شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی - پایاتک گروپ
طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی

دکور فروشگاه ورزشی حرف های مهمی برای گفتن دارد، به طوری که یا منجر به بهبود قابل توجهی در فروش شما می شود یا حتی مشتریان و مصرف کنندگان را به دیدن محصولات ترغیب نمی کند.

البته این رویه برای همه فروشگاه ها و مغازه ها صدق می کند، اما فروشگاه ورزشی مخاطبان خاص خود را دارد که ممکن است بیش از سایر مشتریان در تصمیم گیری آنها تأثیر بگذارد. ورزشکاران جوان و نوجوانانی که با هدف خاصی وارد فروشگاه می شوند. نه مانند بسیاری از مشتریان فروشگاه های لباس و مد فقط برای مرور.

پس به عبارتی هر چه عاقلانه هزینه ها و اصولی را برای دکور فروشگاه ورزشی رعایت کنید کارایی آن بیشتر خواهد بود. البته می توانید یک پله بالاتر بروید و فکر کنید کارآمدترین مخاطبی است که ممکن است در همان لحظه اول مشتری شما نباشد اما در دام جذابیت فضا بیفتد و نتواند در مقابل کشش اثر و رنگ مقاومت کند. از دکور فروشگاه ورزشی شما!

اکنون که به اهمیت دکور فروشگاه ورزشی پی بردیم می خواهیم 10 دکور خلاقانه فروشگاه ورزشی از برندهای مطرح را ببینیم و روش های چیدمان، استفاده از رنگ ها و … را بررسی کنیم.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 2

1. دکور فروشگاه ورزشی آدیداس

دکور فروشگاه ورزشی آدیداس با ترکیب رنگ سفید و چوب طبیعی فضایی پر از هیجان را ایجاد کرده است. همچنین این ترکیب پایدار باعث ایجاد حس اطمینان در مشتری می شود و می دانید که مهمترین رکن اعتماد مشتری در معامله است.

بیشتر بخوانید: طراحی دکور فروشگاه پوشاک

رنگ سفید یک رنگ خنثی است و به همین دلیل با رنگ های دیگر هماهنگی خوبی دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای فضای غالب این فروشگاه است. زیرا محصولات به صورت برجسته تری دیده می شوند.

تی شرت های سفید در قاب های چوبی ساخته شده از چوب طبیعی قرار می گیرند و قفسه های سفید کفش هایی با رنگ های مختلف را در خود جای می دهند و تضاد جالبی ایجاد می کنند.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 4

2. فروشگاه نایک

نکته مهم در دکور فروشگاه ورزشی استفاده نکردن از چراغ های رنگی است. همانطور که می بینید در این فروشگاه نور سفید با دیوارها و کف تیره تضاد دارد و اجناس را به خوبی نمایان می کند.

در بخش کفش با ایده خلاقانه طراحی پیست مسابقه، دو حس ورزش و دویدن به مشتری القا می شود، بهتر است بگوییم نوعی فضاسازی برای مشتری است.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون کلینیک و بیمارستان

3. دکور خلاقانه فروشگاه ورزشی

خلاقیت در دکور فروشگاه ورزشی تنها معطوف به نور داخلی و نحوه چیدمان داخل آن نیست. بلکه استفاده از طرح های جذاب برای بیرون فروشگاه می تواند در رونق کسب و کار بسیار موثر باشد و به جذب مشتری کمک کند.

مانند این فروشگاه لوازم ورزشی زمستانی که با طراحی ورزش های المپیک در نمای خود و طراحی ورودی که مانند ورودی خانه های اسکیموها است فضا را کامل می کند.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 7

4. دکور فروشگاه ورزشی بسکتبال

یکی دیگر از خلاقیت ها در دکور فروشگاه های ورزشی نصب پوستر ورزشکاران معروف و محبوب است.

این کار خود باعث جذابیت علاقه مندان به آن بازیکن می شود مانند طرح بالا که از استوانه های شیشه ای بزرگ و دیوارهای انتهای فروشگاه برای نمایش عکس های بسکتبالیست های مطرح و در استوانه ای دیگر از لباس های همان استفاده شده است. پخش کننده نمایش داده می شوند.

این کار ناخودآگاه یک تبلیغ در ذهن مشتری است که به طور غیرمستقیم او را به خرید لباس کامل بازیکن مورد علاقه اش ترغیب می کند.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 5

5. دکور تنیس

استفاده از مانکن ها و تجهیزات مخصوص یک ورزش خاص که در فروشگاه عرضه می شود همیشه یک راه جالب و پربار بوده است.

