شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور مغازه کیف و کفش - پایاتک گروپ
طراحی دکور مغازه کیف و کفش

دکوراسیون مغازه کیف و کفش جهت رونق دادن به کسب کار و فروش زیادتر حیاتی می باشد. داشتن و راه اندازی کردن یک مغازه ی کیف و کفش فروشی، هدف ایده آل برای هر فردی که علاقه مند به کفش میباشد، است اما در تجارت هدفمندی یک ضرورت می باشد!

چون در انتها موفقیت به تعداد و اعداد فروش وابسته است. این به این معنا می باشد که طراحی دکوراسیون مغازه و حتی روشنایی می بایست جهت مراجعه کننده هدف جالب باشد. آیا مخاطبان هدف شما خانواده های متوسط که اقتصاد بسته ای دارند، می باشد و یا برای مراجعان شما لوکس بودن مهم است و قیمت و هزینه برای آن ها مساله ای نخواهد داشت؟

مغازه ی کیف و کفش فروشی شما می بایست احتیاج ها و انتظارهای مصرف کننده را بر آورده نماید.

طراحی دکور مغازه کیف و کفش
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی

ویترین جلوی فروشگاه کیف و کفش فروشی

ویترین فروشگاه کیف و کفش فروشی بخشی از مغازه شما می باشد که از خارج مشاهده می گردد بنابراین سزاوار یک طراحی مخصوص می باشد. از این بخش می شود برای منتقل کردن برند فروشگاه، برجسته نمودن نام سازنده، در صورتی که بعضی از اجناس شما قیمت مخصوصی دارند و یا تخفیف دارند و یا تبلیغات استفاده نمود.

در صورتی که از چرم طبیعی استفاده می نمائید و یا کیف و کفش طبی به فروش میرسانید در اینجا به آن اشاره نمائید. هر کیف و یا کفش می بایست به طور جداگانه نمایش داده شود و مرتب و منظم قرار گیرد.

خود شیشه ویترین می بایست کاملا پاکیزه و بدون لکه باشد. ویترین های شلوغ و شیشه های آلوده بلافاصله خریدار را از آن جا دور خواهد کرد.

ویترین و قفسه بندی داخل دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش

ویترین های داخل فروشگاه ها قادر هستند به اندازه ویترین جلو فروشگاه کیف و کفش فروشی جالب و با اهمیت باشند. با بالا بردن ویترین ها و یا گذاشتن قفسه بندی ها در نزدیکی درب مغازه، تازه ترین طرح ها و جنس های تخفیف خورده را به نمایش درآورید.

حتی صندوق و مکان بسته بندی محصول می بایست خیلی مرتب و تمیز باشد و از لحاظ اندازه و سبک با دکوراسیون هماهنگی داشته باشد.

تعداد صندلی موردنیاز برای نشستن

هنگامی که مشتری به یک کفش ابراز علاقه نمود، قصد دارد آن را امتحان نماید. در صورتی که مشتری قادر نباشد مکان آسوده ای برای نشستن و پوشیدن کفش بیابد امکان دارد بیخیال شده و با نا امیدی مغازه را ترک نماید.

افزون بر این، صندلی راحت به مشتری ها کمک می نماید تا تا حس نماید از او استقبال می گردد و همیشه از همراه خریدار هم قدردانی می گردد.

طراحی دکور مغازه کیف و کفش
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی 

نورپردازی دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش

نورپردازی هر دو عدد ویترین هم پشت شیشه و هم درونی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. طراحی روشنایی مناسب و درست قادر است به ایجاد فضایی مناسب و پذیرا کمک نماید.

یک مغازه ی اجناس لوکس به یک نورپردازی واضح و روشن و به همراه نورهای طلایی مطبوع احتیاج دارد در حالی که یک مغازه ی خانوادگی به نور شفاف و روشنایی سقفی محتاج می باشد.

جنس های خاص و ممتاز از سقف نور افشانی میگردد و یا از پایین به آن ها نور تابیده خواهد شد تا آن ها از سایر اجناس متمایز گردند.

تعداد بسیاری آینه

اگر خریدار نتواند یک کفش و یا کیف امتحان گردیده را در یک آینه مناسب مشاهده کند، همه ی صندلی های راحت در دنیا دیگر فایده نخواهد داشت. از ترکیبی از آینه های قدی و آینه هایی تا زانو استفاده نمائید تا مصرف کنندگان قادر باشند هر دو تصویر کوچک و بزرگ را مشاهده نمایند.

مصرف کنندگان محصولات لوکس امکان دارد بخواهند کیف را با کفش ست نمایند و این مورد آینه های قدی را یک ضرورت جلوه مینمایند.

کیف و کفش عروس و یا بقیه ی مصرف کنندگان ویژه ی مراسم عروسی و یا بقیه ی مناسبت های خاص، جهت کمک به انتخاب کیف و کفش خود احتیاج به پوشیدن لباس های خاص و ست نمودن لباس با کیف و کفش خود می باشند.

در صورتی که فروشگاه شما به میزان کافی بزرگ می باشد به اندازه کافی آینه های کاربردی در همه جای محیط بگذارید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه 

قفسه های کفش فروشی

قفسه بندی در دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش فروشی می بایست احتیاج هایی مثل جایگاه قرارگیری کیف، میله ها و ردیف هایی جهت کفش بدون ایجاد هر نوع مزاحمت برای نشان دادن آن ها و محل هایی برای انبار نمودن کیف و کفش هایی در سایز ها و رنگ های گوناگون (به گونه ای که دسترسی در کمتر از یک دقیقه به آن ممکن باشد).

تنوع در قفسه بندی اهمیت بسیاری خواهد داشت. در صورتی که همه ی قفسه ها به یک صورت باشد تشخیص انواع کفش و لباس برای خریدارها ممکن نمی باشد. در این موقعیت ها بهتر می باشد که سبک های گوناگون کفش و یا کیف را از هم جدا نمود و هر یک را در قفسه های متفاوت نمایش داد.

طراحی دکور مغازه کیف و کفش
بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون رستوران 

پیشخوان فروشگاه کیف و کفش فروشی

پیشخوان فروشگاه قادر است یک بخش حائز اهمیت و دکوری در مغازه باشد و یا در صورتی که فروشگاه شما کوچک باشد، قادر هستید آن را به شکل جزئی از دکوراسیون و کوچک و مفید طراحی نمود. رنگ پیشخوان را با بقیه ی دکوراسیون مغازه هماهنگ طراحی نمائید.

در پیشخوان بخشی را برای صندوق، گذاشتن کامپیوتر و مانیتور دوربین های مدار بسته و مکان نگهداری دفترهای حساب و بقیه ی مدارک مربوط به خرید و فروش کفش ها و کیف ها تعبیه نمائید.

نکته حائز اهمیت

از انباشت لوازم در زمین فروشگاه، به هم ریختگی،‌ استفاده کردن از مبلمان بزرگ و جاگیر، دکوری های بزرگ و غیر ضروری شدیدا پرهیز نمائید!

طراحی دکور مغازه کیف و کفش

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون گالری نقاشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ، پوشاک ، طراحی دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×