شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور طلافروشی - پایاتک گروپ
طراحی دکور طلافروشی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکور طلافروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

حائز اهمیت ترین بخش جواهر فروشی ها بی شک ویترین هایی می باشد که جواهرات در آن نمایش داده می‌ شود. محصول های ارزشمند با دقت و ظرافت زیاد در این ویترین‌ها ارائه می گردند افزون بر طراحی دکوراسیون طلا فروشی هم خیلی اهمیت دارد و مغازه طلافروشی شما را از یک فروشگاه نوپا به یک طلافروشی لوکس و جالب تبدیل می نماید.

از انواع ایده ها جهت طراحی دکور طلافروشی می شود استفاده نمود که در ادامه ی این مقاله درباره ی ایده دکوراسیون برای طلا فروشی صحبت می نمائیم.

ایده های دکور طلا فروشی

ویترین در طراحی دکور مغازه طلا فروشی در خط اول قرار دارد. نورپردازی، سیستم قفسه ها و طیف محصول های آن با دقت آماده می گردند.

محصول های ویترین هر روز صبح به صورت دقیق چیده می گردند و عصرها با همان دقت جمع آوری می شوند و در گاوصندوق ها قرار داده می شوند. ممکن است این کار از بیرون کاری خسته کننده تر و وقت گیر تر به نظر بیاید، ولی کارشناس ها با تولید «ویترین کیس» موفق گردیده اند این مورد را نیز از لحاظ زیبایی، هم آسودگی و هم ایمنی حل نمایند.

— دکور طلا فروشی آینه ای

دکور طلا فروشی آینه‌ ای مخصوصا برای مغازه‌ هایی با مساحت کوچک خیلی ایده آل می باشد. آینه‌ ها تصویرها را منعکس نموده، هم محصول های فروشگاه را زیادتر و بهتر جلوه می‌ کنند و هم می‌ توانند وسعت محیط را افزایش دهند. افزون بر این انعکاس جواهرها در آینه ها سبب گرمی و روشنی زیادتر محیط می گردد.

با این حساب اشخاص بسیاری برای تماشا و تهیه کردن انواع جواهرهای عرضه گردیده به طرف مغازه جذب می گردند. یکی دیگر از هدف ها استفاده کردن از آینه‌ های فراوان در جواهر فروشی‌ ها این می باشد که به صاحب مغازه اجازه تسلط بصری بر محیط داده خواهد شد.

طراحی دکور طلافروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

— دکور طلا فروشی مدرن

در این ویترین ها بیشتر احتیاجی به جمع آوری و چیدن جواهرات به شکل روزانه موجود نیست. با این حال آن ها از سطح ایمنی زیادی هم در مقابل انواع ترفندهای سرقت برخوردار می باشند. از متریال استفاده شده در این نوع دکور می شود بتن اکسپوز طرح چوب را بیان کرد.

در طراحی و ساختن این گونه ویترین ها به متریال استفاده شده هم دقت زیادی می گردد. پنل بتن اکسپوز متریالی می باشد که در سالیان اخیر استفاده کردن از آن برای طراحی دکور مغازه طلا فروشی خیلی رایج گردیده است.

افزون بر امکان پیاده کردن انواع طرح های مدرن، اجرا کردن دکور طلا فروشی شیک با این نوع بتن از لحاظ اقتصادی هم به صرفه می باشد.
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه مبل 

— دکوراسیون مغازه طلا فروشی با ویترین چرخشی

دکور طلا فروشی ویترین چرخشی را می شود یکی از مد ل‌های دکور طلا فروشی مدرن به حساب آورد که برای دکور وسایل خانگی هم می شود از آن برای چیدمان لوازم سبک تر استفاده نمود. این گونه طراحی هر چند که امکان دارد هزینه تمام شده زیادی در مقایسه با طرح های ثابت داشته باشد، ولی کار شما را درباره ی چینش و جمع آوری روزانه جواهرها آسان می نماید.

