شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور مغازه پوشاک - دکوراسیون مغازه | دکور مغازه | دکور فروشگاه | دکوراسیون لباس

طراحی دکور مغازه پوشاک:همانطور که میبینیم امروزه مردم بیشتر به ظاهر خود اهمیت داده و روز به روز رقابت میان مغازه های پوشاک و یا اصطلاحا بوتیک ها برای جذب مشتری بیشتر شده است ، درنتیجه برای دکور مغازه خود نیزاهمیت بیشتری قائل میباشند تا مشتری بیشتری جذب مغازه شان گردد .

طراحی مناسب  دکوراسیون ویترین در بوتیک های مربوط به فروش لباس اگر به درستی انجام گیرد نقش بسیار زیادی در ارتقا در کسب و کار صاحب مغازه دارد همچنین نحوه چیدمان لباس ها در ویترین مغازه نیز بسیار حائز اهمیت است وباید طوری در ویترین قرار گیرد که چشم مشتری به آن برخورد کرده و با دیدنش احساس نیازبه آن کالا را در خود احساس نماید .

برای جذب مشتری بیشتر نیز بهتر است چند مورد از لباس هارا که بسیار شیک و به روز هستند را به دیواره ویترین آویزان کرده و بخشی از آنها را در تن مانکن به نمایش گذاشته وبقیه را در قفسه ها بچینید.

 طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه

از آنجایی که اکثر خانم ها به نظم در چیدمان وسایل و زیبایی ظاهری اهمیت بسیار زیادی میدهند مسلما بیشتر جذب مغازه ها و بوتیک هایی میشوند که زیبا و شیک و مدرن میباشند.

 پس هرچه طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه به روزتر و منحصر به فردتر باشد مشتریان بیشتری را به خود جذب کرده بنابراین راندمان فروش آن مغازه نیز بالاتر خواهد رفت .

استفاده از قفسه ها و طراحی مدرن باعث خلوت تر شدن فضا میشود و همینطور رفت وآمد برای دیدن لباس های مختلف را راحت تر کرده و آرامش را در ذهن مشتری ایجاد میکند تا خریدشان را با خیالی آسوده انجام دهند و مشتری همیشگی تان شوند.

بنابراین طراحی اصولی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه در بیشتر شدن فروش آن مغازه بسیار موثر میباشد.

طراحی دکور مغازه پوشاک بچه گانه بهتر است چگونه باشد؟

مهم ترین چیزی که توجه یک کودک را به ویترین مغازه شما جلب میکند استفاده ازرنگبندی های شاد و اسباب بازی هابه هنگام چیدمان و طراحی ویترین مغازه یتان است .

پس سعی کنید در طراحی آن دقت کرده و از رنگهای شاد و شخصیت های کارتونی جذاب مورد علاقه کودکان در ویترین مغازه تان استفاده نمایید از عروسک ها وماشین های شیک و لاکچری در چیدمان فضا استفاده نمایید.

ازطرفی اتاق پرو کاملا مخصوص به کودک طراحی گردد به طوری که کودک در آن احساس راحتی نماید و از بودن در آن فضا برای خرید لذت ببرد.

طراحی دکور مغازه پوشاک مردانه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که طراحی دکوراسیون شیک و لاکچری یک بوتیک پوشاک مردانه چقدر میتواند برمیزان فروش محصولاتتان موثر باشد ؟

 در اینجا میخواهیم بگوییم که طراحی جذاب دکور مغازه میتواند مشتریان بیشتری را برایتان جذب کند وحس رضایت مشتری تان افزایش یابد و مشتری دائم تان گردد زیرا همیشه اولین چیزی که به چشم میخورد و سبب جذب مشتریان به داخل مغازه شما میشود همین جذابیت ظاهری ویترین و دکور مغازه تان میباشد و مسلما افراد زیادی دوست دارند که اجناس شمارا با دقت نگاه کرده و سپس ازتون خرید نمایند پس در نتیجه راندمان فروشتان بسیار بالا میرود.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی دکور مغازه پوشاک چیست ؟

همانطور که گفتیم عوامل متعددی در تعیین هزینه نهایی طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک تاثیرگذار میباشند که یکی از مهم ترین عوامل متراژ مغازه موردنظر میباشد که هرچه متراز ان بزرگتر باشد خلاقیت بیشتری میتوان در طراحی آن به خرج داد،با این حال مغازه با هر مترازی که باشد طراحی آن باید به گونه ای صورت گیرد که از تمامی فضاها استفاده شود تا نتیجه کار برای مشتری مطلوب گردد .

به طورکلی هرچه متراژ مغازه ای بالاتر باشد میزان متریال به کاربرده برای طراحی آن بیشتر است و از طرفی طراحی آن توسط طراحان فعال در این زمینه زمان بر تر خواهد بود پس هزینه آن هم مسلما بیشتر خواهد شد .

عامل دیگری که در تعیین این قیمت موثر واقع شده است نوع متریالی است که در طراحی از آنها استفاده میشود هر چقدر از متریالی با کیفیت بالاتر و مرغوب تر استفاده شود هزینه آن بالاتر خواهد رفت در عوض ماندگاری آنها هم نیز بهتر خواهد شد .

میزان تخصص و تجربه تیمی که قرار است این فعالیت را برایتان انجام دهد و همچنین تعداد آنها نیز در هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود زیرا هرچه پروژه اجرایی بزرگتر و مهم تر باشد تعداد افراد بیشتری لازم است تا برای طراحی آن فعالیت نمایند در نتیجه هزینه طراحی دکور مغازه بالاتر خواهد رفت .

.

هزینه طراحی دکور مغازه پوشاک

به طورکلی هزینه جامع و ثابتی نمیتوان برای طراحی دکور مغازه در نظر گرفت زیرا این هزینه تحت تاثیر عوامل متعددی میباشد و مشخص شده نمیباشد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی دکوراسیون مغازه خود به سایت ما مراجعه نمایید تا با توجه به شرایطتان هزینه مربوط به طراحی دکوره مغازه مدنظرتان را به شما رائه دهند.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×