شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون داخلی مغازه - پایاتک گروپ
دکوراسیون داخلی مغازه

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون داخلی مغازه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی مغازه

زیباترین طراحی دکور داخلی مغازه

به جرات می شود گفت که یکی از حائز اهمیت ترین عوامل موثر بر مقدار فروش و محبوبیت یک کسب و کار، آن چیزی می باشد که در وهله ی اول به مشتریان ارائه می گردد، به همین علت تاکید می گردد که در صورتی که شما هم دارای شغلی می باشید که به صورت مستقیم در رابطه با فروش کالاها و محصولات خاصی می باشد؛ ( مغازه دار می باشید ) حتما به موضوع طراحی دکور داخلی مغازه ی خودتان توجه کنید.

نخستین چیزی که مشتری از کسب و کار شما درک خواهد نمود، دکور ویترین مغازه ی شما می باشد.

این نما در حقیقت قادر است به عنوان یک معرف جهت کسب و کار و کالاهای شما باشد و هر چقدر جالب تر باشد سبب می گردد تا مشتری در مقابل مغازه و فروشگاه شما مکث و توقف زیادتری داشته باشد و این توقف دقیقا چیزی می باشد که شما جهت پیشبرد کسب و کاری که دارید، به آن محتاج هستید, چون زیاد شدن فروش را در پی دارد.

شرکت معماری پایا گروپ به عنوان یکی از مجموعه های فعال در حوزه ی طراحی دکور مغازه و فروشگاه های بزرگ در خدمت همه ی متقاضی ها و صاحبان مشاغل است. جهت برخورداری از خدمات مربوط به طراحی دکور مغازه (دکوراسیون مغازه) و مرکزهای تجاری تنها کافی می باشد که با شرکت پایا گروپ تماس حاصل کنید.

حائز اهمیت ترین نکته هایی که در طراحی دکوراسیون و چیدمان دکور مغازه و فروشگاه ها می بایست به آن توجه نمود شامل موارد زیر است:

دکوراسیون داخلی مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

انتخاب کردن رنگ مناسب برای دکور داخلی مغازه

یک ترکیب رنگ متناسب برای دکور داخلی مغازه می بایست متناسب با نوع مغازه و محیط مغازه ی مورد نظر باشد. همینطور ترکیب رنگ دکور داخلی مغازه می بایست سبب مشاهده شدن محصولات شما گردد.

به طور مثال رنگ هایی مثل سبز، آبی و سفید سبب می گردد تا مشتری حس اطمینان داشته باشد، رنگ قرمز سبب ایجاد هیجان در مشتری می گردد که این سبب می گردد تا مشتری کمتر به نتیجه ی پیشنهاد شما فکر نماید. به همین علت می باشد که انتخاب کردن رنگ مناسب یکی از نکته هایی می باشد که شما می بایست به آن توجه نمائید.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون فروشگاه

استفاده کردن از نورپردازی‌ های مناسب قادر است به مغازه شما ظاهر خاصی ببخشد. البته استفاده کردن از نورپردازی در دکور مغازه می بایست بسیار هوشمندانه انجام شود. نورپردازی هوشمندانه نورپردازی میباشد که در تناسب با ویترین فروشگاه شدت و ضعف قاب تغییری داشته باشد. استفاده کردن از رنگ های گرم در دکور مغازه تحریک کننده و شاد کننده می باشد و محیط صمیمی تر جلوه می نماید.

با تنظیم کردن نور مناسب در مغازه به دیده شدن مغازه ی خود کمک شایانی خواهید نمود. انتخاب کردن یک نورپردازی جالب و خاص سبب می گردد تا مغازه ی شما از بیرون مشتری ها را جذب نماید. نورپردازی می بایست طوری باشد که در دو حالت شب و روز قادر باشد توجه ها را به مغازه ی شما جلب نماید.

نورپردازی به دو شکل عمومی و موضعی انجام می گیرد که می بایست طراحی آن کارشناسی شده باشد.  این هم یکی دیگر از نکته های حائز اهمیت در طراحی دکور داخلی مغازه می باشد.

دکوراسیون داخلی مغازه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

اثر چیدمان کالاها بر دکور داخلی مغازه

شما می بایست برای طبقه بندی و چیدمان محصولاتتان اهمیت قائل شوید، برای مثال نباید شلوار و لباس را با همدیگرر در یک قفسه و یک طبقه قرار دهید، برای هر کالا مکان و قفسه و جای معینی را مشخص نمائید تا هم به زیبایی و آراستگی مغازه کمک نماید و اینکه مشتری دچار سردرگمی نگردد.

در چیدمان دکور و محصولات مغازه می بایست تلاش شود محصولات پرفروش تر و جالب تر، زیادتر در معرض دید مشتری قرار داده شوند و کالاهایی که مشتری کمتری دارند درون قفسه های پایین تر قرار داده شوند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

تنظیم مکان استراحت برای پرسنل و مشتری ها

با طراحی مکان استراحت برای مشتری ها و پرسنل شما قادر خواهید بود درصد بازدید و خرید از مغازه ی خود را بالا ببرید. به طور معمول اشخاصی که برای خرید به مرکزهای خرید مراجعه می نمایند همراهانی را با خود به خرید خواهند آورد.

که اغلب مشتریان به علت خستگی همراهان خود می خواهند مغازه های گوناگون را سریعتر بررسی نمایند.

شما با این کار سبب می گردید تا مشتری های شما با استراحت همراهانشان وقت زیادتری برای بازدید از مغازه ی شما داشته باشند‌. همچنین با طراحی مکان استراحت برای پرسنل خود سبب می گردید تا آنها بازدهی بیشتری در فروش کالاها و ارائه خدمات مغازه ی شما داشته باشند.

در نظر داشتن طراحی مسیر حرکت مشتریان

مسیر حرکت مشتریان با توجه به طرح کلی دکور مغازه تفاوت خواهد داشت. مسیر حرکت مشتریان را به گونه ای طراحی نمائید که محصولات فروشگاه بیشتر در معرض دید قرار گیرد و احتمال خرید زیاد شود. نکته مهم این می باشد که دکور مغازه می بایست به گونه ای باشد که مشتری تمام مسير را طی نماید.

يکى از ترفند ها اين می باشد که در انتهای مسير، محصولی خاص و جذاب قرار بدهید تا مشتریان را برای طی نمودن کل مسير تشويق نماید.

یکی از نکته های حائز اهمیت که در تعیین طراحی و دکور مغازه نقش قابل توجهی دارند، خواسته ها و تمایل های مشتری ها است. بهتر می باشد طراحی و دکور را برای مغازه خودتان انتخاب کنید که از نظرهای گوناگون به طور کامل منحصر به فرد و متمایز باشد.

دکور مغازه می بایست طوری انتخاب گردد که قادر باشد به سادگی نظر همه ی افراد را به طرف خود جذب کند.

دکوراسیون داخلی مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×