شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی با بهترین قیمت | پایاتک گروپ
جزئیات خدمات

طراحی و اجرا دکوراسیون دکور مغازه آرایشی و بهداشتی در کرج و تهران

  • زیر مجموعه
    طراحی دکوراسیون فروشگاهی
  • مجموعه مجری
    پایا تک گروپ

دکور مغازه آرایشی بهداشتی

دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی به نوعی هنر شناخته می شود. قرار گرفتن یک دکوراسیون ایده آل و مدرن (کلاسیک) در هر فضایی باعث ایجاد آرامش روانی و جذب مشتری می کند. هر دکوراسیونی باعث جذب مشتری نخواهد شد هماهنگی نور پردازی متریال و به کار بردن رنگ مناسب از موارد مهم است.دکور مغازه آرایشی بهداشتی از اسم آن پیداست که بیشتر خانم ها درآن تردد دارند؛ پس باید طوری طراحی دکور کنیم که با روحیه آنها سازگاری داشته باشد و از جمله نکاتی که باید در طراحی دکور مغازه آرایشی بهداشتی رعایت شود شامل :

1)مشرف بودن در مرتب ترین حالت

2)به ترتیب قرار گرفتن جنسیت مواد مانند :کرم های دور چشم ، کرم های صورت و….با برند های متفاوت

3)از ویترین و طبقات شلوغ بپرهیزید زیرا مشتری برای یافتن کالا مورد نظر خود با دیدن ویترین شلوغ گیج می شود و از خرید کردن صرف نظر می کند یا اینکه فروشنده مغازه را کلافه می کند.

نکات طراحی دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی

بهترین گزینه برای دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی انتخاب یک ویترین مناسب است به طوری که به صورت کلاسیک و ساده چند برند مورد نظر را فقط برای نمونه قرار دهیم  زیرا معمولا در ویترین اجناس کم ولی با کیفیت عالی قرار میدهند که مشتری کنجکاو شود و به داخل مغازه بیاید. به کار بردن رنگ در طراحی دکور مغازه آرایشی بهداشتی از اهمیت ویژه ایی برخوردار است زیرا رنگ در ذهن مشتری اثر مطلوب یا نامطلوب می تواند بگذارد، هماهنگ سازی رنگ ها در کنار یکدیگر و قفسه بندی دیوار ها در دکور مغازه باید متنوع باشد زیرا یکنواختی آن باعث کسل شدن مشتری می شود. میتوان با اشکال هندسی متفاوت چندین قفسه متنوع درست کرد.

متریال مناسب در طراحی دکور مغازه آرایشی بهداشتی

متریال در دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی حائز اهمیت است اولا باید طوری باشد که اجناس را لوکس نشان دهد انتخاب متریال مناسب بر عهده  طراح است. در دکور مغازه آرایشی بهداشتی آینه هم بی تاثیر نیست، اینه فضا را بزرگ تر جلوه می دهد و در کنار آن پوستر هایی با برندهای متنوع از لوازم آرایشی با بهترین عطر ها و ادکلن ها با هماهنگ سازی رنگ های مورد نظر در داخل مغازه قرار دهیم. نورپردازی در طراحی دکور مغازه بهداشتی آرایشی باید بسیار مناسب باشد زیرا هیچ مشتری حاضر به خرید از مغازه تاریک و دارای محدودیت نور نخواهد بود. همچنین نورپردازی ویترین مغازه باید طوری باشد که نسبت به ویترین مغازه های اطراف به صورت خاص به نظر برسد و جلب توجه کند.

گروه پایاتک با سابقه اجرای بهترین و مدرن ترین  طرح های دکور مغازه آرایشی بهداشتی این ضمانت را به شما می دهد که دکوراسیون مورد نظر طبق سلیقه شما طراحی می شود. طراحان ما با استفاده از مجرب ترین و مدرن ترین ابزارهای طراحی، طراحی دکوراسیون مغازه آرایشی بهداشتی را انجام می دهد. گروه پایاتک این ضمانت را به شما می دهد که در طول جرای پروژه شما را در تمامی مراحل جریان کار قرار دهیم. برای دین نمونه دکورهای مورد نظر به گالری تصاویر مراجعه کرده طراحی های مختلف را ببینید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای دیدن برخی پروژه های ما در تهران و کرج به گالری تصاویر مراجعه فرمائید. گروه پایاتک با داشتن ایده هایی نو و کارامد بهترین طراحی و اجرا را در کرج و تهران برای شما به انجام میرساند.

Untitled 1
کار ما

جست و جوی خدمات دیگر ما

در لیست زیر می توانید دیگر خدمات ما را مشاهده نمایید

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×