شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی | پایاتک گروپ - 02634484956
طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی

تزئین مغازه ی اسباب بازی فروشیباید طوری باشد که از ایجاد مشکلات برای کودکان و والدین آن ها پیشگیری شود.

در نتیجه، طراحی و دکور این فروشگاه می بایست طوری باشد که لوازم به ترتیب قرار داده شوند و همگی به سادگی قابل مشاهده و دسترسی باشند تا والدین و کودکان قادر باشند اسباب بازی‌ها را خیلی راحت بیابند.

طراحی دکوراسیون اسباب بازی فروشی

طراحی دکوراسیون فروشگاه اسباب بازی می بایست جذاب باشد تا مردم را به وارد شدن به فروشگاه وادار نماید. به همین علت حضور یک طراح دکوراسیون جهت ایجاد طراحی معتبر و تاثیرگذار ضروری می باشد.

می بایست از متریال‌ ها و مواد گوناگون در دکوراسیون اطلاع داشته باشید و همینطور می بایست با هماهنگی رنگ‌ ها و چیدمان مناسب، یک دکوراسیون جذاب و ویترین تبلیغاتی خاص برای فروشگاه خودتان ایجاد نمائید.

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

نورپدازی فروشگاه اسباب بازی فروشی

شیوه ی استفاده کردن از رنگ‌ ها در محیط کودکانه خیلی اهمیت دارد. به طور مثال، اسباب بازی‌ ها همگی رنگ‌ های متنوع و شاد دارند، بر همین اساس جهت افزایش مشاهده شدن بهتر، توصیه می گردد که بک ‌گراند از رنگ سفید با القا کردن خاکستری روشن استفاده گردد.

روش استفاده کردن از رنگ‌ بندی و نورپردازی در دکوراسیون مغازه اسباب‌ بازی فروشی اهمیت بسیار زیادی دارد.

استفاده کردن از رنگ‌ های شاد و مختلف در طراحی دکوراسیون فروشگاه اسباب‌بازی خیلی تاثیرگذار خواهد بود و به همین علت میبایست یک رنگ خنثی هم در پس‌ زمینه مورد استفاده قرار گیرد.

به طور مثال، می شود دیوارها، سقف و قفسه‌ ها را توسط یک رنگ خنثی رنگ‌ آمیزی نمود.

در صورتی که رنگ خنثی در پس‌ زمینه استفاده شود، نور به درستی منعکس می گردد و اسباب‌ بازی‌ ها و وسایل بازی کودکان بهتر مشاهده می گردند.

چیدمان

در صورت مدیریت صحیح چیدمان عروسک‌ ها و وسایل بازی، رفت‌ و آمد و انتخاب محصول، برای فروشنده ها و مشتری ها را آسان می نماید و اثر بسیاری بر روی مقدار فروش و سود دارد.

روش چیدمان به صورت مستقیم بر کسب و کار شما موثر می باشد. در گوشه‌ های فروشگاه قادر هستید عروسک‌ های نرم و بزرگ به عنوان قسمتی از دکوراسیون را مورد استفاده قرار دهید.

انواع گوناگونی از چیدمان موجود است از قبیل چیدمان خطی، حلقه‌ ای، چیدمان آزاد و زاویه‌ ای که می بایست با توجه به متراژ مغازه انتخاب گردد.

بهترین چیدمان امکان دارد چیدمان آزاد باشد. این امکان خلاقیتتان را در چیدمان بازتر و زیادتر خواهد کرد و یک محیط بازی مناسب برای کودکان ایجاد می نماید.

جهت نگهداری از اجناس، عروسک‌ ها و اسباب‌ بازی‌ ها در قسمت انبار، احتیاج به قفسه‌ها، کمدها و کابینت‌ های جادار خواهید داشت.

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

محیط پر انرژی و شاد

جهت طراحی دکوراسیون مغازه یا فروشگاه اسباب بازی و اسباب‌ بازی‌ های کودکان، می بایست فضایی پرانرژی و پرانگیزه ایجاد نمود.

هر قسمت می بایست یک سبک و تزییناتی با رنگ‌ های شاد و پرانرژی داشته باشد. استفاده کردن از پوسترها و تصویرهای شخصیت‌ های کارتونی قادر است به ایجاد این محیط کمک نماید.

