مغازه‌هایشان چقدر برای مشتریان اهمیت دارد. روزهایی که یک دیوار آجری ساده با رنگ کسل کننده کار را انجام می داد، گذشته است. مهم نیست که محصولات شما چقدر قانع کننده هستند، مشتری همچنان جذب مغازه هایی با تم یا دکوراسیون هیجان انگیزی می شود که با مفهوم فروشگاه آنها طنین انداز می شود. درست از جلوی در مغازه شما تا دیوارهای فروشگاه، هر جزئیات مهم است.ما در این مقاله به مبحث ایده های دکوراسیون مغازه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

ایده های دکوراسیون مغازه

مغازه ای با کانسپت هیجان انگیز یا دکور جلویی جذاب، هر کسی را وادار می کند نگاهی به آن بیندازد، اما اگر داخل آن با دکوراسیون بیرونی مطابقت نداشته باشد، ناامید خواهند شد. بدون توجه به قطر مغازه شما، یک تم طراحی داخلی مغازه خوب تضمین می کند که پای ثابتی داشته باشید، بنابراین به شما امکان می دهد سود خوبی کسب کنید.

ایده های طراحی داخلی را خریداری کنید که منجر به فروش بیشتر شود

هدف نهایی هر مغازه‌ داری کسب سود است و این با تغییر دادن فضای داخلی مغازه‌ اش برای گنجاندن ایده‌ های طراحی جذاب امکان‌ پذیر است. این نکات را برای ایجاد یک طرح خاص برای مغازه های خود امتحان کنید.

طراحی فروشگاه باید منعکس کننده موضوع برند باشد

مغازه ها می توانند از هر نوعی باشند. آنها می توانند یک فروشگاه مواد غذایی یا مغازه ای باشند که لباس یا مبلمان می فروشد. مشتریانی که به دنبال چیزهای خاص هستند جذب فروشگاه هایی می شوند که آنچه را که در داخل فروشگاه می فروشند به تصویر می کشند. فرض کنید شما یک فروشگاه شلوار جین دارید، آنگاه فقط ممکن است قطعات دکوری ساخته شده از شلوار جین را در جلوی فروشگاه آویزان کنید تا لباسی را که داخل آن میفروشید برای رهگذر روشن کند.

کانالی کردن موضوع محصولات فروخته شده در فضای داخلی فروشگاه به آنها کمک می کند تا بهتر با مشتریان ارتباط برقرار کنند. این در عوض به فرد کمک می کند تا فروش را ایمن کند و با مشتریان خود رابطه برقرار کند. با تم و رنگ های فروشگاه خود بازی کنید. رنگ هایی که با محصولات فروخته شده مطابقت دارند نیز این کار را انجام می دهند..

چیدمان کامل مغازه خود را ترسیم کنید

بعد از اینکه به موضوع اصلی پیرامون فروشگاه خود رسیدید، نکته مهم بعدی استفاده درست از فضا است. مغازه های کوچکتر ممکن است در زمینه فضا به کمک نیاز داشته باشند، اما با برنامه ریزی مناسب کف ، می توانند بهترین استفاده را از فضای محدود داشته باشند و همچنان یک مغازه شیک بسازند. استفاده مناسب از کف گام مهمی است و نباید از آن غافل شد. از آنجایی که کسی دوست دارد مغازه اش برای مدت طولانی با هزینه کمتر کار کند، بسیار مهم است که ورودی مغازه را به درستی تشخیص دهیم، قفسه ها را کجا قرار دهیم تا نمایش داده شوند، و کدام گوشه باید محل پرداخت را در خود جای دهد. برخی از طرح های مختلف طبقه بندی عبارتند از:

