شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

استفاده از چوب در دکوراسیون - طراحی و ساخت انواع دکور و ویترین | پایاتک گروپ

طراحی‌دکوراسیون‌‌با‌استفاده‌ از‌ چوب شاید در فضاهای کاری و مغازه ها و فروشگاه های امروزی هیچ عنصری مانند چوب، طبیعت را در ذهن و روان ما جاری نسازد و یادآور احساس های خوب و آرامش بخش نشوند. با وجود تنوع های زیادی که در دنیای مصالح رخ داده است و در کنار مصالح کاملا نوین، مصالح طبیعی از جمله چوب با مصالح مصنوعی شبه خودشان جایگزین شده اند، اما باز هم چوب های طبیعی جایگاه ویژه و ارزنده ای را برای ما دارا هستند و هنوز هم هستند کارفرمایانی که از چوب برای طراحی دکور مغازه خود استفاده می کنند.

بهترین طراحی دکور مغازه

دکوراسیون مغازه مدرن

مثلا چوب گردو با قدمت فراوانش در بکاربری در انواع سازه های چوبی طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه جایگاه ویژه ای دارد و انتخاب آن در دکور داخلی مغازه ظاهری مدرن و کلاسیک را در مغازه ایجاد میکند. به علت قیمت بالاتر چوب نسبت به مصالح دیگر استفاده از آن در دکور مغازه ظاهری لوکس و مجلل به مغازه شما میدهد و تمایز قابل قبولی نسبت به رقبا ایجاد میکند.

طراحی دکور مغازه با چوب

چوب در دکور

با کمی خلاقیت طراح و استفاده از طرح های بروز و مدرن می توانید فضای دکوراسیون‌ مغازه خود را بسیار گرم دوست داشتنی و پر از طراوت زندگی بکید . که البته خود چوب با آن عطر خاص و بافت و رنگ گرم و طبیعی خودش در رسیدن به این هدف کمک شایان و قابل قبولی را ایجاد میکند.ما نباید فراموش کنیم که تاثیر گذاری دکور و المانهای چوبی در دکور مغازه بیشتر به نحوه ی چیمان و نوع طراحی دکور در ابعاد خاص مغازه است.برای دیدن برخی پروژه های ما در تهران و کرج به گالری تصاویر مراجعه فرمائید.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×