شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی | پایاتک گروپ - تماس:02188559485
طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

چطور یک گالری نقاشی را طراحی داخلی نمائیم؟

زمانی که طراحی دکوراسیون داخلی در حوزه ی هنر وارد می ‌گردد، قادر است نتیجه ی شگفت ‌آوری را به‌ همراه داشته باشد.

معمولا در طراحی داخلی برای محیط های معمولی، استفاده کردن از ایده‌ های هنری نقش اساسی و زیادی ایفا می کند و قادر است نگاه اغلب افراد را به خود جذب نماید.

انجام دادن ایده‌ های هنری، پروسه ه­ای چالش ‌برانگیز شناخته ‌گردیده است که می بایست در این حوزه از متخصصانی که اطلاعات کامل دارند، استفاده گردد.

برای این‌ که بشود طراحی داخلی گالری را خاص جلوه داد، نکته های با ارزش و مفیدی در کنار تخصص ‌معمارها قادر است توجه اشخاص را جلب نماید.

در ادامه، نکته های ارزشمند و مفیدی که قادر است طراحی داخلی گالری را تشکل دهد، ذکر خواهیم نمود.

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

میزان اهمیت طراحی دکوراسیون در گالری نقاشی

جنبه ‌های گوناگون هنری سبب می گردند، اثر زیادی از سبک‌ های طراحی دکوراسیون در گالری نقاشی نمایش داده شود و تفاوت ‌های زیادی که در این فضاها انجام می شود، قادر است نگاه بینندگان را به خودش جلب نماید.

این‌ که طراحی دکوراسیون برای گالری نقاشی به چه سبکی انجام شده باشد، تفاوت‌ های زیادی دارد و این قارد است نگاه بازدیدکنندگان را تقویت نماید.

بیشتر افراد برای طراحی گالری نقاشی سبک ‌های سنتی معاصر و یا مدرن را مورد استفاده قرار می دهند.

به علت این‌ که در صورتی که یک نقاشی دیواری در گالری به ‌شکل انتزاعی موجود باشد، جزئیات زیادی که در رنگ ‌های آن می باشد، می بیاست طوری باشد که توجه بینندگان را جلب نماید.

اکنون در صورتی که طراحی دکوراسیون آن به سبکی باشد که تطابق زیادی با سبک نقاشی داشته باشد، جلوه ی آن را چندین برابر خواهد نمود.

در حقیقت؛ حسی که از طریق طراحی دکوراسیون نمایشگاه گالری نقاشی بر روی اشخاص ایجاد می شود، حس متفاوتی می ‌دهد و قادر است اشخاص را در یک برهه ‌ی مکانی و زمانی خاصی قرار دهد.

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

یک دیوار هنری که مدل های مختلف نقاشی ‌های هنری بر روی آن نصب ‌گردیده است

به ‌جز این مسائل، دیوار هنری که انواع نقاشی ‌های هنری بر روی آن نصب ‌گردیده است، قادر است بیانگر زیبایی‌ شناسی کلاسیک بوده و در کنار آن، سبک طراحی سنتی ایجاد می شود و قادر است ظرافت و شکوه را در طراحی دکوراسیون یک گالری نقاشی ایجاد کند.

اکنون تصور نمائید که مبلمان نئوکلاسیکی هم در این گالری موجود باشد که ارزش فضا را دو برابر می نماید.

در کنار آن‌ ها افزودن المان‌ هایی مثل مجسمه و سایر موارد قادر است فضای گالری نقاشی را فوق العاده توصیف نماید.

در صورتی که قصد داشته باشید احساسات زیادتری را به بینندگان القا نمائید، در کنار آثار نقاشی خودتان می‌ توانید از سایر طراحی ‌های هنری الهام بگیرید.

توجه نمائید که این ایده قادر است شدیدا تحسین ‌برانگیز باشد و توجه بیننده ها را به خود جلب نماید.

می ‌دانید که اثرهای هنری مثل نقاشی، یک منبع بزرگ الهامات است و به علت این ‌که از رنگ ‌ها و بافت‌ های زیادی شکل گرفته است، به‌ خودی ‌خود زیبایی زیادی خواهد داشت.

اکنون به یک کانون اصلی جهت طراحی داخلی احتیاج دارد تا قادر باشد بیننده را جذب خود نموده و احساسات آن را تحریک نماید.

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

نورپردازی در طراحی دکوراسیون گالری نقاشی

همان‌ گونه که در جریان هستید، اهمیت نورپردازی در زمان طراحی دکوراسیون گالری خیلی زیاد است.

ولی نورپردازی ‌های متنوعی در زمان طراحی دکوراسیون در محیط های گوناگون مخصوصا در گالری نقاشی موجود است که در ادامه به شرح کردن توضیح آن ‌ها می پردازیم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

نورپردازی طبیعی به معنای وجود نور در روز

علل زیادی سبب می گردند تا بشود از نور طبیعی بهره برد و در نورپردازی طراحی دکوراسیون گالری نقش ایفا کرد.

مواردی مانند علل اقتصادی فیزیولوژیکی و تنوع سبب می گردد تا از بهترین نور که استفاده‌ ی کاربردی برای تمام اشخاص را دارد و قادر است اشیاء را به‌ درستی جلوه دهد، استفاده نمود.

همواره اولویت اول در زمان نورپردازی برای طراحی دکوراسیون گالری استفاده کردن از نور طبیعی است.

امکان دارد وضعیت گالری نقاشی شما طوری باشد که نور از سمت بالا یعنی عمودی و یا از پهلو یعنی افقی به گالری شما بتابد.

ارزش نورپردازی از بالا به‌ شکل عمودی در طراحی‌ های هنری زیادتر بوده و دارای امتیازهای زیادی می باشد.

به علت این‌ که نورپردازی از بالا به‌ شکل عمودی ساده تر است و نور حاصل شده‌ ای را برای اشیاء قائل خواهد شد و در زمان مشاهده شدن تابلوهای نقاشی، مانع های جنبی در بیرون و درون آن کاملا نمایش داده می‌ شوند.

طراحی دکوراسیون گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون داخلی گالری نقاشی - طراحی دکور داخلی گالری نقاشی - طراحی دکوراسیون - دکوراسیون
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی

نوری که از جهت عمودی بر روی اشیا و نقاشی ‌ها در طراحی دکوراسیون گالری تابش داده می ‌شود و ویژگی تنظیم شدن را دارد، قادر است یک نور یکنواخت و کافی را به جهت این‌ که حداقل بازتاب نوری و یا انحراف در گالری نقاشیایجاد شود، تامین نمود.

نکته ی حائز اهمیت دیگر این می باشد که از راه نورپردازی عمودی می ‌شود اشیا و نقاشی ‌های زیادتری را در محیط گالری نمایش داد.

اکنون توجه نمائید، زمانی که راه‌ های ارتباطی نوری حذف گردند و پنجره‌ها موجود نباشند، امکان دارد امنیت محیط نمایشگاه زیادتر باشد. ولی از نظر تمهیدات امنیتی سبب کم شدن و افت بازدید نقاشی ‌ها می ‌گردد.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون گالری نقاشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×