شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون کافه - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون کافه
ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون کافه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.
دکوراسیون کافه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

طراحی کافه و اثر آن بر جذب مشتری

یکی از حائز اهمیت ترین جنبه های یک کافه یا رستوران موفق طراحی آن می باشد. به وجود آوردن یک محیط دنج و آرام بخش و در عین حال کاربردی قادر است اثر به سزایی در جذب مشتری ها به کافه داشته باشد.

در نتیجه می بایست حتما برای صفر تا صد طراحی دکور کافه برنامه ریزی نمود تا همه ی محیط ها به طور صحیح تنظیم و دکور گردند.مشتری ها در انتخاب کردن یک کافه در وهله اول ظاهر و چیدمان کافه را در نظر داشته و سبک طراحی دکور کافه حائز اهمیت ترین اثر را در جذب کردن مشتری ها دارد.

آنها به دنبال فضایی زیبا، جالب، شیک و دنج می باشند تا بتوانند بهترین لحظه های خودشان را در آن جا داشته باشند. چه در طراحی کافه های مدرن و چه در طراحی دکور کافه های سنتی، مشتری ها به دنبال پیدا کردن چیز متفاوت و خاصی می باشند تا این محیط را برای آنها خاطره انگیز نماید.

دکوراسیون کافه
بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

در طراحی کافه ها چه مواردی را می بایست در نظر گرفت؟

گزینه های خیلی زیادی در طراحی دکور کافه می بایست در نظر قرار داده شود. در درجه اول می بایست مقدار فضای در دسترس کافه جهت چیدمان را در نظر داشت. قطعا ایده ها و اصول دکور یک محیط کوچک با طراحی کافه های بزرگ تفاوت دارد.

پس از مقدار فضای در دسترس، نکته ی حائز اهمیت دیگر توجه به نوع کافه می باشد. ایده های موجود برای طراحی دکور کافه سنتی با یک کافه ی مدرن تفاوت دارد. همینطور مواردی که در کافه سرو می گردد هم در سبک طراحی کافه ها بی اثر نمی باشد.

انتخاب کردن تم مناسب، ارائه نمودن یک پیام و مفهوم ویژه، استفاده کردن از طرح های جالب و مناسب، کاربرد رنگ ها و جزئیات مکمل آن، کاربرد اثرهای هنری زیبا در طراحی دکوراسیون کافه، اکسسوری های جالب، نورپردازی، نمایش و چیدمان میزها و صندلی های کاربردی و جذاب همه ی مواردی می باشد که می بایست در طراحی دکور کافه به آن توجه نمود.

در انتها بحث هزینه طراحی دکور کافه مطرح می گردد که هزینه ها با توجه به دکور و جزئیات استفاده شده در دکوراسیون کافه تفاوت دارد.

دکوراسیون کافه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون کافه با ایده های خلاقانه

طراحی دکور کافه ها ترکیب جامعی از بسیاری از عنصرها می باشد. در نتیجه برای طراحی دکور کافه می بایست به بعضی ایده ها و نکته های کاربردی در این خصوص توجه نمود.

در ادامه با در نظر داشتن نکته ها و اصولی که در طراحی دکوراسیون کافه می بایست در نظر قرار داد، ده ایده ی خلاقانه و جالب برای طراحی این محیط ها را ارائه می نمائیم که می شود از آنها جهت الهام گرفتن کمک خواست.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فروشگاه و مغازه لوازم ورزشی 

نمای خارجی برجسته و دلپذیر

اول از همه، نمای خارجی کافه می بایست طوری جذاب طراحی گردد تا مشتری ها را جذب نماید. در نتیجه یکی از اساسی ترین گزینه ها در طراحی دکور کافه، توجه کردن به نمای خارجی آن می باشد. برای طراحی این قسمت استفاده کردن از یک لوگوی روشن، که پر زرق و برق و پیچیده باشد قادر است به خوبی و بلافاصله توجه مشتری را به خودش جذب نماید.

استفاده کردن از اثرهای هنری زیبا، طراحی ورودی با گیاه های بزرگ و دیوارهای شیشه‌ای که بعضی از آنها غذاها و نوشیدنی ‌هایی که در کافه سرو می گردند را برجسته می‌ نمایند قادر هستند به عنوان ایده ای جالب برای طراحی ورودی یک کافی شاپ باشد.

برای طراحی دکور کافه سنتی می شود از جزئیات و طرح های سنتی برای تزئین ورودی استفاده نمود. این ها همگی راه‌ هایی برای ایجاد یک محیط خارجی کافه فوق العاه می باشند که می توانند به بهترین صورت ممکن مشتری ها را جذب نمایند.

طراحی دکوراسیون کافه

استفاده کردن از رنگ ها و لوازم جانبی در دکور کافی شاپ

پالت رنگ ها و لوازم جانبی در یک کافی شاپ تا اندازه ی بسیاری با توجه به دسته بندی مشتری هایی که به آنها سرویس ارائه می گردد تعیین می شود.

رنگ ها نقش حائز اهمیتی در چطور دیده شدن طراحی دکور کافه دارند. رنگ های خاکی تیره و مبل های چوبی بهترین کارایی را داشته و به طور معمول اغلب مشتریان جذب این تم رنگی می گردند.

بعد کافه‌ های معمولی در درجه بعدی قرار می گیرند که در آنها عنصرهای طراحی دراماتیک ‌تر و منحصر به ‌فردتر می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی

در طراحی دکور کافه سنتی هم تم رنگی متفاوت است

استفاده کردن از رنگ های متنوع و شاد که الگوهای سنتی در آنها نمود پیدا می کند، چیزی می باشد که در این سبک دکوراسیون دیده می شود. به طور معمول لوازم جانبی سنتی از حائز اهمیت ترین شاخصه های تکمیل گر این نوع دکورها می باشد.

در این کافه ها محیط داخلی ظریف، منظم و تمیز می باشد. برای یک کافه قدیمی و دنج استفاده کردن از لوازم جانبی خاص، مبل ها و بافت های چند لایه، چند رنگ قهوه ای و بعضی کتاب ها و نقل قول ها بهترین کارایی را دارد.

در انتخاب کردن پالت رنگی و جزئیات تکمیل گر همه چیز به مدل کافه و مضمون آن وابسته است.

طراحی دکوراسیون کافه
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کفش فروشی

از شاخصه های فیزیکی مربوط به غذا استفاده نمائید

همان طور که پیش از این بیان شد، هدف اساسی طراحی دکور کافه زیاد شدن اشتهای مشتری می باشد. بر همین اساس داشتن تظاهرهای فیزیکی از غذا ترفند یا ایده ای می باشد که می شود از آن در طراحی دکور کافه استفاده نمود.

در این خصوص مشاهده کنید که کافه شما در چه حوزه ای تخصص و شهرت زیادتری دارد. به طور مثال در صورتی که شیرینی ها و تنقلات خوبی دارید، داشتن تصویرهای سه بعدی از آنها قادر است گزینه جالبی باشد. استفاده کردن از دانه های قهوه یکی دیگر از ایده های فوق العاده برای تشبیه آن چیزی می باشد که در کافه سرو می گردد.

طراحی دکوراسیون کافه

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

 
طراحی دکوراسیون کافه طراحی دکوراسیون کافه

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی و طراحی دکور مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×