  • Grid- در خواربارفروشی ها یا فروشگاه های دپارتمانی که نیاز به قفسه های اضافی دارند کار می کند.
  • V-shaped- بهترین آثار در مغازه های طراح یا مغازه هایی که تکه های محدود لباس و سایر اقلام می فروشند.
  • Looped- به صاحبان مغازه کمک می کند تا به طور کامل از تمام فضای دیوار استفاده کنند. در مغازه هایی که اسباب بازی، وسایل خانه می فروشند یا در فروشگاه های سخت افزار یافت می شود.
  • پلان مورب- نقشه کشی معروف در فروشگاه های لوازم آرایشی و الکترونیکی. این تنظیم امکان تماس رایگان بین فروشنده و مشتریان را فراهم می کند زیرا آنها باید قبل از خرید محصولات را آزمایش کنند.
  • چیدمان کف با جریان آزاد- برای تم خنثی تر، اجازه دهید فضای کافی برای مشتریان وجود داشته باشد تا بتوانند آزادانه در کل فضا بدون هیچ قفسه یا راهرویی که مسیر آنها را مسدود کند، راه بروند. این در فروشگاه های معاصر یا آثار هنری یافت می شود.

با ویترین مغازه خیره کننده مشتریان را جذب کنید

همانطور که از کنار یک مغازه در مراکز خرید یا در امتداد جاده قدم می زنیم، اولین چیزی که چشم ما به آن می افتد، چیدمان جلوی هر مغازه ای است و اگر به اندازه کافی جذاب باشد، پاهایمان باعث می شود که داخل مغازه قدم بزنیم. این برای صاحب مغازه اهمیت دارد که با افزودن وسایل نورپردازی خوب که اقلام پوشیده شده توسط یک مانکن یا نگهداری شده در قفسه ها را به نمایش می گذارد، در ساخت یک ویترین مغازه هیجان انگیز سرمایه گذاری کند.

برخی حتی قطعات هنری تزئینی را اضافه می کنند که به موضوع فروشگاه داخل می افزاید. اگر یک غذاخوری دارید، نمایش برخی از پرفروش ترین اقلام غذایی در ورودی فروشگاه، مشتریان را وسوسه می کند که وارد آن شوند. جلوی فروشگاه را جسور و جذاب نگه دارید.

قطعات ویترینی چشم نواز در داخل مغازه ها داشته باشید

داخل فروشگاه باید با دکور ویترین مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، مشتریان ناامید خواهند شد و ممکن است دور شوند. امروزه فروشگاه‌ها از آثار هنری مدرن و آینده‌ نگر قرار داده شده در مرکز مغازه استفاده می‌کنند تا محصولات منتخبی را به نمایش بگذارند که توجه مشتری را به خود جلب می‌کند و او را وادار می‌کند تا مجموعه ارائه‌شده را بیشتر کشف کند.

از رنگ های روشن برای رنگ آمیزی صفحه نمایش استفاده کنید که در فروشگاهی با تم خنثی ظاهر می شود یا چراغ های هوشمند اضافه کنید تا نمایشگر در کل مغازه بدرخشد. برای جذب مشتری، نانوایی ها از تاکتیک نمایش یک قطعه هنری شکلاتی یا یک برج ماکارون استفاده می کنند.

از رنگ ها برای افزایش گرما به دکوراسیون خود استفاده کنید

داشتن دکور تمیز و مینیمال ترند جدید است. دیوارهای سفید و قفسه های تک رنگ چوب معمولا در مغازه ها دیده می شود. با این حال هر مغازه ای به گرما نیاز دارد تا مشتریان وقت بیشتری را در فروشگاه ها بگذرانند.

با استفاده از فرش های طرح دار یا فرش، به مغازه های خود رنگ اضافه کنید. از گیاهان گلدانی برای آوردن مقداری سبز استفاده کنید. اگر مغازه شما فضای انتظار دارد، مطمئن شوید که روکش مبل آبی گرم، سبز یا قرمز است. از اقلام کوچک با سایه های پررنگ برای آن رنگ در دکوراسیون کسل کننده استفاده کنید

موضوع مغازه های خود را با جشن های فصلی تغییر دهید

هر کشوری چند فستیوال دارد که خواستار خرید هستند. استفاده از ارزش احساسی مربوط به این تعطیلات برای جذب مشتری ایده دیگری است. مطمئن شوید که از تزئینات موقت برای پر کردن دیوارها و درهای مغازه های خود با موضوع جشنواره استفاده می کنید.

خدمات گروه معماری پایاتک: طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×