شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی

طراحی و اجرا کردن دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی نقش زیادی بر روی مقدار فروش مغازه و محبوبیت آن خواهد داشت چون مشتری هنگامی وارد مغازه ای می گردد که احتیاج به خرید اغذیه، خوراکی، تنقلات و… دارد هر چقدر که طراحی دکوراسیون آن مغازه زیباتر و مدرن تر باشد و تمیزی و پاکیزگی در آن مغازه رخنه کرده باشد زیادتر او را مجاب به خرید می نماید.

دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی هر قدر هم که تازه تر و زیباتر طراحی گردد قادر است در رقابت با بقیه ی مغازه ها پیروز و موفق تر باشد بر همین اساس یک طراحی جذاب و جالب برای دکور خشکبار فروشی بهترین روش برای نفوذ و بالا رفتن فروش آن مغازه به حساب می آید که از راه این نفوذ مشتری را جذب خود می نماید.

در ادامه این مقاله با طراحی دکور خشکبار فروشی و نکته های مهم این طراحی و اجرا آشنا می گردید؛ بر همین اساس در صورتی که قصد طراحی مدرن و جدیدی را داشته اید تا نسبت به رقیبان موفق تر باشید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

اهمیت دکوراسیون خشکبار فروشی 

طراحی و اجرا کردن دکور خشکبار فروشی خیلی اهمیت دارد چون یک طراحی جالب و منحصر به فرد سبب می گردد تا مشتریان و اشخاص گوناگون خرید خودشان را در این مغازه انجام دهند به همین خاطر اگر به دنبال افزایش فروش و پیشی گرفتن از رقبا هستید باید اقداماتی برای دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی مغازه خود در نظر بگیرید.

امروزه اکسسوری و المان های زیبایی برای دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی طراحی شده است که به کمک این المان ها می توانید زیبایی و جذابیت دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی را افزایش دهید. با تهیه کردن نمونه های تازه ای از اکسسوری ها و قفسه ها قادر خواهید بود زیبایی و کاربرد دکور خشکبار فروشی را به مقدار قابل توجهی زیاد کنید.

یک دکوراسیون خشکبار فروشی منحصر به فرد و شیک می تواند مشتریان زیادی را به سمت مغازه بکشد به همین خاطر دکوراسیون خشکبار فروشی نقش مهمی در جذب و حفظ مشتریان دارد؛ بنابراین علاوه بر کیفیت ارائه محصولات و کالاها باید به دکوراسیون مغازه آجیل فروشی هم توجه کنید تا فروش مغازه افزایش یابد.

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

ایده های دکوراسیون داخلی خشکبار فروشی

یک سری ایده و نکته وجود دارد که با رعایت آنها می توانید از فضای موجود بهترین استفاده را کنید. به عنوان مثال در صورتی که محیط کوچکی در اختیار دارید احتیاجی نمی باشد که حتما تمام یک محصول را در مغازه خودتان قرار دهید بلکه تحت عنوان نمونه قادر هستید کمی از آن را جهت ارائه مقابل دید اشخاص قرار دهید.

براساس متراژ فضا اقدام به قفسه بندی آن نمائید چون در صورتی که محیطی که در اختیار شما است محدودیتی نداشته باشد قادر هستید محیط موجود را به شکل جزیره ای طراحی نمائید ولی اگر فضایی که در اختیار دارید کوچک است باید اقدام به قفسه بندی دیوار ها کنید و تمامی محصولات را روی دیوار چیدمان کنید.

از سایر ایده هایی که سبب زیبایی و جذابیت دکور داخلی خشکبار فروشی می گردد این می باشد که به کمک استندهای آجیل فروشی و اکسسوری های تازه محیط را بهینه سازی نمائید چون با این کار هم محصولات بهتر باقی می مانند و هم برای فروشنده دسترسی به محصولات فروشگاه آسان تر می شود.

تلاش نمائید در انتخاب کردن رنگ ها نهایت دقت و توجه را انجام دهید و به طرف رنگ هایی بروید که از نظر روانشناسی نقش زیادی بر جذب مشتری دارند به عنوان مثال رنگ های قرمز و زرد انتخاب خوب تری می باشند.

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی

بازسازی مغازه برای آن دسته از مغازه ها که دیگر دکوراسیون آنها جذاب نیست و به چشم نمی آید با اهمیت است بنابراین افراد با انجام اقداماتی وسیع تر، به زیبایی و کیفیت دکور خشکبار فروشی کمک می نمایند. البته در خاطر داشته باشید که فرایند بازسازی برای موقع های می باشد که مغازه بسیار قدیمی شده باشد و هیچ گونه طراحی بر روی آن جواب نداده باشد.

از اثر رنگ ها در دکور فروشگاه خشکبار فروشی غفلت نکنید چون رنگ ها اثر بسزایی بر روی جذب مشتری داشته و هر چقدر که در انتخاب کردن رنگ ها بهتر عمل کنید شاهد جلب تعداد زیادتری مشتری و مراجعه کننده می باشید، ولی در صورتی که از رنگ های ناهماهنگ و مختلف استفاده نمائید از زیبایی دکوراسیون خشکبار کم می گردد.

در صورتی که هزینه اجرا کردن دکور خشکبار فروشی برای شما مهم نیست و به دنبال طراحی های موثر و مجذوب کننده می باشید بهتر می باشد به سراغ متریال چوبی رفته چون این دسته از متریال هم زیبایی بی نظیری دارند و هم می توان به کمک آنها گرما و صمیمیت فضا را افزایش داد.

طراحی دکوراسیون خشکبار و آجیل فروشی
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

اصول طراحی دکوراسیون فروشگاه خشکبار

دکوراسیون فروشگاه خشکبار به دلیل اینکه جزو فروشگاه های خوراکی محسوب می شود باید کاملا مرتب و تمیز باشد به همین خاطر در ابتدا باید یک طرح اولیه برای این طراحی در نظر داشته باشید و بعد در صورتی که مورد تایید بود این طراحی را انجام دهید.

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام طراحی دکوراسیون فروشگاه خشکبار در نظر بگیرید این است که شما با اجناس و خوراکی های متنوع و مختلفی سر و کار دارید و تمام این محصولات می بایست از نظر نگهداری در وضعیت خیلی خوبی باشند به همین علت این طراحی می بایست استاندارد و اصولی انجام شود.

برای طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه خشکبار ضروری است که به کمک بهترین شرکت و تاپ ترین طراحان اقدام کنید زیرا طراح و سازنده حرفه ای این توانایی را دارد که یک طراحی جدید و با زیباترین طرح ها را به اجرا درآورد بنابراین انتخاب طراح و سازنده نقش بسزایی در این فرایند دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×