شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون مغازه کوچک

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه کوچک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

چند ایده برای دکوراسیون مغازه کوچک

چند ایده برای دکوراسیون مغازه های کوچک موجود هستند، که استفاده کردن از آنها دکوراسیون داخلی مغازه شما را متحول می نماید. این ایده ها برای هر نوع مغازه ای با هر حوزه ی فعالیتی مفید می باشند، با ما همراه شوید تا با یکدیگر به بررسی هر کدام از این ایده‌ های تازه و جالب بپردازیم.

ایده های کاربردی جهت طراحی دکور مغازه های کوچک 

در جهان رقابتی امروز، دکور مغازه به یک نقش اصلی برای جلب توجه مشتری ها و ایجاد تجربه خرید هیجان انگیز تبدیل گردیده است. از رنگ‌ ها و طراحی‌ های جالب گرفته تا نورپردازی متناسب، هر یک قادر هستند بر روی دکوراسیون مغازه موثر واقع باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

استفاده کردن از رنگ‌ های جالب و هماهنگ

رنگ‌ ها نقش خیلی حائز اهمیتی در جلب توجه مراجعان دارند. انتخاب کردن یک پالت رنگی جالب و هماهنگ با نوع کالاهایی که ارائه می کنید، به مغازه شما زندگی خواهد بخشید. استفاده کردن از رنگ‌ های مدرن و اگر ممکن بود تغییر رنگ دکور مغازه با توجه به فصل غالب، قادر است به بهبود جذابیت مغازه کمک نماید.

از عامل های حائز اهمیت برای انتخاب رنگ دکور مغازه یکی توجه به سن مشتری ها و دیگری نوع کالای شما می باشد. در صورتی که اغلب مراجعان شما افراد مسن می باشند، بهتر است که از رنگ های ملایمی مانند سفید، کرمی، خاکستری و طیف های آبی کمرنگ استفاده نمائید.

اگر مشتری های شما را جوانان تشکیل می دهند بهتر می باشد از رنگ های پررنگ و براقی مانند سبز، آبی، قرمز و حاصل ترکیب کردن آنها با طیف رنگ های خنثی استفاده نمائید.

از طراح های مجرب کمک بخواهید

طراحی مغازه می بایست قابل انعطاف‌ و سازگار با تغییرهای فصلی و ترند‌های تازه باشد. استفاده کردن از مبلمان و وسایل قابل تغییر و جا به‌ جایی، این انعطاف‌ پذیری را فراهم می نماید و برای شما ممکن می سازد تا با تغییرات بازار هماهنگ شوید.

شما می بایست بهترین طراحی را برای دکور مغازه تان انجام دهید تا افزون بر بالا رفتن محبوبیت و فروش، از رقیبان خود هم پیشی بگیرید، در صورتی که میخواهید یک دکور خاص و جالب داشته باشید میبایست از یک طراح خلاق و مجرب کمک بخواهید، در خاطر داشته باشید که طراحی دکور داخلی مغازه احتیاج به تجربه و تخصص بسیاری دارد بنابراین هیچ موقع خودتان این کار را به انجام نرسانید.

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

مغازه تان را هوشمندانه نورپردازی نمائید

نورپردازی مناسب نه تنها سبب جلب توجه اشخاص و افزایش تعداد مشتری ها می گردد، بلکه اثر مستقیمی بر احساس و تجربه ی خرید آنها خواهد داشت. استفاده کردن از نورپردازی های تخصصی که در زمان های گوناگون شبانه‌روز تغییر می نمایند، دکور مغازه را بهبود می‌ دهد.

چیدمان اجناس بسیار اهمیت دارد و در کنار نورپردازی با زاویه متناسب اجناس شما را جالب تر و بهتر نشان خواهند داد، همینطور استفاده کردن از نورهایی با رنگ های متفاوت از خستگی و یکنواختی در دید اشخاص حاضر در مغازه ممانعت می کند.

در صورت کوچک بودن مغازه، بهتر می باشد از لامپ هایی با پخش نور بسیار گسترده و سفید استفاده نمائید تا مغازه بزرگتر و دلبازتر به نظر بیاید.

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

ویترین جذاب

ویترین مغازه، یک نمایشگاه زنده از کالاهای شما می باشد. با طراحی ویترین‌ های خلاقانه و متفاوت جهت نمایش کالاهای تازه یا تخفیف های ویژه، مشتری ها را به درون مغازه جذب نمائید. در دکور داخلی مغازه، ویترین بخش خیلی مهمی است زیرا چیدمان و طراحی درست ویترین، مغازه شما را خاص و بزرگ نشان خواهد داد.

شما اول از طریق ویترین با مشتری ارتباط برقرار می نمائید، زیرا نخستین چیزی که رهگذران مشاهده می کنند ویترین شما می باشد. این هنر شما می باشد که از راه ویترین جالب خود در ذهن آنها نفوذ نموده تا وارد مغازه شما گردند.

ویترین خودتان را شلوغ ننمائید، به جای این عمل از جنس های خاص، کمیاب و متفاوت استفاده نمائید، چون شلوغ نمودن ویترین سودی نداشته و تنها سبب آشفتگی ذهن بیننده می گردد.

استفاده کردن از تابلوهای دیجیتال

از تابلوهای دیجیتال جهت نشان دادن تصویرهای محصولات و متن‌ های تبلیغاتی در تناسب با تخفیف ها و اخبار مغازه، پخش تیزرهای تبلیغاتی، پخش کردن موسیقی و …  استفاده نمائید، اینکار نه تنها سبب جلب مخاطبان و بالا رفتن تعداد مشتریان می گردد بلکه تازگی و احساس خاص بودن را به مغازه شما خواهد آورد.

محیط پذیرایی مشتری ها

تلاش نمائید چیدمان مبلمان را طوری انجام بدهید که مانیتور دقیقا روبروی مشتری ها باشد و صدای پخش‌ کننده‌ های صوتی کاملا به گوش برسد. مبل های راحت و امکاناتی مثل قهوه‌ خانه کوچک، مشتری ها را تشویق به ماندن و بررسی کالاهای زیادتر می نماید.

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

طراحی با توجه به برند

قادر هستید طراحی مغازه را به گونه ای هماهنگ با برند خودتان انجام بدهید و به بالا رفتن میزان شناخت و ایجاد اتصال عاطفی مشتری ها با برند خود کمک نمائید. به طور مثال قادر هستید از رنگ برند در پالت رنگی خودتان استفاده نمائید یا شکل ظاهری بخش هایی از مغازه را به شکل کالاهایی که به فروش می رسانید بسازید.

طراحی ساده و کم شدن پیچیدگی در معماری فروشگاه، مشتری ها را به سادگی به طرف کالاها و خدمات شما هدایت می نماید و تجربه خریدی راحت و سریع را فراهم می نماید.

از گیاهان زینتی استفاده نمائید

استفاده کردن از گیاهان زینتی با گلدان های رنگی و جالب، مدیریت نورهای طبیعی اگر ممکن بود و عنصرهای طبیعی در دکور مغازه، احساس حضور در طبیعت و آرامش را به محیط می افزاید و تجربه خرید را برای مشتری ها لذت بخش تر می کند.

طراحی دکوراسیون مغازه کوچک

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×