شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

دکوراسیون فروشگاه بوتیک - پایاتک گروپ
دکوراسیون فروشگاه بوتیک1

ما در این مقاله به مبحث دکوراسیون فروشگاه بوتیک می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک

طراحی ویترین و دکوراسیون داخلی بوتیک یکی از مهم ترین عوامل جذب مشتری است، بنابراین انتخاب دکوراسیون مناسب عامل مهمی در جذب یک رهگذر و تبدیل او به مشتری است.

اگر به دنبال طراحی دکوراسیون فروشگاه بوتیک هستید، حتما آگاه باشید که عامل های گوناگونی در چیدمان یک دکور تاثیر گذار نقش دارد. در این قسمت از دنیای مد گروه پایا تک چند مورد از این نکات را آورده ایم تا با داشتن دکوراسیونی زیبا و متفاوت بیشترین مشتری را جذب کنید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 6

چیدمان اجناس

چیدمان اجناس یکی از مهم ترین قسمت های طراحی دکوراسیون بوتیک است. وسایل خود را طوری بچینید که با ارزش ترین اشیاء در معرض دید قرار گیرند. برای چیدمان لباس ها از ارتفاع استفاده کنید و لباس ها را روی هم قرار دهید زیرا چشم ارتفاع بیشتری می بیند. از رخت آویز در وسط مغازه استفاده کنید و لباس ها را روی رخت آویز قرار دهید تا مشتریان بتوانند به راحتی لباس مورد علاقه خود را پیدا کنند.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک

طراحی دکوراسیون داخلی بوتیک

مغازه تمیز و مرتب است

برای جذب مشتری بیشتر، مغازه شما باید تمیز و مرتب باشد. یک مغازه تمیز و مرتب مشتریان بیشتری را به سمت محصولات مغازه جذب می کند.

نورپردازی

به نورپردازی توجه کنید زیرا نورپردازی مناسب نقش مهمی در جذب مشتری دارد، استفاده صحیح از نور می تواند محیط را بزرگتر نشان دهد و ویترینی با نور مناسب در تاریکی شب نظر بسیاری را به خود جلب می کند.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 8

همچنین می توانید از نورپردازی، به خصوص نور آبی، برای تاکید بر برخی عناصر استفاده کنید. نور سفید در شلف ها و باکس های فروشگاه می تواند ایده مناسبی برای زیبایی دکوراسیون فروشگاه باشد و حتی می توانید از نور سفید برای مرزبندی داخل فروشگاه خود استفاده کنید.

اتاق پرو

اتاق زیورآلات برای مشتریان بسیار مهم است پس حتما بخشی از مغازه خود را به اتاق یراق اختصاص دهید تا مشتریان پس از انتخاب لباس مورد نظر خود به راحتی آن را جا بیندازند و از مطابقت لباس با ظاهر خود مطمئن شوند. تست لباس باید در محیطی راحت و خاص امکان پذیر باشد تا در آن احساس راحتی کنید، بنابراین اتاق حرفه ای نباید خیلی کوچک باشد.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 1

طراحی اتاق پرو بوتیک

استفاده از طیف رنگ

برای طراحی دکوراسیون بوتیک از یک پالت رنگی مناسب (ترکیب رنگی) استفاده کنید و با این رنگ ها توجه مشتریان را به خود جلب کنید. انتخاب رنگ، فضای بوتیک و احساسی که مشتری هنگام خرید خواهد داشت را تعیین می کند.

برای ایجاد حس آرامش در مشتری می توانید علاوه بر رنگ سفید از رنگ های پاستلی مانند زرد لیمویی، نارنجی ملایم، سبز نعنایی و صورتی کم رنگ استفاده کنید. از رنگ های متضاد و مکمل استفاده نمایید. استفاده از رنگ های روشن باعث می شود فضا بزرگتر به نظر برسد. از رنگ هایی مانند قرمز و نارنجی استفاده کنید و مشتری را هیجان زده کنید. یک پالت رنگ را با توجه به فصل انتخاب کنید.

مانکن در دکوراسیون بوتیک

برای نمایش انواع لباس ها از مانکن استفاده کنید و با استفاده از مانکن محیط را سرزنده و پویاتر کنید و به لباس انرژی بدهید تا مشتری متوجه شود که لباس چگونه روی بدن قرار می گیرد.