افزون بر افرادی که تصمیم به راه اندازی مغازه طلا فروشی دارند، صاحب های مغازه‌ های طلا فروشی قدیمی هم از دکور طلا فروشی ویترین چرخشی استقبال می نمایند. طراحی دکور طلافروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

نکته های حائز اهمیت در طراحی دکور طلا فروشی

— نورپردازی در طلا فروشی

نشان دادن محصول ها مهم ترین مورد در صنعت جواهرسازی و جواهر فروشی می باشد. در حقیقت نمایش مناسب محصول اثر مستقیمی بر موفقیت فروش خاوهد داشت. یک محصول امکان دارد در زیر نورهای گوناگون متفاوت به نظر بیاید. بر همین اساس نورپردازی مناسب بر روی ویترین که فقط با سیستم روشنایی مدرن ممکن می باشد، نقش خیلی حائز اهمیتی در اجرا کردن دکور طلا فروشی مدرن خواهد داشت.

نورپردازی با نزدیک ترین رنگ و دما به نور روز به وسیله نور LED ایجاد می گردد. این یک واقعیت شناخته گردیده می باشد که نورپردازی LED که در صنعت طلا و جواهر غیر قابل اجتناب می باشد، اثر روانی در خریدار به وجود می آورد و میل به خرید را زیاد می کند.

استفاده کردن از لامپ های ال ای دی در طراحی و اجرا کردن دکور مغازه طلا فروشی ها همینطور کمک بسیاری به اقتصاد کشور می نماید. این گونه نورپردازی انرژی مصرف گردیده را تا اندازه ی بسیاری کم می کند. محیط داخلی با نور شدید به علت روشنایی گرم نمی گردد، بر همین اساس هزینه ی تهویه مطبوع، روشنایی و سیم کشی در جیب صاحب مغازه خواهد ماند.

یکی دیگر از مزیت های نورپردازی LED این می باشد که شما قادر هستید روشنایی را در رنگ و دمای مدنظر خودتان انتخاب نمائید. هر موقع که بخواهید قادر هستید لامپ ها را روشن و خاموش کنید. به محض اینکه چراغ ها را روشن می نمائید، نور زیادی را که می‌خواهید دریافت می نمائید.

استفاده کردن از نور LED این روزها مخصوصا برای نمای خارجی هم خیلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به همین علت در صورتی که می‌ خواهید برای نمای منزل دوبلکس جذابیت ظاهری به وجود آورید از این نورپردازی غفلت نکنید. طراحی دکور طلافروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

— چیدمان ویترین

طراحی دکور طلا فروشی و چیدن ویترین به لطف برنامه های مدل سازی سه بعدی در فضای کامپیوتر از پیش از موقع طراحی قابل مشاهده می باشد. مدل سازی سه بعدی، به وجود آوردن شکل هندسی یک شی در قالب بردارها می باشد. محصول ایجاد شده یک نمایش هندسی از شی مدل شده است.

دوباره در فضای کامپیوتر می شود با استفاده کردن از اجزای پوششی گوناگون، اشکال گوناگون تصویر مثل رنگ، بافت، براقیت و شفافیت را به کالا اختصاص داد. این مطالعه ها نتیجه های حاصل را که هنوز عملی نگردیده اند، به شرکت هایی که کالای مدل سازی شده را تولید یا اصلاح می نمایند، نشان خواهد داد.

کمک خواستن از نرم افزارهای طراحی و مدل سازی به طراح یک فرصت پیش نمایش خواهد داد. ضمن اینکه با استفاده کردن از آن می شود از نظرها و پیشنهادت صاحب فروشگاه هم قبل از اجرا کردن طرح بهره مند گردید.

طراحی دکور مغازه طلا فروشی براساس موقعیت مغازه، شکل هندسی فروشگاه، قرار گرفتن در شرایط گوشه ای یا محیط میانی و غیره براساس جزئیات موجود تفاوت دارد. استفاده کردن از بتن اکسپوز در این مورد به آپارتمان ها ظاهر مدرن، شیک و مستحکمی خواهد بخشید.

طراحی دکور طلافروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی 

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
 

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×