دکور این فروشگاه ورزشی یک خانم تنیس باز را نشان می دهد که روی نیمکت استراحت می کند در حالی که راکت ها او را می پوشانند و مانع از عبور توپ می شوند.

این دکور جذاب است و مشتری را به فکر وا می دارد و او را تشویق می کند تا هیجان تنیس را تجربه کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون سالن زیبایی

6. دکور فروشگاه های ورزشی در لندن

استفاده بهینه از فضا و طراحی مناسب برای قسمت های مختلف فروشگاه از دیگر نکات مهم دکوراسیون فروشگاه اسپرت می باشد.

استفاده از سایه های مختلف خاکستری باعث شده تا کفش مورد توجه این سالن قرار گیرد. البته نور سفیدی که تمامی محصولات را می پوشاند تاثیر بسزایی در جلب توجه مشتری به محصول دارد.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 0

7. رنگ در دکور فروشگاه ورزشی

استفاده از رنگ های شاد و مهیج در دکوراسیون فروشگاه تاثیر مثبتی در روحیه مشتریان دارد. دکوری که روحیه را شاد می کند قطعا تاثیر فوق العاده ای در انتخاب و محبوبیت مشتریان دارد. ایده خلاقانه چیدمان رنگ ها و ترتیب طبقات بالا و رنگ های شاد برای یک فروشگاه ورزشی خوب است زیرا ورزش نیز مانند رنگ های این فروشگاه شاد است.

8.دکور مغازه کوچک

نکته مهم در مورد این فروشگاه کوچک بودن فضای داخلی است اما لوازم ارائه شده به منظور استفاده بهینه از فضا با نظم و دسته بندی خاصی چیده شده اند. رنگ قرمز که باعث ایجاد هیجان زیادی می شود در فروشگاه غالب است. نصب پیام بازیکنان در دکور فروشگاه ورزشی باعث جذب مشتریان و طرفداران آنها می شود.

با یک نگاه کلی می توان دریافت که در یک فضای کوچک همه چیز برای اکثر سلیقه ها در دسترس است.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 1

9. دکور مغازه دوچرخه

در دکور این فروشگاه پوستری بزرگ روی دیوار دو دوچرخه سوار را نشان می دهد که در مسیر مسابقه هستند و در مقابل این عکس نیز انواع دوچرخه قرار گرفته است. نور روشن نورهای بالای عکس، نور را به خوبی تقسیم کرده و عکس را واقعی تر نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: رنگ در طراحی دکوراسیون مغازه

نکته جالب اطلاعات هر دوچرخه است که در کنار آن و روی تابلوی کنار آن نوشته شده است. استفاده از چوب به عنوان پایه دوچرخه هم گرمای فضا را افزایش داده و هم حس طبیعت را به انسان القا کرده است.

طراحی دکور فروشگاه لباس ورزشی 8

10. دکور فروشگاه کفش

این فروشگاه یکی از زیباترین دکورها را دارد و ماکت کفش بزرگ کاملا جلب توجه می کند. طرز ساخت کفش بزرگ بسیار هوشمندانه است، اگر دقت کنید کفش به گونه ای ساخته شده است که سرعت بسیار بالایی را در ذهن تداعی می کند.

دکور دوم فوتبالیست های معروفی که در حین بازی آویزان دیده می شوند. این نوع طراحی خلاقانه در کنار ستون های سیمانی که به شکل اصلی در کف مغازه دیده می شود و در کنار این همه رنگ و شگفتی، حس استقامت و کیفیت کفش را در ذهن تداعی می کند.

در پایان فراموش نکنید که نکات مهم برای دکور یک فروشگاه ورزشی فقط رنگ ها یا لوازم با کیفیت نیست، بلکه طراحی فضا، نوع چیدمان، انتخاب رنگ ها، در دسترس بودن اکسسوری های بعدی نیز هست. به ویترین، و دکور خلاقانه با نورپردازی مناسب که یک فروشگاه را خاص و پر می کند.

بیشتر بخوانید: طراحی روشنایی خرده فروشی

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی، پوشاک، دکوراسیون فروشگاه، طراحی دکوراسیون لوازم ورزشی و دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی دکور دفتر املاک و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و دکوراسیون لوازم تحریر ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×