پخش کردن موسیقی‌ های کودکانه و پرانرژی هم برای کودکان جالب می باشد.

اگر فروشگاه دارای مساحت زیادی باشد، قادر هستید هر قسمت را جداگانه بر اساس جنسیت و نوع اسباب‌ بازی طراحی و تزیین نمائید و از رنگ‌های مناسب استفاده کنید.

ایجاد یک قسمت کتاب کودک هم ایده ی جالبی می باشد.

تقسیم‌ بندی محیط در فروشگاه

افزون بر سبک و انتخاب کردن مکان ‌گذاری خاص برای چیدمان اسباب‌ بازی‌ ها، تقسیم‌ بندی محیط در فروشگاه هم اهمیت زیادی دارد.

البته تمام فروشگاه ها بزرگ نمی باشند و امکان تقسیم محیط به قسمت های جداگانه در بعضی موارد موجود نیست.

در این حالت حداقل قادر هستید اسباب‌ بازی‌ های مخصوص پسرها را از اسباب‌ بازی‌ های مخصوص دخترها جداسازی کنید.

همینطور در صورتی که اسباب‌ بازی‌ های مناسب نوجوان ها یا بزرگسالان را هم می فروشید، سعی نمائید آنها را در قسمت مجزا و اختصاصی از مغازه بگذارید.

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

نکته های کلیدی در دکوراسیون فروشگاه اسباب‌ بازی

 • برای والدین، صندلی یا مکانی برای استراحت فراهم نمائید تا وقت بازدید کودکان در فروشگاه را زیاد کنید.
 • از چیدمان‌ های گوناگونی مثل چیدمان با توجه به رنگ یا اندازه استفاده نمائید.
 • در صورت موفق نشدن در فروش کالاهای خاص، محل آنها را تغییر بدهید.
 • جهت ایجاد تعاملات پیش از خرید، محلی تعبیه نمائید که کودکان قادر باشند لوازم و اسباب‌ بازی‌ ها را آزمایش نمایند.
 • لوازم پرفروش و جالب را در اماکنی قرار دهید که به چشم بیایند.
 • از پوسترها و تصویرهای شخصیت‌ های کارتونی جهت تزئین دیوارها و سقف استفاده نمائید.
 • رنگ‌ های جالب و پرانرژی را در دکوراسیون فروشگاه به کار ببرید.
 • در صورتی که فروشگاه بزرگ است، علائم و راهنمایی هایی جهت دسترسی به قسمت های گوناگون نصب نمائید.
 • نمایشگری جهت معرفی کالاها و بازی‌ ها در نظر داشته باشید.
 • همواره نظافت و تمیزی محیط و اجناس را در اولویت قرار دهید.
 • کفپوش‌ های نرم و رنگارنگ را برای کف مغازه مورد استفاده قرار دهید.
 • تهویه مناسب و بوی خوب را برای مشتری ها فراهم نمائید تا تجربه ی خرید آن ها بهبود پیدا کند.
طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

روش انتخاب رنگ ها و نورپردازی

برای هر محلی استفاده کردن از نورپردازی و رنگ بندی متناسب بر حسب وضعیت از ملزومات کار طراحی است. در طراحی دکوراسیون فروشگاه هم این نکات اهمیت دارد.

همان گونه که می دانید اسباب بازی و عروسک ها همواره دارای رنگ های شاد و انرژی بخش می باشند بر همین اساس بهتر می باشد رنگ پس زمینه مغازه به گونه ای انتخاب گردد تا دید اجناس مغازه کم نگردد و اسباب بازی ها کاملا مشاهده شده و مورد توجه کودک قرار داده شود.

استفاده کردن از رنگ های خنثی مانند سفید یا خاکستری روشن جهت دیوار، قفسه ها و کف در دکوراسیون فروشگاه اسباب بازی به جهت رسیدن به این هدف خیلی مناسب است و به خوبی سبب نمایش اسباب بازی ها به کودک و والدین شان می گردد.

از آنجا که کودکان از محیط رنگارنگ خیلی انرژی گرفته و شدیدا به آن علاقمند می باشند ایجاد محیط های رنگی و استفاده کردن از موسیقی های مناسب برای آن ها خیلی جذاب و انرژی بخش می باشد و تمام حواس آن ها درگیر این محیط شاداب و رنگی میگردد.

طراحی دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون گالری نقاشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

 • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×