جزئیات را فراموش نکنید

اگر می خواهید بوتیک شما در ذهن مشتریان بماند، از آنها با آب نبات نعناع در بوتیک خود استقبال کنید یا یک نقاشی پشت صندوق قرار دهید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 2

دکوراسیون بوتیک شیک و مدرن

دکور را با توجه به هر فصل تغییر دهید

دکور بوتیک خود را در هر فصل و با به روز رسانی اقلام تغییر دهید و چنین مشتریانی را جذب کنید زیرا بیشترین اقدام برای خرید لباس در ابتدای هر فصل صورت می گیرد. تغییر دکوراسیون در هر فصل به جذب مشتری کمک می کند و می تواند به عنوان یک اعلام ضمنی برای به روز رسانی کالا تلقی شود. در دنیای مد مرطوب اشاره کرده ایم که می توانید دکوراسیون دکور و حتی یک پالت رنگی مناسب فصول را انتخاب کنید تا دکور خود را تغییر دهید و در نتیجه یک چیدمان معمولی را به یک چیدمان استثنایی ارتقا دهید.

قرار دادن بهترین مصالح در قسمت ورودی

جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات را در اولویت قرار دهید، بنابراین بهترین ها را در قسمت ورودی قرار دهید تا مشتری مایل به جستجو در بین محصولات شما شود.

استفاده از گیاهان

یکی از ایده های جالب برای طراحی داخلی بوتیک، استفاده از گیاهان است. برای متفاوت کردن فضای مغازه خود می توانید زیر گیاه نور نصب کنید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 3

استفاده از گیاهان در دکوراسیون بوتیک

دید کافی از کل فروشگاه ایجاد کنید

اگر می خواهید بوتیک را به تنهایی مدیریت کنید، دکوراسیون آن باید به گونه ای باشد که دید کافی به کل بوتیک داشته باشید.

به راحتی مشتری اهمیت دهید

به فکر همراهان مشتری اصلی خود باشید، زیرا خستگی همراهان ممکن است فرد را از خرید منصرف کند، بنابراین آسایش همراهان می تواند بر فروش شما تاثیر بگذارد. بنابراین در صورت امکان چند صندلی یا چهارپایه برای استراحت افراد قرار دهید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 7

همچنین فضای بوتیک را به گونه ای بچینید که هر فرد حریم شخصی خود را حفظ کند و بتواند آزادانه تردد کند زیرا خانم ها از ورود به راهروهایی که احتمال برخورد با فرد دیگری وجود دارد خودداری می کنند و این موضوع می تواند بر خرید مشتری تاثیر بگذارد.

انتخاب سبک برای دکوراسیون بوتیک

سبک دکوراسیونی که انتخاب می کنید باید با محصولی که ارائه می دهید مطابقت داشته باشد و مغازه شما هویت و سبک خاص خود را داشته باشد. به عنوان مثال یک فروشگاه پوشاک ورزشی باید دکوراسیونی مدرن و پویا داشته باشد.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 4

نکات طراحی دکوراسیون بوتیک برای جذب مشتری

تزیین ویترین مغازه برای بوتیک های زنانه و مردانه

در فروشگاه پوشاک زنانه انواع لباس، مانتو، شال و روسری به صورت جداگانه یا یکجا به فروش می رسد. برای طراحی دکوراسیون این گونه مغازه ها، دکوراسیون باید به گونه ای باشد که انواع لباس ها نمایش خوبی داشته باشند تا طرح و مدل آن ها به راحتی دیده شود و مشتری به آن ها دسترسی داشته باشد. ملزومات مردانه فروخته می شود، باید در انتخاب دکوراسیون داخلی مغازه بسیار دقت کنید و فضایی مناسب و ایده آل ایجاد کنید.

دکوراسیون فروشگاه بوتیک 5

نمای خوب داخل مغازه از ویترین

ویترین مغازه باید به گونه ای طراحی شود که نمای خوبی از فضای داخلی مغازه داشته باشد و فضای داخلی را تا حدودی نشان دهد و تمام سطح ویترین و بوتیک با طرح ها و مانکن های مختلف پوشیده نشود.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون بوتیک لباس فروشی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی فروشگاه بوتیک، دکوراسیون فروشگاه پوشاک، دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه و طراحی دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فروشگاه و دکور مغازه…..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکور مغازه و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×