شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه اسباب بازی فروشی | پایاتک گروپ - 09121641842
photo 2024 01 23 03 47 15

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه اسباب بازی فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه اسباب بازی فروشی

دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی از آن جا که کودکان در آنجا حضور زیادتری دارند؛ پس می بایست چیدمان و طراحی آن میبایست به گونه ای باشد که به هیچ وجه لوازم زیر دست و پا نباشند و همچنین همه چیز کاملا قابل مشاهده باشد و والدین و کودکان بتوانند اسباب بازی ها را راحت بیابند.

طراحی دکوراسیون اسباب بازی فروشی

دکوراسیون اسباب بازی فروشی می بایست جذاب و تحریک کننده باشد که؛ بتواند عابرین رهگذر را تحریک به وارد گردیدن به مغازه کند. به همین علت حضور یک طراح دکور برای دیزاین ضروری می باشد. می بایست متریال را بشناسید؛ از هارمونی و چیدمان رنگ ها باخبر باشید تا یک دکوراسیون و ویترین تبلیغاتی دائمی و جالب برای مغازه خودتان بسازید.

روش رنگ بندی و نورپردازی

همان گونه که بیان شد استفاده کردن از رنگ ها در دنیای کودکانه خیلی اهمیت دارد. با بیان یک مثال می خواهیم به شما کمک نمائیم. خود اسباب بازی ها همگی رنگارنگ می باشند و پالت رنگی متنوعی در آن ها استفاده شده است؛ بنابراین برای بهتر دیده شدن، توصیه ما گذاشتن رنگ سفید مایل به خاکستری روشن، به عنوان بک گراند می باشد.

روش نورپردازی و روش رنگ بندی در فروشگاه اسباب بازی اهمیت بسیاری دارد. استفاده کردن از رنگ های شاد، لوازم و المان های رنگارنگ در طراحی دکوراسیون برای مغازه اسباب بازی خیلی مورد کاربرد می باشد و به همین علت می بایست یک رنگ خنثی هم باشد به طور مثال دیوارها، سقف و یا قفسه ها را می شود با رنگی خنثی رنگ آمیزی کرد.

اگر رنگ خنثی در پس زمینه باشد، نور کاملا منعکس می گردد و اسباب بازی ها و وسایل بازی کودک، بهتر قابل رویت می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس 
photo 2024 01 23 03 47 16 (3)

چیدمان

در صورتی که چیدمان عروسک ها و وسایل بازی صحیح مدیریت شوند، رفت و آمد و انتخاب کردن کالا را برای فروشندگان و مشتریان ساده می کند. روش چیدمان در مقدار فروش و سود تان، اثر مستقیم دارد. در گوشه کنار فروشگاه از عروسک های نرم و راحتی بزرگ برای دکوراسیون می توانید استفاده نمائید. انواع چیدمان ها: خطی، حلقه، چیدمان آزاد و زاویه ای موجود است. هر یک را بنابر متراژ می شود انتخاب کرد.

بهترین چیدمان، پلان آزاد می باشد که دست تان برای دکوراسیون زدن و چیدمان و تنظیم اسباب بازی ها باز می باشد. خلاقیت در فضای بازتر بیشتر نمود می نماید و فضای بازی هم برای کودکان مهیا می باشد.

در بخش انبار برای نگهداری اجناس و عروسک ها و اسباب بازی ها احتیاج به قفسه، کمدها و یا کابینت های جادار دارید. آموزش طراحی کابینت را ببینید؛ نکات مناسبی برای گفتن دارد برای داشتن کابینت های جادار، متناسب و همینطور روش نگهداری آن ها به درستی بیان شده است. طرح مدنظرتان را در آن لینک مشاهده نمائید و سفارش خودتان را ثبت نمائید.

photo 2024 01 23 03 47 16

محیط شاد و پرانرژی

طراحی دکوراسیون برای مغازه و یا فروشگاه اسباب بازی و لوازم سرگرمی کودکان، احتیاج به داشتن فضایی شاد و پرانرژی می باشد. می بایست هر بخش دارای یک سبک و رنگ آمیزی شاد باشد. استفاده کردن از پوسترها و عکس های شخصیت های کارتونی قادر است در ایجاد این محیط کمک کننده باشد. پخش کردن موزیک های کودکانه و انرژی بخش، برای کودکان جالب می باشد.

در صورتی که مساحت مغازه زیاد می باشد. هر قسمت را جداگانه و متناسب با جنسیت و نوع اسباب بازی دکوراسیون کنید و رنگ آمیزی کنید. قسمت کتاب کودک هم ایده جالبی می باشد.

البته در حال حاضر می توان با طراحی یک سایت فروشگاه اسباب بازی فروشی احتیاجی به ساخت مغازه به شکل فیزیکی و طراحی دکوراسیون آن نداشت. پس از همه گیری ویروس کرونا استقبال مردم از خرید های اینترنتی خیلی زیاد شده و کسب و کارهای بسیاری به ایجاد سایت و فروش از طرق اینترنت روی بیاورند.

البته همچنان خرید اینترنتی در بین عامه مردم رواج نیافته است و وجود دارند مردمی که اعتقاد دارند برای تهیه کالایی می بایست آن را از نزدیک مشاهده کنند و آن را لمس نموده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنند. ولی با این وجود فروشگاه های معتبر اینترنتی با کارکرد صحیح شان دید مردم را نسبت به خرید آنلاین تغییرات داده اند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

امکانات خاص برای مشتری ها

برای به وجود آوردن رفاه بیشتر برای مشتری ها شما عزیزان می توانید خدمات خاصی برای آن ها ارائه کنید. به طور مثال در مغازه ی سیسمونی می توانید قسمتی از کفپوش را به سبک خیابان طراحی نمائید تا افراد بتوانند آیتم هایی مانند کالسکه را بر روی آن امتحان نموده و ساده تر به خرید کردن بپردازند . در خاطر داشته باشید که این کار سبب افزایش مشتری هم خواهد شد.

photo 2024 01 23 03 47 17

قرار دادن محیطی برای استراحت

قطعا کودکان هیچ موقع از بازیگوشی خسته نمی شوند. از همین رو شما می توانید محیطی به منظور استراحت بزرگ تر ها قرار بدهید. بهتر می باشد این محیط نزدیک مسیر ورودی و خروجی باشد تا اشخاص بتوانند کنترل زیادتری بر روی کودکان خود داشته باشند.

همینطور در مغازه ی سیسمونی فروشی که محل رفت و آمد مادران باردار است، این فضا از اهمیت خیلی بالایی برخوردار می باشد.

نورپردازی و میزان اهمیت آن در فروشگاه

زمان طراحی دکوراسیون داخلی ، بهتر می باشد از اهمیت نورپردازی غفلت نکنید. کودکان از تاریکی و کم بودن نور وحشت دارند. از همین رو به شما توصیه می نمائیم تا حد امکان فضا را روشن نمائید.

می شود برای تامین نور فضا از آیتم ها و چراغ های فانتزی هم استفاده نمود.

photo 2024 01 23 03 47 16 (2)

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشک 

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی فروشگاه ها

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و…..

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×